Незнаю особливостей Швейцарії, але про Італію знаю багато — і це чудова країна щоб відвідати як турист, саме через їжу, продукти, не дуже високі ціни і тд. Але жити в Італії експату — це ще той челендж. Ще якось можна уявити віддалену роботу на компанію в США чи де інде в Європі, живучи в Італії, але працювати на місцевому ринку — це буде біль.
треба дивитись на те які відсотки на іпотеку.
Я купував в 2018 році — останній рік виробництва вольтів (вони коли досягли продажу 100К автомобілів і 7500 такс кредіт закінчився — то зупинили виробництво). Крім того ще отримав 8К діскаунт від виробника. І по ходу автомобіль вийшов новий за 19К баксів (по ціні на той час бу такого тільки старшого на пару років) і що цікаво — після 5ти років і приблизно 40К миль тачка коштує зараз десь ті самі гроші 15-18К.
Блін, ніколи не розумів людей які фанатіють від бакіс. Так в них найчистіші і можливо найбільші туалети серед всіх заправок — і я це ціную :) Але їжа там ну на любителя... Мені особисто не заходить. То при тому що по дорозі завжди десь знайдеться якиесь прикольне барбекю :)
Так, соціалістична європа має свої плюси це точно, але за це треба платити постійно. В США все трошки більш капіталістичненько :) - тобто з тебе менше беруть грошей податками, але і менше за це соціалки. Втратити роботу — супер легко, можна звичайно подати на допомогу — але це далеко не буде ЗП яку тобі платять рік часу.
Але з плюсів — ти маєш шанс грамотно розпорядитись грошима які в тебе залишаються. Но це тільки шанс — і багато хто ним не користується.
Якщо коротко — то так, для середньо-статистичного жителя планета земля європа напевно більш комфортне місце. Для підприємливого індивіда який має бажання вчитись користуватись грішми — США дає більше можливостей.
Уууууух, серйозно? Порівнювати ціни і сервіс в Тайланді з США — але при тому не порівнювати ЗП в Тайланді і США. Порівнювати ресторан в Тайланді і фастфуд в США :))) - дуже об’єктивно :)
Ну і звинувачення в тому що ті що живуть в США (я один з них) сліпо вигороджують США — не приймаю. Я чесно визнаю всі проблеми, і навіть можу поділитись з проблемами які зовсім не очевидні і не обговорюються :) Просто по моїх критеріях США(а точніше побережжя або Техас де є айті) здається підходить найбільше. Це не означає що сша просто ідеальне по всіх параметрах — деякі параметри гірші ніж в тій же канаді, чи в розвинених країнах європи, але в сукупності в цей момент часу США виграє в мому рейтингу. А як у тайланді з дітьми жити? От в США норм паблік школи в хороших районах (в мене дитина з паблік школи поступила у всі універи куди подалась крім одного). Універи хороші. А що в тайланді робити? Радіти сервісу в забігайлівках?
Ще б дженеріків додали — була б джава на мінімалках :)
То вже треба перепитати Дональда Фредовича, щоб він сказав це вже VIP рівень обслуговування чи ще ні :)
не зрозумів, можете будь ласка розшифрувати?
Ну ми обговорювали сервіс в понятті юзера Donald Trump, де він приводив у приклад якусь з країн Азії, де до нього ставились як до «ВІПА» у ресторані :) (але якщо факт подарунку шарика вами трактується як віп послуга — то так, можна вважати що у тому макдональдсі для вас надали віп сервіс :) )
На рахунок стейкхаусів — майже в кожному є «програма» для дітей. Суть її полягає в наявності «кідз меню», і видачі розмальовки і олівців, або інших дитячих розваг. Кімнати де можна гратись в таких місцях не бачив, тільки в макдональдсі або чікфіле :)
Не писав про кореляцію, бо крім легальної доступності чи недоступності зброї є ще купа параметрів які впливають.
Все що я хотів сказати — всюди де зброя доступна — бувають масшутінги, в тому числі в школах.
Ситуація в світі динамічно змінюється... Так я знаю яку «падлянку» зробив Трюдо для ринку нерухомості... Теж чув про проблеми з соц медециною.
З іншого боку — маю знайомих в Канаді, які безкоштовно відівчились по якійсь програмі в коледжі, купили нерухомість, працюють в айті, а коли у них народилась дитина — це державний кошт до них довший час проходила типу няня допомогати з новонародженим :) На противагу США, де по закону мамі положено 2 тижні декрету, а далі або відпустка за свій рахунок або на роботу(звичайно багато компаній розширяють цей бенефіт, а оплачують не 2 а 12 чи навіть більше тижнів, але на цьому все).
А погода в моїх критеріяї взагалі відсутня, бо реально хороша погода цілий рік є тільки в одному місці кути можна було переїзджати — це Каліфорнія :) Але там супер дорого, високі податки за які ті що їх сплачують практично нічого не отримують. І стрімко погіршується безпека.
А крім того з погодою всюди якійсь нюанси, то супер жарко літом як в Техасі, то урагани і вологість з комарами як флорида, то відкопування автомобіля з снігу кожен день як в Канаді :) Я готовий адаптуватись до погоди ;)
Ну це трошки образливо на фоні того, що мені тут люди намагаються довести, що веба поза PHP, CMS, HTML і HTTP не існує.
Прийміть мої вибачення якщо образив — в мене не було такого наміру. Просто прочитав ваш комент один і дійсно трохи різко відповів.
Але існують і сектанти, які тримаються за свої знання15-річної давності і безапеляційно проголошують себе царями гори (веба).
До речі, кількість програмістів на PHP теж є одним з факторів популярності мови. Не знаю як зараз, можливо ця тенденція зміниться через глобальну кризу в айті. Але ще декілька років тому при планування нових проектів також враховувався такий фактор як доступність спеціалістів на ринку (для швидкого розширення команди). І PHP в цій категорії теж був у топах.
В США якщо ти замовиш в чікфіле — теж принесуть, і чайових вимагати не будуть. Просто не треба до купи змішувати фастфуд і ресторани, і очікувати рівня сервісу від фастфуду.
Давайте зробимо деяке уточнення — відділимо ресторани, від фастфуд індустрії і «столовок».
Фастфуд — це щось типу макдональдса, чікфілей, чи інші мережеві франшизи. Де ви або просто купуєте і їжу вам видають відразу або приносять але прибрати бажано самому.
«Столовки» це щось середнє між рестораном і фастфудом — там офіціант підходить до вас і по суті виконує роль «каси замовлення». Як приклад — мережа типу чіліз чи еплбіз, або маленькі ресторанчики які заточені під швидке обслуговування клієнтів хоча і з офіціантами. Я такі місця не вважаю ресторанами, і не чекаю на якийсь рівень сервісу від них. Бо чек там зазвичай баксів
Ресторани — це щось типу дорогих стейкхаусів — там рівень закладу набагато вищий ніж 2 перші, там є і скатертини, і навчені офіціанти, і високий рівень сервісу. Чек вечері на одного в середньому баксів $100 відповідно за хороший сервіс ви заплатити офіціанту баксів $25.
Тобто все дуже просто — ви отримуєте рівень сервісу на свої гроші :) І те що в Азаї чи Італії вас обслуговують в ресторанах краще — так це тільки тому що в них сервіс вже включений в ціну.
Як на мене як мінімум не гарно спекулювати такими чутливими темами використовуючи їх як сильно роздутий аргумент. Тим більше що стрілянина в школі ставалась не ексклюзивно в США, а навіть в Естонії. Або згадайте того ж брейвіка — який поклав купу людей в такій супер спокійній країні як Норвегія. Тобто ця проблема існує в будь-якій країні де громадянам доступна зброя, як от, наприклад, швейцарія en.wikipedia.org/..._shootings_in_Switzerland
Навіть скажу більше — я родом з Тернополя, і памятаю випадок коли в одну з шкіл учень приніс пістолет, і випадково застрелив однокласника під час демонстрації зброї. А це були 90ті, і зброю мала зникаюча мало людей.
Ото ж бо й воно — треба визначити критерії. Але якщо в цілому — як на мене Канада може бути краща ніж США для багатьох людей.
Але давайте так, я назву свої критерії які важливі для мене, і тоді зможем порівняти:
1. Англійська мова (це відразу відмітає багато країн зі списку, але вчити, наприклад, шведську мову якось не дуже привабливо, та ще й знаючи як тяжко англійська йшла :) )
2. Хороше ставлення до емігрантів (а не як в Італії — де тебе по перше можуть не взяти на роботу, а навіть якщо і візьмуть — то потім промоутнуть тупого племінника власника а не тебе навіть якщо ти будеш топ перформером)
3. Безпека
4. Перспективи в айті (великий ринок праці, хороші зарплати)
5. Освіта
Як на мене, в принципі таких країн не надто багато — мій список:
1. США — круто все крім безпеки, так буває комусь зриває різьбу, і так як є занадто легкий доступ до зброї — наслідки бувають дуже плачевні. Найближче що сталось з страшного біля нас — у районі де ми жили, чоловік після сварки з дружиною витяг пістолет, пересріляв усіх і застелився сам. Або було що у школі якийсь підліток повідомив про те що знає що зараз має відбутись стрілянина, і у школі вводили щось типу «план кавйор», коли блокували всі двері а учні ховались. Було супер страшно хоча потім виявилось що меседж написав чувак який не підготувався до тести чи щось таке... Але крім цього за 15+ років нічого такого не було. І хоча зброї в мене є, але носити її з собою для самозахисту я потреби не відчуваю.
2. Канада — тут всі пункти в середньому теж задовільняються, єдине це не такі хороші перспективи в айті як в США. І звичайно менші заробітки як в сша як грязними так і чистими(через високі податки, хоча за низ ви отримуєте більш соціалістичну країну ніж США)
3. Нідерланди — англійська вам допоможе, але треба буде вивчити голандську теж :) Звичайно ЗП навіть не як в Канаді, але все решта просто супер. Це напевно єдина країна європи куди б було бажання емігрувати.
4. Австралія.
5. Можливо Нова Зеландія.
Італія це варіант для багатих пенсіонерів — купити будиночок в гарному місці і витрачати гроші на проживання + хороший рівень медицини. Емігрувати туди як працівник на локальному ринку праці — як на мене не дуже хороша ідея. Працювати віддалено — все одно сумнівно.