ніхто не знає що робити військовими ІТ спеціалістами
Я знаю. З боку законодавства, не треба їх примушувати бути у війську, а просто залучати до перемоги збільшивши їм податки в рази (причому в однаковій мірі як для чоловіків, так і для жінок).
Чув статистику, що в середньому на одного солдата витрачається біля мільйона гривень на рік, щоб забезпечити його перебування у війську, тобто 83 334 грн. на місяць. Нехай уряд розподілить ці витрати між 5 людьми (по 16 667 грн.), і якщо людина потягне платить таку суму щомісяця, причому не залежно від того, знаходиться вона в роботодавця, чи ні, то залиште її в цивільному житті і не чіпайте, нехай утримує за свій рахунок солдат в армії. Ось і усе. Дуже просто.
А усім тим, хто розповідає про «тільки бідні служитимуть в армії», говорити що треба бути чимось корисним для армії. «Багаті» фінансово утримують армію, і якщо «бідні» не здатні забезпечувати армію ні хлібом, ні одягом, ні чим іншим, то їм залишається служити безпосередньо в армії. У більшості випадків це таки справедливо, бо щоб бути «багатим» у більшості треба працювати над собою, а не бухати в наливайках і т.п.
Опублікував пост: NestJS vs. Ditsmod: особливості пайпів.
Нарешті заборонили використовувати телеграм держслужбовцям та військовим.
«Я завжди виступав і виступаю за свободу слова, але питання Telegram — це питання не свободи слова, це питання національної безпеки», — сказав Буданов
Погано, що ще не заборонили використовувати це лайно на персональних телефонах.
Опублікував новий пост: Швидкий огляд базових можливостей Bun, порівняння з Node.js.
Ну шо? Вже з’явилась навіть стаття про Raspberry Pi 3b від автора Demiyt, а ви мабуть думали, що там вже тільки я публікуюсь =).
Виявляється, якщо зовсім трохи підправити налаштування для Bun, він може справно працювати з Ditsmod. Але якщо взагалі нічого не змінювати і спробувати запустити:
bun src/main.ts
то він кине наступну помилку:
1 | (function (entry, fetcher) ^ SyntaxError: export 'ValueProvider' not found in './types-and-models.js'
Схоже, що він ще не у повній мірі взяв до уваги нативні аліаси Node.js — відносно нову фічу.
Лікується це — видаленням node_modules/@ditsmod/*/tsconfigs.json
та compilerOptions.paths
із локального tsconfig.json
. Після цього Bun з Ditsmod працює навіть без додаткової компіляції.
Опублікував новий пост: @ts-stack/multer спрощує роботу із завантаженням файлів на Node.js. Він буде цікавий для веб-розробників на базі Node.js, особливо тим, хто любить TypeScript та хоче використовувати ESM.
Опублікував новий пост: Пакет @ts-stack/body-parser передає результати парсингу через Promise. Він буде цікавий для веб-розробників на базі Node.js, особливо тим, хто любить TypeScript та хоче використовувати ESM.
Опублікував новий пост: Передача метаданих з TypeScript-коду у JavaScript-код за допомогою декораторів для Dependency Injection. Він може бути цікавим для користувачів Angular, tsyringe, InversifyJS...
Є ще варіант сходити на поки що непопулярні сайти, які підтримують і Markdown, і формули, і навіть обраховують репутацію користувачів. Вони у першу чергу призначені для технічного контенту. Якщо цікаво глянути на один із таких сайтів, гляньте мої топіки.
Обов’язково офіційний, бо приблизно 99.99999% людей ставлять собі саме офіційний клієнт на телефон. Неофіційний клієнт, який використовує API телеграму ми тут не обговорювали.
О! Нібурбеков, давно з вами вже не сперичались на ДОУ. Ви мабуть можете дати лінк на офіційний репозиторій github мобільної версії для телеграм, якщо він відкритий, так же?
яка різниця в донесенні публічної інформації
Ви, як програміст, мабуть же знаєте, що якщо ви ставите певну програму на свій телефон, то ця програма має доступ до цього телефону. Можна сказати що взагалі не важливо що саме декларує ця програма у якості своєї спеціалізації (робота з текстовим контентом, з музикою чи відео і т.д.). Якщо програмісти цієї програми надумають додати функції, характерні для віруса, то у них є шанс зробити це обходячи стандартні механізми дозволів на телефоні. Дірки у системі безпеки постійно з’являються, хоча старі дірки часто закриваються.
Залишається сподіватись лише на добре ім’я тих, чиї програми ви ставите. Ви прирівняли практично розробників телеграму до розробників Дії, говорячи що немає між ними різниці. Але різниця таки є гігантська.
Мега корисно було б надати можливість авторизуватись через OAuth 2 через API Дії. Типу того, як це робить Google Login, Facebook Login і т.д.
немає різниці, з якого джерела їх читати
Ну да, ну да. Що ви ставите програму на свій телефон від офіційного українського виробника, що ви довіряєте росіянину, який задовільнив потреби російської влади. Какая разница?!
Навряд чи цікаво комусь буде читати повного аноніма. В такому разі з технічної точки зору сам анонім матиме дуже обрізані можливості редагувати, видаляти свій пост, чи шукати попередні свої повідомлення... В даному разі анонімність буде для користувачів каналів, і неанонімним для технічної системи цих каналів.
Хм, тільки зараз звернув увагу, що по бенчмарку з апдейтами, Ditsmod + PostgreSQL є найшвидшим, причому найшвидшим серед абсолютно усіх фреймворків на TechEmpower, включаючи фреймворки на базі C, C++ і т.д.
Композитна оцінка у Ditsmod залишається найкращою серед усіх фреймворків на базі NodeJS, випиреджаючи на 1204 балів найближчого конкурента — Hono (не знаю що воно таке, але схоже на обрізаний до мінімуму NodeJS-фреймворк).
Через застосунок ви оновите свої дані без черг, на відміну від походу до ТЦК. Оце і уся різниця. А ВЛК справді прийдеться проходити усім обмежено придатним. Разом з тим, на ВЛК будуть викликати не усіх одразу, а групами, скільки зможе обробляти конкретна ВЛК за день.
Не з державою, а з поточною владою, яку обрали 73% тих, хто голосував (вони «зробили це разом»), а тепер не знають як далі бути. Держава таки вища за поточну владу.