Дякую!!!
Аудиторія була дорожча. Та складно було пройти в моменті на охоплення тому вартувало дорожче. Як 0.1 добитись не знаю )
В перші дні війни, я це мало розумів, думаю як і більшість з нас.
Дякую!!!