Станіслав, дякую за пояснення. В першу чергу цікава мотивація автора, цілі шеймити у мене немає
Розумію, що можу не читати, тому і не читаю. Краще не привчатись знову до контенту будь-якого походження.
Дякую за вашу реакцію та оновлення контенту
Підкажіть, будь-ласка, чому вибір пав на низку статей з ресурсу vc ru для створення продукту і цього посту?
Станіслав, дякую за пояснення. В першу чергу цікава мотивація автора, цілі шеймити у мене немає
Розумію, що можу не читати, тому і не читаю. Краще не привчатись знову до контенту будь-якого походження.
Дякую за вашу реакцію та оновлення контенту