Я новачок у цьому, але мені сам AI б’є по руках і каже, щоб так і так не робив це може стерти або пошкодити дані.
Дуже круто. Дякую.
Ні.
17 років працюю в одній не ІТ компанії на керуючий позиції. Вважається це за помилку чи ні?
А що не так з С#?
Ууууу, думал пайтиВайти но там нет крышек к стаканчикам.
Я новачок у цьому, але мені сам AI б’є по руках і каже, щоб так і так не робив це може стерти або пошкодити дані.