Вже два автори (окрім мене) опублікували свої статті. Щойно опубліковано [Java] Розпаковка Lombok: Prefix or not.
До речі, на сайті вже зареєструвалось 68 користувачів.
Що ви маєте на увазі, коли кажете «завантаження node js»? Хоча, судячи із помилки, мабуть ви намагаєтесь встановити NodeJS на Windows. Так? Якщо так, то виберіть один із варіантів, який вам пропонує інсталятор.
Він це пропонує, бо схоже, що у вас вже встановлено NodeJS. Відкрийте командний рядок, введіть node
і натисніть ентер. Потім відпишіться що ви бачите.
В90-е в Украине сложился определённый общественный договор по языковым вопросам с учётом реалий этнического распределения населения по территории страны.
Угу, «с учетом реалій етнічного розподілення населення», як би не так. Із цих слів виходить, що відсоток російськомовних людей в Україні приблизно дорівнює відсотку етнічних росіян, що звичайно ж немає нічого спільного з реальністю. Згідно із переписом 2001 року, в Україні тоді було всього 17,3% етнічних росіян (це разом із Кримом), але російськомовних людей біля 40%. Тому не треба тут чесати про «реалії етнічного розподілу». Це перше.
Друге. Навіть якщо є в Україні етнічні росіяни, яких аж цілих 17,3%, то це не означає, що автоматично вони повинні говорити російською мовою де хочуть, і скільки хочуть. Вони повинні поважати і знати мову тієї країни, куди вони мігрували.
Ну і останнє. Якщо рашисти раніше перегнали українців на свій язик, то теперішню українізацію потрібно називати «відновленням того, що раніше забрали».
Чувак, по-перше, не перекручуй мої слова, бо я говорив не взагалі про військових, а про російськомовних військових. Дуже велика ймовірність що вони або особисто голосували за партію регіонів чи ОПЗЖ, або більшість їх земляків це робили. Наприклад, якщо взяти той же Маріуполь, знаєш скільки відсотків проголосували за ригів? — Біля 80%.
Причому я це ж кажу у відповідь на коментарі, де російськомовні люди аргументують своє небажання переходити на українську мову, бо російськомовні також воюють за Україну. Це досить характерна і дуже популярна «аргументація». Вони виривають окремі факти із контексту, і будуть викривлену реальність на основі цих фактів. Подібним чином діють рашистські пропагандисти, типу скабеєвої чи кисельова.
Тому я цю викривлену реальність і виправляю, нагадуючи що саме російськомовні люди фактично привели цю війну в Україну.
Та да, до нього питань немає, особливо в даному разі — із логікою у нього все в порядку... як для інфікованого русским миром. У таких персонажів справді особлива, вивихнута у багатьох місцях, логіка, прям як у скабєєвої чи у соловйова.
Де ви там побачили про покращення?8-O
Ось тут:
Чим більше мов знаєш, тим краще — це просто інструмент.
Стосовно ось цього:
Манипуляцией занимаетесь вы. Вы пытаетесь представить язык как причину всего произошедшего. В ваших пунктах нет логики, поэтому я и сказал про гуманитария.Может у вас претензии и к русскоязычным военным в ВСУ?
Є два факти:
1. Російськомовні люди привели до влади Партію Регіонів.
2. Партія Регіонів зіграла ключову деструктивну роль у розв’язанні війни в Україні. Зокрема вони продовжили перебування чорноморського флоту рашистів в Криму, що призвело спочатку до анексії Криму, а потім і до війни в Україні.
Беручи до уваги ці два факти, можна впевнено і прямо сказати, що російськомовні люди привели війну в Україну. Ще не вистачало щоб вони ще й не воювали у ЗСУ, і тим самим не виправляли свої помилки.
Ясно, що мова — це інструмент. Я заперечив лише вашу маніпуляцію, що «мова — це всього лиш інструмент для покращення».
Стосовно
не вижу смысла доказывать вам что-то.
Ну так, я цього від вас і очікував. Спочатку звинуватити мене у гуманітарності, натякаючи тим самим, що я не вмію рахувати, а потім взяти і не відповісти за свої слова. — Це так по-вашому, по-русскомирному.
Пункти2-5 змушують мене думати, що ви гуманітарій.
Продемонструйте що ви не гуманітарій, напишіть свою аргументацію.
Чим більше мов знаєш, тим краще — це просто інструмент.
Так, це відома популістська байка. Реальність:
1. Мова визначає джерело інформації, яким будуть користуватись люди.
2. росія є найбільшим джерелом російськомовного контенту у світі.
3. росія вкладає у свій контент свої цінності, свою історію, тлумачення подій у ЗМІ і т.д.
4. Інфіковані русским миром люди приводять до влади, зокрема, Партію Регіонів і решту подібної нечисті.
5. Через харківські угоди, протиснуті ригами, відбувається продовження перебування чорноморського флоту в Криму, що і спричиняє спочатку анексію Криму, а потім і війну в Україні.
Автор топіка — яскраво виражений неадекват у квадраті. Зрозуміло що він так і працює. Єдине що дивує — як він протримався на посаді цілих шість місяців.
Повністю з вами згоден. Роботи для українізації непочатий край, і можна впевнено сказати, що це відлякує більшість російськомовних громадян України. Але ж із чогось треба починати, до цього треба прикладати зусилля, і згодом ситуація в цьому плані таки може значно покращитись.
Перейшов на українську на роботі... Але я цим не пишаюсь ні граму, просто хочу поменше мови тих, хто вбиває і катує українців. Більш корисним для життя скілом вважаю все ж таки англійську.
З такими цінностями ви дуже скоро відкотитесь знову до язика окупанта... Дивно що автор цього топіку вподобала ваш коментар, адже тут ви проявили таки легку форму зневаги до української мови.
один з українських ТВ та відео провайдерів у своїй медіотеці відмічає «дубляж українською » навіть серіали, в яких з 10 сезонів, тільки перші 2 насправді мають україномовний дубляж,
Є таке. В такому разі я онлайн шукаю. Наприклад, на eneyida.tv абсолютно усе українською. Хоча... категорізація фільмів і фільтри (комедія, бойовик... починаючи із певного року і т.д.) працюють погано.
Навіть якщо не брати до уваги що цей месенджер білорусько-російського походження, у нього корисні функції тонуть у морі спаму.
через те, що я регулярно дивився ці канали, то гарантовано стрічка рекомендацій складалася з 90% російського
Я проводив експеримент із новим аккаунтом, який взагалі не мав історії перегляду, але який мав у преференсіях українську мову у браузері та у налаштуваннях гугл-аккаунта. Цей експеримент показав, що російськомовне лайно ринулося цілою річкою. Це саме стосується пошуку в гугл — він мені дуже часто видавав у пріоритеті контент язиком окупанта, навіть якщо оригінал MDN написано англійською, та ще й присутній переклад на українську...
Потім я відкрив для себе магічну кнопку «Не рекомендувати цей канал», яку можна знайти, якщо натиснути на горизонатльні три точки біля рекомендації. Пару таких присідань і російський контент взагалі зник з моїх рекомендацій.
Не знаю як у вас, але я запарився вже натискати «не цікавить» та «не рекомендувати канал». До речі, друге значно дієвіше. З іншого боку, цей механізм згодом починає працювати (після сотні, другої таких «присідань»).
Як і з усім правильним та корисним, що вам дається не легко, починати потрібно із найлегшого і поступово збільшувати «навантаження».
В контексті переходу на українську, мабуть найлегше:
1. Почати із перегляду та слухання цікавих вам кіно, серіалів, новин ... українською мовою. Наприклад, Кремнієва долина, Мітичний Квест.
2. Продовжити комунікацією текстом (переписка в месенджерах, у Linkedin, на ДОУ і т.д.)
3. Кілька фраз з незнайомими людьми (продавці в магазинах, касири і т.д.)
4. Розмова з колегами, особливо якщо вони україномовні (на одній із моїх робіт начебто усі окрім мене говорили язиком окупанта, але при ближчому знайомстві виявилось що відсотків сорок зі своїми рідними говорять українською).
5. Ну і мабуть найважче (в російськомовному середовищі) — говорити зі своїми рідними українською.
Ярослав, не знаю чи то я просто під впливом останньої своєї роботи із логерами, чи це об’єктивна реальність, але мені здається ви забули переключити левел виводу вашої внутрішньої інформації із silly
хоча б на warn
(в ідеалі — на error
або fatal
).
Хоча я справді більше бекенд розробник, але дещо пописував і на jQuery, десь у
Між іншим, я переклав релевантну статтю про Project references у TypeScript. Хоча ця фіча не нова, але далеко не усі про неї знають.
У версії 3.0 з’явилась одна із самих довгоочікуваних фіч TypeScript — це розумна поетапна (інкрементальна) побудова проектів. Щоб скористатись нею, потрібно використовувати опцію —build для tsc. Це фактично нова точка входу для tsc, яка поводиться більше як оркестратор збірки, ніж як простий компілятор.
Вже другий довбодятел заблокований, бо намагався DoS’ити. Що ж, сайт розвивається потроху =)