Senior Software Engineer в TriNet
 • Проблеми з переїздом львівського офісу Lohika Systems

  Перепрошую що перепрошую, але я не зовсім зрозумів ваш комент, ви СЕОшнік шоле? :)

 • Проблеми з переїздом львівського офісу Lohika Systems

  Великі кантори дуже часто або частково працюють не в моделі аутсорсингу, а в аутстафінгу — коли клієнт фактично розширює свої існуючі тіми девелоперами компанії підрядника. При такій моделі дуже тісно співпрацюють з замовником всі в команді.

  ПС. Пропоную завершити дискусію на цю тему, і просто повірити що перенести всі серверні і людські ресурси в клауд не є наразі можливо :)

 • Проблеми з переїздом львівського офісу Lohika Systems

  Це якби ви прийшли до хірурга а він вам запропонував замість операційної сходити зробити операцію в сауну.

  Підтримали: anonymous, Alexander Arkhireyev
 • Проблеми з переїздом львівського офісу Lohika Systems

  Ображає не опис естетики а рабська психологія «моя хата з краю».

  Чого варто підтянутись
  1. Реально навіть при умові що борг дійсно є чиниться беззаконня
  2. Там в середині є всі документи, в тому числі підприємців

  3. я розумію що інженерам набагато приємніше отримувати ЗП від компанії, але як на мене коли діється реально безпредел — то варто прийти і хоча б своєю присутністю підтримати ІТ компанію, навіть якщо там не працюєш

 • Проблеми з переїздом львівського офісу Lohika Systems

  Так, з Люксофта думаю видніше...

 • Проблеми з переїздом львівського офісу Lohika Systems

  Схоже начальнік заводу який вкрав приміщення тепер вирішив вкрастм ще й обладнання фірми якій він ті приміщення здавав в оренду.

  Підтримав: Oleksiy Panchenko
 • Проблеми з переїздом львівського офісу Lohika Systems

  я там пропрацював 4.5 роки, екстрерєр там дійсно в стилі «розкрадений завод», коли Логіка зняла приміщення там буди голі стіни(цегла) і не було вікон :) Але в середині Логіка зробила пристойний ремонт, довгий час навіть картини висіли, було обладнано спортзал з нормальною вентиляцією. За весь час роботи, знаю, керівництво логіки намагалось якось вмовити орендодавців впорядкувати територію, але не дуже успішно. Переговори про парковку тривали роки, а про ліфт і того довше, но це не головне — доводилось клієнтів вести через «прохід» який огранізували орендодавці посер якого, в слякоть чи дощ була здорова калюжа через яку треба було перескакувати :) Одного разу памятаю це дістало, і після «серйозної розмови» орендодавці на калюжу кинули якійст старі двері.

 • Проблеми з переїздом львівського офісу Lohika Systems

  А мобілки вони теж там полишали?

 • Проблеми з переїздом львівського офісу Lohika Systems

  Цікаво знати що робиться. Так як офіційно Логіка нічого не каже — то починаються домисли. А так якби інфа була + можливо заклик про допомогу — думаю дев комюніті навіть з інших фірм би підтягнулось. В таких справах важлива публічність.

 • Проблеми з переїздом львівського офісу Lohika Systems

  Читаю ці теми і починає зявлятись ностальгія :)

 • Amazon ехать или не ехать

  Спеціально на Ваше замовдення список напівправди і брехні:

  Почнем з того в чому є просто сумнів:

  — Чтобы остаток жизни хотелось домой
  — Чтобы стать человеком второго сорта (эммигрант, не нейтив спикер)
  — Чтобы чувствовать себя бедным (потому что у всех соседей зарплата выше)
  — Чтобы гопники/наркоманы приставляли пекаль к твоей голове, чтобы забрать 20 баксов (или скоко щас там такса?)
  — Чтобы практически не иметь шансов жениться
  — Чтобы практически не иметь шансов иметь детей
  — Чтобы практически не иметь шансов увидеть собственных внуков
  — Чтобы взвалить на свою семью и детей часть внешнего долга США
  — Чтобы жить в стране, где отцы-инженеры не рекомендуют детям инженерную карьеру

  Ці всі аргументи є Вашими власними домислами, бо в США нема такого поняття як "человек второго сорта" (ви напевно новини з Донецька дивитесь?), так як тут майже всі приїхали колись, і до емігрантів ставлення тут дуже коректне. Через що тут дуууууже багато емігрантів, в тому числі з колишнього союзу. По цій простій причині, тут можна познайомитись і женитись на людині з схожою ментальністю і поглядом на життя, думаю навіть комуністку можна знайти :) якщо Ви впевнені що ~50-60 мільонів інших жінок тут навіть дивитись на Вас не будуть. На рахунок біднисті - середня ЗП американця - 45К в рік до податків. Середня в ІТ - точно більше 60ти. Про гопніків і наркоманів думаю пояснювати не треба, в Україні я б до цього списку додав ще міліцію, податкову, ну і майже весь владний і чиновницький прошарок. І якщо в США якщо не селитись біля "проджектів", "чорних" або просто неблагополучних районів Ви цієї проблеми просто не помітите, то в Україні не сховаєшся ніде.

  — Чтобы есть еду от которой ожиревают

  Незнаю де Ви купуєте їжу в Україні, але мені доводилось купити спорчені продекти всюди, від супермаркету до базару. Постйно треба приглядатись :) Про вміст я мовчу, в нас ніхто не контролює ч сого і як робляться продукти. А спорчене молоко з дійсною датою я купував не менше 20 разів. В США в вас є вибір: купувати органік але дорого, або купувати дешево але не органік. Можна міксувати :) Короч, все в ваших руках, якщо ну будете "жратьсс" і будете їсти здорову їжу - все буде ОК.

  — Чтобы дети учились в американской школе по программе практически для слабоумных

  Незнаю навіть з чього почати, ну але я так розумію що в школі ні в США ні в Україні Ви не буле дуже давно. В Україні пробував за 2 роки до початку навчання шукати школу і готувати до неї дочку (з огляду на гіркий досвід з садіком). Так от виявляється що тепер щоб потрапити в школу з поглибленим вивченням англійської + про яку відгуки хороші теж треба "платити", а потім "платити" за репетиторів, а потім "платити" за ремонт і т.д. Як ці всі рухи пояснювати потім дитині, і чому її це буде вчити пояснювати не буду.

  США: щоб порапити в добру школу треба просто біля неї поселитись (десь +100-300 баксів різниці в ренті якщо школа далеко або не дуже добра). Ні за шо платити не треба, іграшоки, книжки все, наголошу ВСЕ що треба є в школі. За 4 місяці відвідувань 5 річна дитина вміє писати і читати ті слова що вони вивчили (близько 200), Рахувати до 100, додавати в межах 20. Адаптувалась і з радісьтю ходить вчитись! Домашні кожен день, і тепер я точно знаю що легенду про "программу практически для слабоумных" переказують тільки ті що ніколи з цим не стикались.

  Короч, правду бачу тіки тут:

  — Чтобы жить в чуждом окружении

  — Чтобы конкурировать за свою должность с индусами и китайцами, такими же свежими эмигрантами

  Хоча, спеціально для Вас, тут є вихід - Ви можете поселитись в місці типу Брайтон Біч, і там оточення буде максимально наближено до звичного вам, навіть англійську можна не вчити.

  Вот конкурувати з "индусами и китайцами" доведеться - це правда :)

  Підтримали: Дима Лебедев, anonymous
 • Amazon ехать или не ехать

  По аналогічних вакансіях в місті(location) куди вас запрошують.

 • Amazon ехать или не ехать

  Є нюанси, чув деякі роботодавці оформляють якби на пів ставки.

 • О том, как компания Softheme беспричинно увольняет молодых QA Engineer-ов!

  Делать выводы только по последним постам может человек с поверхностным отношением к разговору.

  Шановний Ярослав, звідки ви зробили висновки про те чи прочитав я вітку чи ні? Так само Ви чомусь дуже впевнено говорите про мої уявлення як влаштований світ - ніби ми з Вами просиділи за чаєм і бесідами про це не один рік. Всі Ваші випади базуються тільки на Ваших субєктиних здогадах, і "ярлик" пречіпити намагаєтесь саме Ви.

  Я ж хотів сказати тільки одне - на мою скромну думку - Ви не є юристом і фахівцем в цій сфері щоб роздавати коментарі і давати оцінки. І думка ця підкріплена наступним:

  1. В вас нема ні юредичної освіти ні досвіду роботи в цій сфері (хоча Ви чомусь впевнені шо айті директор це саме то)

  2. Ваш аргумент "а у меня жена юрист" - просто перл.

  это не исследование ситуации, а развешивание ярлыков,

  Тому не бачу ніякої перспективи в тому щоб обговорювати саме з Вами юредичні аспекти - бо це те саме, що обговорювати з маркетологом перебіг операції по видаленню апендециту бо в нього жінка хірург а колись він працював доректором рекламної агенції, при тому що сам я теж в тому не розбираюсь :)

 • О том, как компания Softheme беспричинно увольняет молодых QA Engineer-ов!

  Саме так, мене цікавить зовсім інше, мене цікавить чого Ви як працівник Softheme який має дуже незначне відношення до юреспруденції, на мій погляд, намагається залякати одного з учасників топіка?

  В мене спочатку склалось враження що Softheme після цього випадку в примусовому порядку ознайомив всіх працівників з статтями на які Ви давали лінки, щоб їм, в майбутньому, часом не захотілось повторити «подвиг», але виглядає що це Ваша особиста ініціатива «сверкнуть умом» :)

  ПС. Як на мен Softheme мав повне право звільнити людину навіть без внятних пояснень — це бізнес, і тут не треба ображатись. Але те як Softheme відстоює свою точку зору мене дивує, відповідальні і компетентні в цьому питанні — мовчать, не компетентні (тут Вас маю на увазі) — пишуть якійсь дивні речі, інженери дають правову оцінку, лінки на закони і розводять демагогію...

 • О том, как компания Softheme беспричинно увольняет молодых QA Engineer-ов!

  Перерошую, але замість ваших «цінних» порівнянь краще дайте конкретну відповідь на питання:

  Можливо після того як ви розкажете які саме обовязки Ви виконували там як IT department director все стане зрозуміло?

 • О том, как компания Softheme беспричинно увольняет молодых QA Engineer-ов!

  Открою секрет: IT department director не пишет код :) Сфера его деятельности немного другая.

  Де Ви побачили згадки про код? Але IT department director це аж ніяк не Legal Department director, і це посада технічна, організаторська, але аж ніяк не це не юрист, погоджуєтесь?

  Я же говорил, что для вас даже учебники

  Вибачте, але не зрозумів що Ви тут хотіли сказати.

  Вы отрицаете все, что противоречит вашим взглядам. Ничего страшного: с возрастом это проходит.

  Я нічого не заперечував, просто в мене є обгрунтовані сумніви в тому що Ви не є спеціалістом в юреспруденції, і грунтуються вони не на особистісних закидах в Ваш бік, а на тому що ви не закінчили по цьому профілі вуз, працювали тільки на технічних посадах.

  Ваші ж заперечення грунтується на тому, що ваша дружина є юристом і взагалі ви були керівником айті тіма...

  Можливо після того як ви розкажете які саме обовязки Ви виконували там як IT department director все стане зрозуміло?

 • О том, как компания Softheme беспричинно увольняет молодых QA Engineer-ов!

  Переглянув Ваш профіль — одні технічні посади, освіта технічна. На мій погляд від юреспруденції Ви далекі.

 • О том, как компания Softheme беспричинно увольняет молодых QA Engineer-ов!

  Вы же лучше знаете как устроен мир.

  Впевнений що Ви теж не дуже серйозно будете сприймати поради, скажімо — юриста, тим білше провідного, про тонкості побудови архітектури, навіть не зважаючи на те що в нього жінка програміст :)

 • О том, как компания Softheme беспричинно увольняет молодых QA Engineer-ов!

  Ви просто супер. Особливо "

  плюс моя жена — юрист

  ". Доречі, мене саме цікавило чи не після цього випадку задача

  Совершенствование знаний законодательной базы

  а саме в розділі про гарантування законом таємниці переписки, стало

  неотъемлемая задача топ-менеджера

  ? От не можу зрозуміти що саме Вас так нагально відірвало від виконання своїх безпосередніх обовязків і примусило розбиратимсь в законодавсиві України (при тому що клієнтів з України в Вас я так розумію нема), та ще й в такому сегменті, і навіть звернутись за консільтацією до дружини?

← Сtrl 1... 707172737475 Ctrl →