Facepalm
Вже четвертий рік як в Європі живу/знаходжусь.В майбутньому планую повертатись
Дивлячись скільки вам років.Мені 30 років.Живу в Чехії четвертий рік і вже важкувато адаптуватись та заводити нові знайомства
Все залежить від того як закінчиться війна ,та яка політична ситуація буде у рашки...
Умовно кажучи:Україна виходить на кордони 91 року,а в рашці ситуація не змінюється(готуються до реваншу як це було з Чечнею) то тоді мало шансів ,що нас візьмуть в НАТО і навпаки.
P.S а взагалі ніякі союзи не вічні і в мене я певний скептицизм ,що до 5 пункту НАТО...Поляки це теж розуміють та переозброюються.
Ці всі балачки ні про що поки йде війна!
запитай у chat gpt
ну таке якщо чесно. Єдина рашка створює більше загрози ніж поділена
який ви ідіот
А які саме причини чому США не хочуть розвал рашки?
Як ви вже заїбали все звертати на чиновників
Тільки вступ в НАТО! Та зміна зовнішньої політики у самій расії.Якщо їхня риторика не зміниться,то буде третя світова.
Одні боти в коментах
Если война и будет,то максимум две-три недели.
Як і в кожній країні Європи)
Тобто якщо людина перебуває на захисті в умовній польщі вона може податися на трудову карту чехіі?