• Підхід при плануванні архітектури веб-проєкту

    Дякую, але як на мій погляд, клієнтів краще шукати на фріланс біржах.
    З тих можливих фаундерів, що я вже встиг поспілкуватися на доу, зазвичай 80% не мають ТЗ,
    та створюють теми просто щоб обговорити ідею, що на 95% ніколи не буде втілена в життя навіть як MVP. На фріланц біржах так, люди приходять з грошима та з конкретною метою.

  • Fractal Platform: програмування, якого більше немає

    Я обираю мишкою White — через декілька секунд мені пише error 500

    Пофіксив цей баг.
    Довго за ним гонявся, репродюсився лише в реліз версії, та тільки час від часу.

  • Підхід при плануванні архітектури веб-проєкту

    Щось цей пост не побачив відразу,
    дякую за тестування, давно хотів цей баг з сесіями пофіксити,
    тож

    1. після завантаження отримую посилання, котре не працює і видає помилку.

    Виправлено.

    2. випадкове посилання на інше зображення
    зберігається в моїй сесії і можливість завантаження іншого зображення «зникає»

    Виправлено.

    3. немає можливості відновити функцію завантаження без очистки сесії в налаштуваннях браузера.

    Виправлено.
    Можешь перевіряти.

  • Підхід при плануванні архітектури веб-проєкту

    Але де знайти цього СТО

    Ви не зовсім правильно ставите питання.
    Правильне питання — де знайти гроші на СТО і Ко.
    Скоріш за все, перший місяць закінчиться тим, что він буде отримувати $40-70 на годину,
    уточнювати вимоги та малювати графіки. Тож в перший місяць ви спалите десь $10k-$20к,
    а в підсумку будете мати щось типу кілька діаграм, та в кращому випадку логінку.
    Почитайте щось про економний стартап, може зрозумієте, чому 90% з них не виживають.
    Багато з тих, хто визветься, прийде просто майнити гроші за рахунок інвестора.

    Підтримав: Denys Poltorak
  • Підхід при плануванні архітектури веб-проєкту

    з мовою програмування PHP

    Можу помилятися, але можливості С# більші за php. А все що не можливо втиснути в ФП, можна дописати розширеннями на С#.

    Наприклад SiteScanner сканує доу кожен день, відшуковує нові фрази з потрібними ключовими словами, та сповіщає через телеграм. Ну, і як це на пхп написати?

    github.com/...​SiteScannerApplication.cs

  • Підхід при плануванні архітектури веб-проєкту

    розширити онлайн кінотеатр — це вже виходить за межі фреймворка і вже скоріше зібрання модулів для ЦМСки.

    Нічого не зрозумів. Ти про свій досвід з пхп?
    Та забудь про нього, це технології 20ти річної давнини.

    ФП на дві голови краще. Докинути юзерів, та списки відтворення ну може пів дня роботи. А може й меньше.
    Ну ще дизайн гарний зробити, але в мене вже є дизайнер що мені допомагає, зробить.
    Тож ФП стимулює думати категоріями продукту, а не скільки треба страждати на якомусь джанго чи пехапе.

  • Підхід при плануванні архітектури веб-проєкту

    тобто самописна БД, котра вміє лише key/value

    З чого ти взяв? Там просто правильна абстракція, k/v документи форми.
    В мене є RDBMSDimension, якщо хочеш проксюй, вивантажуй, завантажуй в MS SQL свої дані, я тільки не знаю навіщо тобі. Ну може для аналітики, але певний діалект SQL там й так реалізовано.

    fraplat.com/...​ac37c.jpg&newSession=true

  • Підхід при плануванні архітектури веб-проєкту

    Так, був такий баг. Але він виправлений вже давненько, перевір.

  • Підхід при плануванні архітектури веб-проєкту

    як раз вистачить щоб оплатити розробку клона ДОУ.

    Якщо на доу не вистачить, є ще купа гарних стартапів, що чекають на свою реалізацію. Тож ти пиши, можливо якщо є щось цікаве, візьму в роботу.
    Зараз думаю розширити онлайн кінотеатр, додати юзерів та списки відтворення. Основна мета, щоб ти міг в мережі поділитись, ось ці фільми та серіали мої улюблені. Як ідея?

  • Підхід при плануванні архітектури веб-проєкту

    тримай ще один баг —
    по цьому урлу — fraplat.com/jupiter/ImageHosting
    я бачу ось цей малюнок — fraplat.com/...​34299853cf92c775a20fb.jpg

    Це не баг, це фіча, твоя сесія зберіглась.
    Якщо не хочеш щоб зберіглась,
    fraplat.com/jupiter/ImageHosting?newSession=true

    Але я тебе зрозумів, можливо для деяких додатків я додам можливість відключити сесію

  • Підхід при плануванні архітектури веб-проєкту

    І чому тойже k/v не може бути самописом noSql? Ніколи хештаблиці та різні близькі до них структури не імплементував? Ну буває.

  • Підхід при плануванні архітектури веб-проєкту

    календар вже зробили?
    умовному замовнику форума ДОУ потрібно налаштувати відкладені публікації на форум, або зробити юзерам календар з нотифікаціями, рекаррінг і цілоденними івентами з підтримкою таймзон.

    Календарів є багато, з плануванням та мітингами. Основний фокус, зновуж таки, що готових модулів немає, тож педалиться кілька циклів на С# і покривається легко будь яка екзотична функціональність. Зручно.

  • Підхід при плануванні архітектури веб-проєкту

    Ти урлу поламав і цю помилку я зараз вже бачу
    fraplat.com/...​a20fb.jpg&newSession=true

  • Підхід при плануванні архітектури веб-проєкту

    В них вибору немає) Це просто ще не всі розуміють. Як перекупи на авторинку кажуть, не влаштовує ціна, ринок великий, пройдись пошукай. Може ще хтось погодиться клонувати умовний доу за тиждень, та пів ціни від того, на що згодні інші розробники))

  • Підхід при плануванні архітектури веб-проєкту

    То ж повернемось до того, у вас там HDD чи SSD? Бо для SSD будуть повільні записи, а для HDD рандомний доступ вбиває перформанс. І який об’єм масиву даних — це як раз впливатиме на те, чи HDD кешує запити.

    Чесно кажучи, в мене нема тих навантажень, щоб хоть про щось піклуватись. Так, я раніше полюбляв писати бенчмарки та казати, що ось моя субд тримає 10млн запитів в секунду на сотнях мільйонів записів. Але згодом я зрозумів, що це ні про що. Є сотні можливостей оптимізувати ту чи інакшу частину систему, головне — щоб воно вартувало витраченого часу, щоб ті навантаження справді були.

    Зараз я розумію, що ФП це не сферичні бенчмарки, а грубо кажучі інструмент, який лише на одному проєкті може зекономити х10 часу, та дати пристойний перформанц. І цього я рахую достатньо. Просто, переріс ті всі сферичні бенчмарки, став ближче до клієнтів та їх потреб.

    Підтримав: Denys Poltorak
  • Підхід при плануванні архітектури веб-проєкту

    Скільки наразі коментів в базі форума, скільки йде паралельно запитів на читання, редагування та додавання нових коментів?

    Це майже немає значення. Навіть якщо ті всі запити не будуть виконуватися паралельно, та стануть в чергу з латенсі в 2-10 мс, це десь 100-500 запитів за секунду.

    Але в ДОУ навантаження більше, а в Реддіта — ще більше

    В доу навантаження невелике. Може 1-2 комента за хвилину в середньому. Перегляди, ну може 10 за хвилину.

    Але то все не має значення. Цифри можуть бути більші, меньші. Просто як приклад.

  • Підхід при плануванні архітектури веб-проєкту

    Що і що ми порівнюємо. Якщо кратко.
    Реляційні бази данних VS K/V VS Documented,
    якщо мова про дерева — виграють останні.

    А теперь мінутка практікі, форум RawForum
    Середній час обробки запиту, навіть без кешів, від 2 до 10 мс.
    Амінь.

    fraplat.com/...​9a712.png&newSession=true

  • Підхід при плануванні архітектури веб-проєкту

    Все пізнається в порівняні. Якщо в вас дерево лежить в реляційній базі в структурі (Id, ParentId), то воно буде працювати приблизно на два порядки повільніше ніж, якщо воно буде лежати в древовидній якісь k\v структурі.
    Я думаю доу виживає тільки тому, що кешує повністю сторінки.
    Але ФП теж таке вміє і значно ефективніше. Через ReactCache.

  • Підхід при плануванні архітектури веб-проєкту

    поки все, що «тестують» ваші випадкові юзери — генерує баги.

    В мене в клауді всі ходи записані.
    Правий нижній графік — healthy, помилки що генерували додатки . Сьогодні їх не було. Доречі це все теж написано на ФП. Що у вас там з готових фреймворків є, якщо я хочу написати аналітику, багато аналітики, для клауду?

    fraplat.com/...​44d9c.jpg&newSession=true

  • Підхід при плануванні архітектури веб-проєкту

    Треба пробувати. Як я навчився то і інші навчатся. Моя мета була спростити розробку на скільки тільки можна. Я її спростив.

    Підтримав: Denys Poltorak
← Сtrl 1... 56789...12 Ctrl →