Якщо припустити, що хоча б 50% IT-ФОПів є фіктивними
Топова аналітика.
А де я казав, що це про «затягування гайок»? Не додумуйте мені щось своє.
Оберіг — це гарна назва для пенсійного фонду, або для страхової компанії. А для «реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів» краще пасувала б назва Легіон, або щось таке. Моя асоціація з 1984 народилась саме через цю парадоскальну невідповідність, «хибна кореляція між тим, що не повʼязано» в назві та в наповненні.
Але ж яку назву придумали — «Оберіг». Логічне продовження «Свобода — це Рабство, Мир — це Війна» і як там далі...
Очікування — пережити.
Прогнози — ну хз, хз...
Той, хто не використовує Terraform через те, що компанія змінила ліцензцію — герой приказки «чув дзвін, та не знає, де він».
Людина, яка закінчила 8 класів, вже розуміє, що життя — це марна суєта і кінець один — теплова смерть Всесвіту.
Колишній Unitel, зараз Облтелеком.
На минулих вихідних через сильний вітер село в області було півтори доби без електрики, місцевий оператор на PON витримав на 5+: звʼязок був увесь час.
Дякую, пане!
Як ажурний девопс з вищою математичною освітою маю питання: нащо девопсу математична, а тим паче економічна освіта?
Відверто кажучи, 5к для СТО, а 8к для Head of Infrastructure — це малувато.
«Нині в Польщі, планую повернутися після відкриття кордонів» (Front-end Lead).
На вʼїзд кордон відкритий.
Працював в одній конторі на три роки довше, ніж було варто.
Робота така.
Зайшов почитати, як хтось «Зайшов почитати, як програмісти допомагають виживати баристам, перукарям, клінерам, пекарям та кондукторам, оплачуючи їх працю своїми дорогоцінними візитами. І не прогадав» і не прогадав.
А якщо не валюта, то це не ВВП?
А якщо я, як найманий працівник, отримую гривні від мого роботодавця, який продав результат моєї роботи за кордон за валюту, то я не роблю внесок в ВВП? Тоді можна прибрати мене з цього рівняння, разом з моєю працею, а закордонний замовник хай і далі платить моїй компанії валюту?
Продовжуєм щипати гусачка.
Часто людина поїхала, бо їй аппле пей відключили.
Ось приклад www.facebook.com/...3r7Zm6QDMG672RoP8xZPTuTjl
Але ж оце усе, що ви назвали, це зовсім не девопс... Якийсь не той курс у вас.
Та й місцеві експерти явно плутают девопсів з кимось іншим.