Накопичення московського війська на кордонах та увага щодо цього почалось ще весною до того. В мене товариш перечікував у Туреччині навесні 2021 року, але тоді нічого не сталося.
Потім знову восени. На Новий рік всі святкували та забули. А у січні знов.
Я хз що там по теліку казали, але у youtube досить багато щодо цього було різних прогнози, але певно ніхто не знав як воно буде.
Що перечікувати? Ну мабуть чи не зрівняють твій будинок з землею з тобою разом. Наприклад у Харкові такого було багато у перші місяці війни. Або чи не доведеться евакуюватися з міста бо не буде опалення, води чи їжі. Простіше ж поїхати західніше коли спокійно та все працює чим коли всі будуть бігти та все стане. Чи хоча б виїхати з міста на дачу якщо є така можливість.
Тим паче, яка проблема це зробити якщо працюєш віддалено. Так що у кейсі автора усе логічно.
как-то очень дохрена уходит, что можно делать у врачей за полтора в месяц ?
Видимо, покупать лекарства. Он же написал, члены семьи нуждаются в постоянном лечении, 2 или 3 человека. Суммы могут варьироваться от нескольких сот баксов до бесконечности на одного человека в зависимости от размера проблем. Год назад например мы собирали товарищу на операцию ребенка и последующее лечение где-то 100куе. Сейчас они в Германии и там лечение и такая операция бесплатно.
С плохим здоровьем в Германии еще можно и выиграть по деньгам по сравнению с Украиной.
ну так переедьте, чтобы не ездить туда/сюда. Английский бросьте на онлайн
Тут скорее вопрос его конкретной ситуации: что было надо и было ли оно рядом.
Повезло — радуешься. Не повезло — ездишь, платишь.
Возможно не было места в условно нормальном бесплатном детском саду в Киеве.
Из моего опыта 4 детсадов на 2 детей во Вроцлаве бесплатный детсад лучше бесплатного или недорогого детсада в Харькове.
Также кружки в Германии возможно условно бесплатные т.к. спонсируются государством. В Польше например мы платим
Я зараз у Вроцлаві у Польщі десь рік. Дітей як раз влаштували добре та витрати невеликі на це.
Мала ходить у садочок поряд з домом, платити тільки за харчування. Менше 100 доларів.
К дітям в цілому відношення у садочках краще чим у державних садочках в Харкові.
Старший ходить у школу, тут доводиться їздити на трамваї 15 хвилин. Але дружина теж там працює, тож не проблема. Платимо за групу подовженого дня десь 50 доларів.
Гуртки є поряд зі школою, коштують кілька сот гривень на місяць за одне заняття на тиждень, бо вони у школах чи державному домі творчості для дітей. Вибір краще ніж у Харкові.
ПС. Машина залишилася в Україні, але конкретно у цьому місті без неї можна жити. На всяк випадок є Болт з ціной поїздки 150 — 200 грн
За ідею реле дякую! Хоча я давно вже вирішив це інвертором великої потужності, бо там ще насос води.
Про пускові токи то я знав, також мій холодильник у нормі бере десь 100 вт, якщо вірити спец розетці.
Це один плюс: він тихий. Тихіший ніж маленький інвертор Luxeon 350 / 500 вт. Останній досить шумний, хоча потужність не така велика.
Luxeon я купляв ще у 2014 з гелевим акумом 100 ач. Він вмикався не так часто, тому батарея досі жива (хоча хз скільки залишилося). Холодильник не тягне через оцей Luxeon. Він гасне при вмиканні приладу.
Плюс літія то вага, але для стаціонарної системи це не критично.
Може ще кількість циклів розряження. Але наче нормальний гелєвий працює досить довго. Гелєвий то навіть дорожче AGM, але дешевше літія.
Воно завжди підключене до мережі. Якщо є живлення в мережі, то струм йде напряму без акумуляторів. Взагалі воно також класний стабілізатор.
У нього був завжди включений холодильник. На цілих акумуляторах він працював
З плюсів що він витягує на старті холодильник, водяний насос та навіть стиралку. Чистий сінус. Інформативне табло: скільки батареї, яке навантаження, напруга вхід та вихід.
В мене працював без проблем усі 3 роки що я його вживав
Модель Logicpower LPY-С-PSW-3000VA
logicpower.ua/product/4147
Я до війни купував у приватний будинок інвертор чистий сінус 2 квт постійна / 3 квт пікова 48в та 4 акумулятори AGM 65 ач десь за 800 баксів.
Зазвичай це вирішується нормальним інвертором на 24 чи 48в. Там акумулятори з’єднані послідовно та заряджаються відповідно у
Ну офіційне працевлаштування то не корнер кейс, та воно майже завжди буде ці
Тож питання де нормально можна бути B2B та при цьому отримати візу чи ВНЖ.
VAT тільки якщо польський замовник. Інакше це інвойс без нього.
Так що спокійно регаєтеся на B2B та платите 12% лінійний податок, та невеликі фіксовані платежі здоров’я та соцстрах перші пару років.
То приколи старої радянської зарядки, яку позичав у друга. Та мабуть ще проблема старого на той момент акумулятора.
Там крутиш ручку і виставляєш ток наприклад 10А. У процесі заряджання електричний опір змінюється і вже бачиш ток більший, 15-20А. Знову крутиш ручку щоб було 10А і так доки не зарядив.
Я хз що воно там міряє і змінює у процесі і навіщо, але там є амперметр і воно реально так. Тож через 5 годин чи більше там ток був 40-50А і він реально кипів.
В сучасних робочих зарядках на новому акуму проблеми не повинно бути. Но акуми реально можуть кипіти та виділяти не тільки водень.
Де гарантії що одного дня щось піде не так, якщо акум сдох?
Для дому юзав АГМ, що звісно і безпечніше і довше працює.
Що значит теоретик? Я ж написав. Заряджав вдома і він в мене нагрівся (кипів), нештатна сітуація. У кімнаті запах. Водень без запаху.
Під капотом він не кипить. Якщо не доводити до кипіння, то все буде норм.
Я заряджав той грьобаний акумулятор по кілька разів на зиму, коли це ще не було мейнстрімом, окрім автовласників.
Нічого що там сірчана кислота в ньому? Тож варіанти такі при підвищенні температури: пари сірчаної кислоти, сірчаний газ.
ПС. Років 10 тому заряджав авто акумулятор на старому заряднику без авторегулювання току в процесі заряда. Таки реально нагрівся та був запах сірчаного газу. Тому краще вдома таким не займатись, або постійно контролювати процес.
дійсно, +500$ краще абонемента в спортзал чи знижки в книгарню
але до чого тут стабільність?
Якщо перезаряд чи завеликий ток заряду, то звичайний акумулятор нагрівається (кипить електроліт) та виділяється отруйний для людини газ. Тож не можна тримати у приміщенні. Рано чи піздно настане момент коли впадуть характеристики акума (здох) та він почне грітися при заряді, якщо не супер умна зарядка.
Є тихі машини де суттєво зменшені вібрації. Також можна поставити на гумові антивібраційні прокладки. А якщо зверху ще сушка стоїть, то взагалі супер.
Там різні ставки, наприклад 8.5% для тестерів та наче було навіть 5%
Але то ж таки рівно наша ФОП, а не звичайна. Доречі на звичайній можна багато чого списувати. Наприклад купити собі машину та списати у витрати.
Як у Польщі. Робітник сплачує менше. ЄСВ трохи менший нашого. Податок з мінімалки 0, далі 12% (було 17%). Є ще 32% але то з 50 тис доларів на рік на родину, що доволі багато.
Також є ФОП 12%. Спочатку соціал фіксед
Зе за бажанням могли б евакуювати, разом з діпломатами чи якимось іншим чином.
А що таке той Арестовіч, скільки у нього паспортів та які його можливості та наміри, хто його знає.