Так чому повернулись? Головне запитання без відповіді.
Чекайте, я щось не розумію. Якщо людина з росії, то яким чином вона буде мати наш ІПН, паспорт з пропискою? Як зарплату отримувати? В криптовалюті?
Антикризовий може бути для уникнення кризи. Коли криза трапиться — може бути пізно. Кожен оцінює ризики зі своєї перспективи, не маючи повної інформації щодо ситуації.
І версії бампити теж ніколи не потрібно, еге ж?
А звідки тягнути? Самому все велосипедити?
Додайте вже градації досвіду більше 10 років. Вже значна кількість спеціалістів має
Поддавайтесь на ЕПАМ. Зі свого досвіду знаю людей, які в зрілому віці успішно свічнулись в ІТ на Епамі.
> Якщо розробник бере завдання на певну кількість годин і виконує його рівно за цей час — він просто отримує свою заробітну плату. Якщо спеціалісту вдасться оптимізувати роботу і зробити завдання трохи швидше, то на той час, що залишився, він може взяти наступне завдання. Така ефективність збільшує маржу проєкту, і ІТ-спеціаліст отримує бонус.
Здається я знаю як постійно заробляти бонуси в компанії Artjoker
Ну отримав бонус за рік, перейшов — сайн ін бонус — профіт
Мені подобаються сайн он бонуси, але компанії самі собі стріляють в ноги — це додатковий стимул частіше міняти місце роботи. Адже якщо працювати на одному місці, то ризикуєш не лише мати неринкову зарплатню, а й втратити додаткових $1-2к лише за перехід. Але можливо в аутсорсі такий підхід і ОК.
А ось частка жінок зросла лише на 1% за рік
1 відсотковий пункт, а не 1% — у відсотках буде інше значення
А що ПХП ще не помер?
І яким чином тут роздавались місця? Логіки не бачу
pasteboard.co/HS84O31.png
Ніколи не забуду тестове завдання на ABTO. Видали мені на листочку чи то 6 чи то 8 задач, які треба було вирішити на листку, здається за 1,5 год. Задачі для мене виглядали скоріше як задачі з прикладної математики або щось в тому дусі (при тому у вакансії не було й натяку про те, що на даній позиції мене може чекати щось подібне). Але прочитавши умови стало зрозуміло, що загалом все можна вирішити, якщо трохи піднапрягти мозок і зосередитись на їх вирішенням. Проте з останнім виникли проблеми — розмістили мене для виконання тестового завдання на кухні... В обідіній час, коли поруч розмовляли працівники, розігрівалась їжа в мікрохивльовці, кипів чайник ну і так далі. Очевидно зробити всі задачі в мене не вийшло — здав листок із 80% виконаних завдань. Після того мені так і не передзвонювали — і слава богу.
Як на мене ріст податку має бути тісно пов’язаним із ростом рівня життя. Все, не дякуйте
Навчання в Львівській політехніці свого часу гарно виховувало Халтуру і Халяву. Було кілька хороших викладачів в яких було чого повчитись, а решта... Сам розібрався в предметі, застосував свої практичні навики розботи з базамиданих — отримай трояк за курсак — «воно так не буде працювати». Скачав компонент з красивим UI — та ти просто молодець...
Один великий плюс із політеха — можливість паралельно з навчанням на старших курсах пробувати працювати неповний день. А також хороша компанія — в стінах гуртожитку можна було часто навчитись більше, ніж у самому ВУЗі.
Писати код в потоці добре, особливо, коли пишеш на одному проекті один програміст. А коли доводиться працювати в команді із
Відповідь в стилі відділу маркетингу.