Абсолютно така ж історія. Притому, що я через них до того замовляв успішно, а тут теж як і ви вже 2.5 місяці чекаю дрон або гроші й шансів судячи з усього небагато. Вас додали вже в чати по цій темі?
Іншими словами — це короткий рекап цього блогу)
Я б дуже не хотів, щоб ці роздуми виглядали як ниття, тим більше як щось бумерське. Нажаль у вас такі враження, але мій поінт був переважно в тому, що соцмережі — дуже впливовий та потужний інструмент, який має серйозний негативний вплив на наше життя. Це не значить, що раніше трава була зеленіше.
Саме так, можна грати в «я не такий як всі», але ж суть полягає якраз в тому, що більшість користується і буде користуватись соцмережами.
Ну, я намагався дати тут трошки лівих поглядів на сучасний світ, але без перегибів.
Ну, мабуть починати треба з лоту, там в стилі Пінчона така собі шизофренічна історія про secret society. Якщо сподобається стиль, то можна далі, наприклад «Вроджена Вада» (і дуже непогана екранізація від Пола Томаса Андерсона з Гоакіном Феніксом в головній ролі), але її наче не перекладали українською. В оригіналі Inherent Vice. Ну і в кінці, коли морально вже приготуєтесь, то можна спробувати Веселку, але це реально важко і надовго (в мене зайняло три місяці), так що будьте обережні))
«Веселка Тяжіння» це така книга, як «Улісс», про яку всі знають але ніхто не читав (навіть так жартував герой Деніела Крейга у фільмі «ножі наголо»). Тому що зрозуміти її важко пересічній людині, це треба прям вивчати, занюруватись і роками досліджувати. Я не жартую навіть. Тому мені важко буде щось детальне сказати, я — як пересічна людина — просто прочитав (на характер так би мовити) і все. Це психоделічний тріп по Європі часів кінця другої світової — ракети, банани на сніданок, культи, поток свідомості, відверті порнографічні сцени і так далі. І все це приблизно на 800 сторінок.
Останнє, що прочитав — «Таємна Історія» Донни Тартт. Не дуже рекомендую, бо сильно затягнуто, але перша половина дуже цікава — такий собі психологічний детектив-трилер. А зараз читаю «In defense of Ska» — буде цікаво хіба тим, хто любить таку музику або хоче більше дізнатися про жанр.
Прям перед війною минулого року прочитав «Веселку Тяжіння» Пінчона. Це найважче, що я читав в житті, скажу відверто. Хоча лот 49 мені сподобався і «нетямущій учень» теж
На цю тему вже існує досить багато літератури та досліджень. І це справді проблема. Друзі сьогодні ще порадили почитати «Deep Work» Кела Ньюпорта. Там якраз про увагу, фокусування ітд. Тобто саме те, на що соцмережі впливають вкрай негативно.
Для мене взагалі загадка як можна користуватись фб (як мобільною, так і веб версією). Мене там тримають хіба шо певні сторінки, де я є модератором і треба їх якось підтримувати, хоча це окремий вид страждань. Але згоден, що тут я також є частиною проблеми, бо як ви кажете, все ще юзаємо, відтоку не спостерігається.
Проблема в тому, що ми живемо у соціумі. Навіть якщо наприклад особисто ви не користуєтесь соцмережами, як «нормальна людина», то глобальний вплив соцмережей на маси нікуди не зникне. А ті самі маси відповідно впливають і на ваше життя.
Це правда, питання в тому чи є вихід з цього замкненого кола. А якщо нема, то яка з цих моделей гірша.
Згоден, що проблема банальна. Менше з тим, вона існує і таке враження, що все стає тільке гірше.
Так, я теж через неї купував. Там в чатах цікаво, масштаби схеми просто нереальні.