Embedded розробка це не про інструменти, а про спосіб використання (коли щось вбудовано). Можна взяти звичайний десктоп, поставити туди вінду, написати софт на С# і підключити це до комбайну в чистому полі, щоб він автоматично працював. Якщо це разова активність, то з економічної точки зору, це оптимальний варіант. Але коли починається серія, то може виявитись що брати десктоп за 1к доларів це не дуже ок, а треба вкластись в 100 доларів, тоді починаються обмеження, типу вінду нізя, C# - нізя, ось вам голе залізо, розважайтесь. Але ми все ще залишаємось в домені embedded розробки. Власне це я до того, що інструменти для embedded і для desktop можут сильно пересікатись.
Я не дуже розумію як норма
А з іншого боку є умовний
Тобто норма
В чому тоді користь від норми про
Apple це софт. Свое залізо вони роблять щоб їх софт не можна було запускати на mass market пристроях.
Тобто на заході, замість того щоб прокачувати свій ОПК і створювати робочі місця в високотехнологічній галузі, будуть вкладати гроші в Україну?
Серед людей??
Серед яких людей? Ви знаете цих людей? У вас є такі знайомі?
Відповідно підтягнуться люди які побачать що тут впринципі можна щось робити так як є норм фінансування.
Норм фінансування є з 2022 року. Де проекти? Зробити ракетний двигун можуть буквально декілька організацій. На це потрібні знання і унікальні верстати (котрі не факт що вціліли), жодна комерційна організація самостійно таке не профінансує. Запускати потрібно було мінімум з 2014 року, а ще краще не зупиняти в 2010.
Щось в медіа просторі ніяких інфо компанії небуло
гугли National Defence Hackathon 2022
зверніться до народу ... треба робити своє
дайте тендер на пво
Тендер серед кого проводити? Власне ви пишете що дурна держава не може піти в народ щоб народ зробив ППО, а потім несподіванно
а багато людей джаст фор фан роблять ПВО?
Для довідки, мобільні вогневі группи це як раз і є результат хакатонів і грантів. Нічого краще не придумали, що воно ще й працювало.
здавалось би дайте тендер на пво
Ви вмієте робити лекге ППО? Бо якщо ні, все що ви написали це якась дурня.
Україні не потрібно розробляти лазер з нуля, треба купити
А хто продасnь? Якщо це унікальна розробка (краща на ринку), то більш вигідно продати готовий виріб.
спроектувати установку
А хто проектувати буде? У вас є знайомі спеціалісти з проектуванная систем охолодження лазерів?
Коли поставлять на озброення, тоді і поговоримо. Поки що концепція цікава, але незрозуміло чи буде воно працювати в реальних бойових умовах.
Наскільки мені відомо, коли був масований наліт шахедів на Ізраїль, то збивали їх класичними ракетами повитря-повітря, а не лазерами. Плюс лазер штука дуже капризна, не працює в дощ і туман. Так що в теорії все круто, але чомусь в Україну ще ніхто лазерних систем не передавав для випробування в реальних умовах бойових дій. А те що цим займаються багато розумних людей на заході, то змушений вас засмутити, розумні люди на заході провтикали появу FPV дронів як зброї, хоча ідея лежала на поверхні, і як результат, під час потенційного конфлітку з Китаєм, незрозуміло що робити, бо навряд можна буде купити всі потрібні комплектуючі на аліекспресі.
Це все круто, емоційно і все таке, але як правильно треба було робити? Бо в мене таке враження що якось втрачається контекст за якого відбуваються такі зміни.
Я не знаю наскільки це правда, але я цікавився цим питанням на самому початку, офіцерів можуть мобілізувати в окопи, якщо він молодше 27 років. Якщо старше, то тільки на штабні посади, згідно з його ВОС. Тобто якщо ти по ВОС підводник, то тебе ніколи не повинні мобілізувати. Є припущення що штабні посади відносно заповнені і мобілізувати офіцерів в великих кількостях не треба. Не вистачає офіцерів в окопах.
Це максимально дурна схема. Ти не можеш бути в армії без спеціальності, а по замовчуванню це буде стрілець, тобто піхота. Навіть якщо ти умовний діловод чи кухар за посадою, все одно буде спеціальність стрілець. Ну і ось в умовному окопі, сидить 5 чоловік, а повинно сидіти 10. Де візьмуть ще 5 людей зі спеціальністью стрілець? Правильно, з інших посад, в тому числі і тилових. Так що це все одно шлях в піхоту with extra steps.
Це аргумент про ФОПи. Чувак заплатив 5 відсотків податку плюс ще 5 відсотків додатково задонатив, а потім кричить «я плачу податки і доначу». При цьому 90 відсотків грошей залишається в кишені. З точки зору держави та громадського блага, це якийсь дуже хреновий «економічний фронт».
Питання: Які перспективи АйТі ринку в Україні?
Відповідь:DataArt відкриває свій перший офіс в Індії
Відсутність вакансій це жесть. Це значить що воювати Україна збираеться не розумом а кількістю.
Анекдот про публичный дом и кровати все помнят?
В армии айтишники не нужны, нужна пехота.
Айти это развитие, это оптимизация процессов, новые разработки. Когда у тебя начинается кризис, то айтишники не нужны, тебе не нужно развитие, тебе нжуно удержать ситуацию.
Так что я бы сильно не романтизировал потребность нашил силовых структур в айти услугах.
Кстати, тут статья проскакивала, как ученый в окопе лекции ведет. Вот это вам и ответ на вопрос что в армии будет делать айтишник.
Це ви про Корею?