Вітаю! Дякую за коментар!
Питання інше- а як у Вас організовано формування , зберігання, версіонування і т.д. цих запитів?
З ETL процесами працюємо через DataForm з репозиторієм в GitLab.
Інші «одноразові» запити зберігаємо вбудованою фічею BQ saved queries, які віднедавна підтримують version control.
Чи є якісь лінтери/ форматери чи ручками набираєте?
В BQ є вбудований форматер прямо в консолі. Але собисто мені він не подобається, тому зазвичай все руками.
Вітаю! Дякую за коментар!
З ETL процесами працюємо через DataForm з репозиторієм в GitLab.
Інші «одноразові» запити зберігаємо вбудованою фічею BQ saved queries, які віднедавна підтримують version control.
В BQ є вбудований форматер прямо в консолі. Але собисто мені він не подобається, тому зазвичай все руками.