Це ж зарплата прибиральника в укр айті, мінімалка
Відповідно до вашої математики ще треба буде доплачувати
Почитавши коментарі в Україні прибиральник в IT отримує 5К, джуніори від 10К (в британських фунтах).
Відповідно в штатах з їх 150К одні жебраки.
Діти їдять як коні — 1000 баксів в тиждень, машин треба 4, а то й 5, під колір взуття чи сумочки. А якщо твої діти не їдять на 1000 баксів в місяць і не живуть в квартирі кількість бедрум помножена на 5 від кількoсті дітей, то прийде злий автор топіку і буде махати своїми гендерними причандалами :D
3к-4к х 5 міс = 15-20к
Взагалі то як тільки переїжджаєш кордон України, то не 3-4К оренда, а
потрібно допомагати тим хто в Лондоні, Парижі, Амстердамі, Мюнхені (і судячи з історій на доу, живуть у картонних коробках і харчуються виключно на акціях)
А то в Польщі/Чехії дешево
tetrishall.kiev.ua/...esidential-compound-sale
1) 329 000 usd
Rooms 2
Total area 55 м2
2) 1 600 000 usd
Rooms 4
Total area 220 м2
у вас є такий розрахунок як купити квартиру в центрі Києва? не у бабушатніку
наймів на зарплату більше $7k було від 0.3% до 5.9%.
У жодному разі! 90% ІТ-фахівців заробляють понад 10 тисяч! Тільки в бідній Німеччині айтішники заробляють 3 тис. Припиніть пропаганду проти реальних доказів людей з ДОУ.
Я поділюся з вами історією успіху! Ви можете мати набагато більше, ніж маєте в Україні! І, ймовірно, це відповідає вашим цінностям:
Покорять Африку и выстраивать работу офиса на месте отправился коллега Многолетнего и Волянского — Юлий Шенфельд. На вопрос, как ему дался переезд в20-миллионный шумный и грязный Лагос он отвечает с улыбкой: «Я же переехал в Нигерию не из Нью-Йорка, а из Днепродзержинска».
В Нигерии Юлий занимает высокую позицию в местной общественной иерархии. Не «король» и не «вождь», но немногим ниже. В его квартире есть отдельный блок, где живет прислуга — личный повар и водитель. Расходы на их содержание — $150–200 в месяц — покрывает компания.
В отличие от Индии, где человек уже рождается представителем определенной касты, в Нигерии чем выше у тебя заработок и престижнее профессия — тем выше статус. Перед самыми уважаемыми людьми местные жители могут даже становиться на колени или кланяться в ноги.
На що ти чекаєш? Пакуй валізи сьогодні
«Кожаев» i «интеллигенция» в одному реченні — хіба що у паралельному всесвіті
Что мне не нравится в Европе?
В Украине я был король, после корумпированных чиновников и прокуроров конечно, но даже 2е место в этом зоопарке, это круто для того, кто поднялся с грязи в почти князи.
Как круто чувствовать превосходство, что зарабатываешь в 10, а то и 20 раз больше, чем большинство твоих соотечественников. А тут в Европке в лучшем случае в 2 раза!!!! А какие-то докторишки, к которым в Украине я дверь ногой открывал, когда мне хотелось в любой момент, мало того что я должен ждать приём по несколько дней, а то и недель, что со мной в очереди будет какой-то там официант или ещё хуже продавец из магазина — так докторишка ещё будет зарабатывать больше меня!
А учителя?? В Украине одни из самых бедных, в Европке имеют не на много больше зарплату, чем Я, айтишник!!
А девушки — в Украине вешались на меня — я же айтишник, зарплата в долларах! А тут — они выбирают парней по любви!!! Представляете какая несправедливость!!!
И в Украине я ехал на работу на такси, когда большинство неудачников, ехали в битком набитом автобусе, а здесь цены на такси космос!
Как же несправедливо, когда государство социальное, когда нет большой разницы между очень богатыми и очень бедными!
Но!
Нашёл на доу статью про ребят, что поехали в Африку. У них там по несколько слуг имеется даже!
Вот опять буду чувствовать себя королём и смогу компенсировать комплексы из-за маленького члена.
P.S. Всё написанное большой сарказм
True story:
Покорять Африку и выстраивать работу офиса на месте отправился коллега Многолетнего и Волянского — Юлий Шенфельд. На вопрос, как ему дался переезд в
В Нигерии Юлий занимает высокую позицию в местной общественной иерархии. Не «король» и не «вождь», но немногим ниже. В его квартире есть отдельный блок, где живет прислуга — личный повар и водитель. Расходы на их содержание — $150–200 в месяц — покрывает компания.
В отличие от Индии, где человек уже рождается представителем определенной касты, в Нигерии чем выше у тебя заработок и престижнее профессия — тем выше статус. Перед самыми уважаемыми людьми местные жители могут даже становиться на колени или кланяться в ноги.
Думаю что истории с выгораниями сильно переоценены
Думаю, що історії з раковими захворюваннями сильно переоцінені
піраміда заключається в тому, що позичають під 8% у валюті (було і
країини ЄС позичають під близько 0%, а деякі взагалі під відьємний %
треба щоб одразу в заголовку було написано :) а то в статті перемога, у коментарях зрада! тебе спробуй розберись самотужки! :)))
Олексій Пєніє зафлудив усю тему
Моя особиста думка — вакцинуватись потрібно.
Уся вакцина, що Україна отримала до цього часу- це гуманітарна допомога
Тобто поки що жодної дози не було прибано українською владою. Спочатку був «рамковий договір» з пфайзер, зараз підписали щось більш конкретне, але нажаль Україна позаду цивілізованого світу
Інший аспект — промиті мізки наслення щодо небезпеки вакцин, навіть більшість лікарів не радить робити вакцину, що дуже сумно :( і звісно відсутність різних вакцин астразенеки, джонсон, пфайзер і т.д. робить ситуацію ще гіршою...
Працівників ІТ кластеру тільки можу привітати — через промиті мізки людей старшого віку, для кого гуманітарна допомога була призначена, ви отримали чудову змогу на рівні розвинутих країн вчасно отримати вакцину. Тепер ви як жителі США, Британі чи Ізраїлю. Найближчим часом зможете повернутись до звичайного життя, з подорожами, відвідуванню родичів і інших приємних активностей :)
головне своєчасно платити за цю коробку і щоб ще пра-пра-правнуки могли платити, не те що в Києві на здачу за проїзд на фунікульорі купуються розкішні вілли і апаратменти на хрещатику :)
ти хотів сказати 66к? бо 6к якось по бомжацьки, джуни на 1му курсі гуманітарних інститутів мають більше
Напомню, что Германия по демографии на днище
Дмітрій Канстантінавіч Кісєльов — перелогіньтесь! У вас застаріла методичка
The current population of Germany in 2021 is 83,900,473, a 0.14% increase from 2020.
2020 a 0.32% increase from 2019.
2019 a 0.47% increase from 2018.
2018 a 0.56% increase from 2017
в якій країні? В Україні так, і навіть кожного разу потрібно доплачувати, бо не вистачає податків з працюючих щоб платити пенсіонерам
Дякую за цікаву статтю