Дякую за вашу думку!
Дуже круто, якщо у роботадавця є можливiсть забезпечити працiвникiв харчуванням та тренажерною залою.
Проте, далеко не кожен роботадавець має данi плюшки(
Дякую за адекватний коментар!
Хотіла почути адекватні побажання, але розумію, що люди зараз обурені на все, хоч не питай, не даруй-не задовільнити.
Хочеться додати посмішки на обличчя, внести трохи приємнощів в буденність, але...
Дякую за вашу думку)
Але ми всі різні...
Для когось важливо працювати у тиші та наодинці, а комусь і в шумі ок.
Круто коли є вибір, баланс:)