Після першого курсу інституту, спеціальність технічна але дівчат вистачало. Вчилися в одній групі. Вже 19 років разом.
ну я не можу згідно умов контракту то розповсюджувати, але таке є, нажаль, причьому порушення тієї норми штрафується. Та норма не відповідає КЗОТу то її в проекті ГІГ контракті нема
2 сіньорських річних зп на рік на RnD + виготовлення продукції та ще треба розділити на 15 компаній. Авжеж то краще ніж нічього але ж то дійсно копійки, особливо для країни, що воює і прагне перемогти монстра який виділяє мільярди на подібні речі (RnD у військовій галузі).
уточнення: Україна офіційно не була жодного дня у стані війни з рашкою за всі роки незалежності. Спершу АТО проти місцевих сєпаратістів, хоча Крим вже було окуповано, то військовий стан (без об’яви війни окупанту).
Ну у тому проекті договора, який я читав, як раз деякі елементи кріпацтва (що були у ФОП версії) прибрали. Але той пункт більше для сіньйорів.
Якщо я не помиляюсь кріпостне право відмінили у 1861.
A thousand may fall at your side,
ten thousand at your right hand,
but it will not come near you.
Колись мав змогу поспілкуватись трохи з Миколою Максименко, він тоді був судею RnD частини Ukranian IT Award. Ставив досить доречні запитання, відчувався науковий бекграунд. Вважаю то великим досягненням для наукової сфери створення проекту такого рівня (так багато вакансій у компанії все ж для United Kingdom, але є RnD вакансії і для України).
Успіху вам Микола та вашій команді!
Дуже багато моїх колег в минулому науковців з Ізраїлю, США залишали свою наукову роботу та перейшли до ІТ. З мого досвіду це тренд, отримати PhD та го в ІТ, причина проста — низьке фінансування в порівнянні з ІТ.
Ось приклад того як RnD офіси не відкриваються в Україні, конкретно мій досвід.
Є американська компанія, яка підняла інвестиції і займається біомедікал девайсами 8 років. Ми з нею співпрацювали вже з
Вони планують відкрити RnD в Україні, я мав би бути лідом того напрямку, там не тільки код, а може навіть не стільки код, ще й лабораторні тести. Тести також плануються тутки.
Тобто вони свідомо хочуть зайти в Україну під час війни. Ну авжеж бізнес онлі: тому що маємо досвід + значно дешевше ніж в США.
Але я вимушений відмовитися від тієї пропозиції. Кажу СЕО у нас тутки чьоловіків ловлять на вулицях як собак і я не маю ніякої гарантії, що замість створення наукового продукту для США ринку, буту штурмувати десь зеків-окупантів.
Він трохи знеяковів, мол як це? Тому з такою політикою «броні» треба хоч поточних кастомерів втримати.
Бачу багато «інженерів-будівельників», які розуміються на опорі матеріалів і будівельний механиці а ще й проектували ЗБ конструкції, розповсюджують кацапське іпсо про «ракето-підрив». Ну в мене, як в ктн з технічних наук, для ракето-теоретиків погана новина: дамбу реально було тільки підірвати і то треба було вкладати вибухівку в спеціальних місцях, які можуть визначити «спеціально навчені інженери». Отже зруйнувати греблю можливо було підривом, тією стороною що повністю контролює греблю — тобто це зробити могли тільки окупанти.
Та ні там один й той же клас повторюється по 4рази тільки один вхідний параметр різний. Той код можливо розбити на багато ІТ-мемів. Я сам не повірив спочатку, думав може то новорічний розіграш.
Десь до початку цього року також вважав, що код має відповідати усім тим SOLID принципам навіть для ML проектів. Але наш новий директор департаменту представив до нашої уваги свій код проекту: 1 файл з 47000 строчок коду і він каже, що то майбутнє компанії і менеджмент з ним згоден. Він доречі спочатку не планував рефакторити взагалі, так і робив коміти у файлі з 47000 строчками коду.
у галєр мета заробляти, тому вони винаймають юристів, які і складають договором таким чином що неможливо щось привласнити з коду. У держпідприємства мета роботи — витрачати гроші, тому я думаю у того діда навіть не було договору з проектною організацією, щодо майнових прав.
Колись у якості науковця співпрацював з однією проектною організацією, яка була пов’язана з УЗ (тобто замовлення були завжди). Для автоматизації проектування було розроблено софт (Бейсік + скриптова мова для AutoCad). Програму для проектування була розроблена одним співробітником, йому за це платили зп роками. А коли захотіли його відправити на пенсію виявилося що кмітливий дід зробив авторські права на якусь частину програми і без цього модуля звісно нічого не працювало. Так той дід ще 3 роки кожного місяця продовжував продавати права на користування його модулем проектній організації, а потім він вмер. І там була дуже велика паніка, через те що ЄВРО 2012 на носі, бюджет треба «освоювати» а видавати проектну документацію нема чим, бо окрім діда ніхто не мав доступу до програми, звісно ключ для користування з того світу він передати був невзмозі. А тепер уявимо, що таке може статися з нашою митницею.
Два тижні тому проходив співбесіду у контору з Германії, 20 хв із 30 HR ставив питання, що були дотичні до війни(чи є світло/інтернет а як взагалі якщо щось почнеться)? але через резюме пустив до технічного — пройшов — потім відмова через те що не можу виїхати на роботу та ремоут з України їм не цікавий.
Працював в SD Solution більше 2.5 років — норм контора, проблем з грошима не було жодного разу. Керівництво адекватне. Так там є недоліки: 15 днів відпустки (може залежити від кастомера)+ трекер (за допомогою якого можно робити
Користуюсь лінуксом на ноутах з 2007 (перший був ще P3-800/192 mb RAM) так там я награвся з установкою, бо треба було додати доп налаштування для контролера жорсткого диску при завантаженні. Але після, жодних проблем (6 ноутів, CPU: Intel). Останні 3 дистрибутіва базуються на Убунті. Все залізо завжди працює з коробки.
Так це значно спростить процесс, але залишиться людський фактор: ви просто не встигнете достати телефон і увімкнути апу
Дуже сильно залежить від того як кастомер ставиться до трекера. У моєму випадку він міг заглянути в трекер тільки коли якийсь факап, чи я дуууже багато годин накрутив. На рівень активності не дивився взагалі. В мому випадку від трекера позитив був, бо з трекером я міг спокійно зробити собі +15% до ставки щомісяця. З трекером працював більше 3х років, середній рівень активності по трекеру ± 30%.