3d artist
  • Turbo Rocket Games

    Відгукнувся якось на вакансію Tech Artist. Відгукнувся і забув.
    Пройшло 1.5 місяці, як зі мною ВНЄЗАПНО зв’язались.
    Мені назначили першу співбесіду одразу «на зараз». HR зателефонувала по телефону (якщо чесно, то я вперше проходив співбесіду по телефону). Ми говорили про погоду, про обстановку в країні і про все прекрасне.
    Наступного дня вже було більш детальне інтерв’ю — з камерою і на робочі теми.
    Розказали про «свободний» робочий 7-годинний робочий день по трекеру.
    Розказали про бонуси на фірмі, про уроки англійського і взагалі чудовий колектив, який працює тут роками і став майже сім’єю.
    Корочє.
    Дали тестове завдання. Зробив його за відведений час і одразу скинув.
    Мені відповіли, що я красавчік і робота у мене майже в кармані.
    День, два, три... тиждень, 10 днів..
    Я вже сам спитав, що там по тестовому. Бо чесно — перевіряти там нема чого. Об’єм такого тестового можна перевірити за 5 хвилин.
    Мені сказали, мол, сорян, не змогли детально ознайомитись з тестовим і взагалі є кандидат покраще. Але! Ми обов’язково дамо детальний фідбек.
    В ітогє за 2+ місяці все вже забулось і я бачу, що та ж сама вакансія знов активна.

    Якщо хочете тут працювати, то розраховуйте на місячні фази, Сатурн в позі козерога і щоб у керівництва взагалі було бажання подивитись ваше тестове чи згадати про ваше існування.