Облігації можна купити в доларах.
Облігації в порівнянні з донатами — принаймні можна повернути навіть з деяким прибутком.
Ну таке, мій колега теж має міцні нерви, в перший день переїхав з Бучі в Немішаєво, вискочив звідти чудом після того, як тиждень просидів в окупації. Кому ця бравада потрібна — не зрозуміло.
Біткоїн — це нова форма грошей, яка вирішує проблеми, пов’язані з дефіцитом та знеціненням валюти.*
І додає купу власних проблем.
Як же саме біткоїн зберігає від інфляції?
Чекаю з нетерпінням))
для партизанской деятельности очень подходитТы понимаешь разницу между партизанщиной и боевыми действиями регулярной армии?
От таке враження, що саме ти не дуже розумієш.
А мамкин економіст — 75%
Перегибы с продвижением государственного языка? Безусловно!
Зараз цей пост і Кожаєва персонально забанить РНБО.
З хабром зашквар, конешно.
EPAM — Адвокатское бюро «Егоров, Пугинский, Афанасьев и партнеры» является крупнейшей юридической фирмой в СНГ с офисами в России, Украине, Беларуси и ассоциированными офисами в Великобритании и США.
spb.hh.ru/employer/29470
Ахахааааа!
Можу дати перелік професій, з кого виходять погані політики.
Але при цьому 75% голосують за кандидата, який обіцяє не закручувати ФОП.
Політика — це все ж трохи інше.
Як би з гарного волонтера не вийшов поганий політик... Залишався б собі волонтером.
На гітхабі є?
Навпаки, було б дуже корисно.
Можливо, вам вдалося б знайти значно простіше доведення.
Ну або принаймні спробували б свій інструмент на справді складній задачі — це була б дійсно вражаюча демонстрація.
До купи пропоную задачу трьох тіл, а якщо це дуже просто, то хоча б чотирьох.
Цікаво, чим зараз займається автор бази даних FVMas?
www.sql.ru/...er-baz-dannyh-chto-dalshe
Одне іншому не заважає.
До чого тут, мені справді цікаво щодо мобільного оператора. Маю досвід роботи в одному з трійки.
Просто заради цікавості: яким ви мобільним оператором користуєтесь?
Класичний чайник Рассела. Тут нема що спростовувати і у чому переконувати.