Я навчаюсь в коледжі на графічного дизайнера. Хочу розвинутись і ввійти в програмування. В основному, щоб спробувати успіх і влитись у геймдев (Або просто для себе спробувати щось створити), та як план Б для створення сайтів.
! Перше питання, які мови програмування вчити? Я вивчала інтернет по цьому питанню та знайшла що починати варто з Пайтон або Java, а для створення ігор і подібного потрібні будуть C++ або(та) C#. Також узнала що Java та С++ схожі і взяла на увагу. Питала у знайомого, який вчиться на програміста (вивчає Java), той сказав що Java безкорисний та застарілий, а C++ вивчити майже не можливо бо мова постійно міняється. Про C# нічого не сказав. В будь якому випадку, інформація різна і зрозуміти що вчити важко.
! Друге питання. Чи можливе самовнавчання по книгам та відеороликам, чи варто задумуватись про те щоб йти на вище навчання на програміста або покупку окремих курсів?
Я навчаюсь в коледжі на графічного дизайнера. Хочу розвинутись і ввійти в програмування. В основному, щоб спробувати успіх і влитись у геймдев (Або просто для себе спробувати щось створити), та як план Б для створення сайтів.
! Перше питання, які мови програмування вчити? Я вивчала інтернет по цьому питанню та знайшла що починати варто з Пайтон або Java, а для створення ігор і подібного потрібні будуть C++ або(та) C#. Також узнала що Java та С++ схожі і взяла на увагу. Питала у знайомого, який вчиться на програміста (вивчає Java), той сказав що Java безкорисний та застарілий, а C++ вивчити майже не можливо бо мова постійно міняється. Про C# нічого не сказав. В будь якому випадку, інформація різна і зрозуміти що вчити важко.
! Друге питання. Чи можливе самовнавчання по книгам та відеороликам, чи варто задумуватись про те щоб йти на вище навчання на програміста або покупку окремих курсів?
Буду дуже вдячна тим хто відповість та допоможе.