Розробник Лесь Дібрівний розвиває свою власну продуктову компанію та вже понад п’ять років викладає Unity в університетах Києва. Для одного зі своїх проєктів він написав близько 600 текстів, тому може розповісти про цю тему багато цікавого. У блозі на основі своєї доповіді для Games Gathering Lviv ‘24 Дібрівний розповідає про недоліки та проблеми тестів, з чого вони починаються та що для них потрібно.
При створенні своєї гри ви обовʼязково будете використовувати сторонні асети. Олесь Дібрівний, Unity Developer в компанії Keiki, наводить топ-10 асетів та сторонніх кітів, серед яких інструмент, що стане в нагоді за відсутності досвідченого 3D художника на проєкті, рішення для створення анімаційних послідовностей та багато іншого.
Якщо на співбесіді питають про патерни програмування у розробці ігор, одним із перших назвіть ObjectPool. Цей патерн важливий, бо прямо впливає на сприйняття застосунку користувачем. Він має бути в основі оптимізації 99% ігрових проєктів. Чому його варто знати і як застосовувати, розповідає Unity Developer Олесь Дібрівний.
Як створити оптимальний онбординг в грі, який не будуть скіпати, розширити користування доступним функціоналом та експериментувати з головним меню без додаткових перерелізів? За допомогою віддалених налаштувань, аналітики та A/B тестів. А от як саме це реалізувати — детально розповідає у своїй статті Unity Developer з Keiki Олесь Дібрівний.