А, і смачне забула) поки мені 3хв флюрку робили, хтось вкрав мій телефон.
А взагалі так я на їх харчах добре схудла, так шо не жаліюсь 😂
Взагалі нічого дивного) коли я в ту інфекційку лягала з грипом, то мені там ще й коньюктивіт додали (чи то медсестри руки не миють, чи хто його зна). Лікували мене якимись власними лівими ліками, назви яких навіть гугл не зна :), іншу частину я купувала сама. Власне, через це виписали мене ще й в гіршому стані.
А ще, весь персонал нажерся, як свіні, на днюсі зав зідділення і приходили посоред ночі колоти ліві уколи — то дуже смішно було — величезна лайлива медсетра тричі впала у палаті і комусь вкола в спину замість дупи. Я попросила санітарок скрутити то непорозуміння і вивести, а на ранок отримала прокльони))))
Сергей, подтверждение приходит в течении суток. В любом случае, мы ждем всех.
Та Харків, та сама лікарня, що і в героїні статті