• «Нищая» Европа или стоит ли оно того?

    не клоун, а шоумен)

  • «Нищая» Европа или стоит ли оно того?

    з точки зору ефективності на багато швидше, і простіше відправити усім 200 євро, ніж створювати списки, довго дебатуючи і визначаючи критерії хто туди ввійде.
    Для підтримання економіки це добре в цілому, ці гроші повернуться в бюджет з податків.

    Правда хвастовство считаю не лучшим качеством человека

    Це називається базові нормальні умови
    Цікава історія про 13ту зарплату (сподіваюсь і в Україні профспілки зможуть добитись комфортних умов для працівників також)
    Так от у 60х роках (жесть! на пів століття відставання у правах робітників) ввели 13ту зарплату щоб стимулювати працівників ВІДПОЧИВАТИ і брати відпустку і щоб була змога відпочивати за кордоном.
    Навіть зараз роботодавець несе відповідальність за твоє вигорання на роботі

    Інша цікава історія — і це я вважаю нормальна поведінка профспілки здорової людини, а не «курця» )) Профспілки обговорюють оплату комунальних за рахунок роботодавця для тих, хто працює з дому!

    Це можна розглядати як хочеш — хвастощі чи знову подачка, але так і є і вважаю це нормально.

  • «Нищая» Европа или стоит ли оно того?

    Нажаль так
    Усі зміни дуже косметичні
    Вертикаль управління дуже хитка
    приходить нова людина до влади і не важливо, що там у конституції записано, які там пріоритети, можна робити усе що заманеться

  • «Нищая» Европа или стоит ли оно того?

    Я думаю таку детальну статистику ти можеш знайти тільки для дуже розвинутих країн

    В Україна вже 20 років людей порахувати не можуть, а ти говориш про бездомних тварин там мам з колясками.

    Вбий в гугл запит ввп пострадянських країн, можеш бачити аналітику з графіками. Нажаль Казахстан, Азейбарджан, Білорусь, Польща, Литва, Естонія, Латвія далеко попереду... Українська економіка давно пасе задніх, немає ніяких змін. Як і був орієнтир на сировину, так і залишилось. Як і працював весь державний апарат на декілька сімей олігархів — так і працює. Їм немає сенсу щось міняти, поки електроерегія дешевша і з бюджету покриють різницю і поки людям можна платити по 3 копійки і що головне — не давати можиливість інвесторам створювати нові підприємства, а то ще доведеться вести конкуренція за робочу силу

    Випадки коли не випускали літаки з робітниками на сезонні роботи були дуже показові, це і є справжнє ставлення влади до людей
    І чи ти отримуєш 10 тис грн, чи 100 тис грн в місяць, ти все одно безправне бидло для владної верхівки

    Підтримав: Bot Bot
  • «Нищая» Европа или стоит ли оно того?

    Потрібно популяризувати серед людей пабліки фейсбуку і телеграму, де є варіанти ультрабюджетних подорожей — 10-20 євро на літаку в одну сторону до Європи. Тому що дешеві достпуні подорожі існують, там є і посилання на готелі, хостели, airbnb
    Навіть для тих, хто тільки почав подорожувати — там все розписано і гарне комюніті, яке допоможе

    А от те, що безвіз дуже спростив сезонну роботу, особливо для будівельників у Німечичну, куди вони раніше ну ніяк би не потрапили, то це правда
    І бача багато випадків, коли їдуть по безвізу до польщі, знаходять роботу і лише після отримують дозвіл на роботу
    Тобто на скільки це простіше!

  • «Нищая» Европа или стоит ли оно того?

    Подачка?
    Хм... Мені нещодавно з роботи привезли пляшку вина, набір сирів та декілька цікавих виключно місцевих блюд з вітальною листівкою. Було дуже дуже приємно! Таким чином підтримували місцеві ресторани та кафе і працівникам примєно.
    Так само підняли зп на 5% і дали 13ту зарплату, продовжують оплачувати travel expenses, не дивлячись на те, що я в офіс не їду. Потрібно було пляшкою по голові курєра?) Казати я не приймаю подачок!!!?)))
    Менеджера за підвищення на роботі теж треба було пресанути?

    І на нашу компанію ковід дуже вплинув, держава поствила умову — буде повна підтримка по виплаті працівникам зарплати за рахунок держави, при умові, що нікого не звільнять і не скоротять кількість робочих годин, відповідно і зарплату
    Тому для більшості населення життя майже не змінилось у фінансовому плані.
    Навіть для фрілансерів/приватних підприємців зробили виключення і виплачують їм 1500 євро (хоча ти не підпадаєш під дію виплат по безробіттю, якщо ти приватний підпримець, у тебе інші податки, меньші, ніж у коли ти в штаті)

    То це теж були подачки???

  • «Нищая» Европа или стоит ли оно того?

    У Нідерландах дали 13ту зарплату і підняли зп на 5% :)

  • «Нищая» Европа или стоит ли оно того?

    Україні вже 29 років ) косметичні зміни є, а от почали реформу поліції і де?
    почали/не почали реформу судів — де?
    Тому коли робиться 1 крок вперед і 3 назад (виберуть нову партію регіонів, іншого клоуна, знову опзж і так по колу), тому я сумніваюсь (опираючись на досвід попередніх 30 років), що наступні будуть на стільки райдужними

    Підтримали: Dmytro Liubarskyi, Bot Bot
  • «Нищая» Европа или стоит ли оно того?

    За 30 років в Україні 100 раз змінять податки для ІТ, зарплата то буде в чорну, то ФОП, то знову невідомо як, фірма щоб вижити тричі змінить юрисдикцію — Кіпр, Естонія, Україні і т.д.
    Не забуваємо про банкопади, піраміди (бо банками назвати важко), знецінення валюти, валютні обмеження, після 40 роздуми про пенсію і пошук фондів (в Україні я би нікому не довірив гроші на 30 років)
    Зарплати ІТ в Україні високі відносно середніх зарплат по країні, але у разі криз в США/Європі перші підуть під ніж.
    У ЄС зарплата росте (підкреслюю, як мінімум) на % інфляції згідно законодаства багатьох країн, як правило % вище і це в одній і тій же конторі.
    Не треба забувати про можливості інвестування у акції, пенсійні фонди
    Тому так, за 30 років ти будеш в кращих умовах.
    Чудовий лайф/ворк баланс, достойна пенсія, власний будинок

  • 12 років, які суттєво перебудують людство

    Замість тисячі передбачувань )))

    Підтримав: Grez
  • «Нищая» Европа или стоит ли оно того?

    І знову перемога!
    Комиссия по избранию главы САП может поставить безвиз под угрозу
    news.liga.net/...​ezviz-pod-ugrozu---nardep
    І сам звіт від Європейської комісії
    news.liga.net/...​-dlya-sohraneniya-bezviza

    Звісно безвіз не заберуть, але це вже як треба переходити усі межі, щоб тебе шантажували...

    Нажаль усі зміни в Україні були і є лише косметичними :(

  • «Нищая» Европа или стоит ли оно того?

    Це вже інший рівень вирішення проблем. З базовими проблемами розібрались (безхатьки, профспілки, бідність, медицина і т.д.) і відповідно вже займаєшся еко-активізмом, допомогаєш тим, хто не взмозі домогти собі (а трарини часто не можуть самі вирішити проблеми, що трапляються у наслідок діяльності людини). Тому такі країни задають тренд, напрацьовують різні методи і далі цей досвід може бути використаний у більшій кількості країн.
    В Україні теж почали дбати про права тварин (після величезної кількості вкрай шахливих випадків)
    Скільки велосипедистів загинуло на дорогах України і скільки протестів вони робили, лише зараз почались зрушення і почали будувати велодоріжки

    Тому радій, що у швеції вирішені базові потреби)

    Щодо банд — так, проблема є. І не лише у швеції. Вважаю, якщо з часом будуть траплятись якісь погані випадки, то країна/місто перегляне своє ставлення до фінансування полції, так само як зараз через ковід змінюється ставлення до працівників медичної сфери, що їх оплата праці недооцінена, що ризики вищі, сподіваюсь те саме буде з поліцією, але ніхто не хоче жити у поліцейській державі, тому це питання не однозначне

  • «Нищая» Европа или стоит ли оно того?

    У європі більшість населення має можливість отримати кредит по нормальній % ставці
    В Україні така сама ситуація для більності населення. Щоб придбати житло у кредит треба також брати кредит на 30 років, але під 20% річних і за кожні 5 років кредиту виплачувати вартість квартири

    начинают искренне(?) нахваливать и рационализировать своё незавидное положение

    у всіх різні стартові позиції в житті. комусь бабуся залишила житло у Києві, йому не треба думати про квартиру взагалі і він може теж зверхньо думати про понаїхів, які 5-10 років свого життя грохають на купівлю хруща на осокорках

    Така економічна ситуація, у європі є гроші у більшсті населення (що я вважаю плюс), тому є доступ до дешевих кредитів. Будувати 25ти поверхові мурашники і з комфортних чарівних міст робити монстрів з вічним смогом, корками — ніхто не має бажання
    Тому якби у києві будували гарні 4-5ти поверіхвки, з власним садком, парковкою, школи і дитсадки поруч — ціна була б значно вища, ніж зараз

    Підтримав: Ievgen Safronenko
  • «Нищая» Европа или стоит ли оно того?

    з домовленістю платити зверху по чорному?) Чи здадуть племіннику/куму/брату ріелтора чи чиновника, хто буде контролювати процес здачі?)

  • «Нищая» Европа или стоит ли оно того?

    рент не отбивает выплаты по ипотеке — квартира продаётся;

    в будь якому випадку іпотека нижче, ніж оренда. і ріст вартості житла продовжується, тому теоретично житло було придбане раніше і оренда точно покриває іпотеку

    хозяин дельту по деньгам просит заплатить налом

    і просить дати нирку і інші органи ))) якщо твій орендодавець не з країн східної європи, то говорити про щось «у чорну», не лише не закнонно, але й принизливо, підло, недолуго.
    Для чого підставляти себе і інших? Для цього і існує контракт, що усі домовленності зафіксовані на папері і усі захищені і можуть планувтаи свої доходи/витрати на роки

    частные инвесторы перестают вкладывать в строительство квартир под сдачу, так как рент не отбивает затрат

    Так враження, що будівництво подорожчало на 100%, а ціни на оренду не заморозили, а знизили на 100% :-D

    Але тут люди можуть впливати на своїх політиків. І якщо є можливість платити безробітним, підтримувати бідних — це дуже добре!

  • «Нищая» Европа или стоит ли оно того?

    налог на собак

    Зате немає бездомних тварин, усі привиті, є паспорти, існує навіть швидка для тварин.
    Була історія — у товариша кіт випадково вистрибнув через балкон і вдарився носиком :( була кров
    так тут же викликали швидку для тварин, котика забрали буквально через декілька хвилин, полікували
    товариш забрав його назад і все це було безкоштовно

    Підтримали: Ievgen Safronenko, anonymous
  • «Нищая» Европа или стоит ли оно того?

    Дивно таке читати
    Як раз для того щоб якість твого життя не страждала іпотека не може бути більше 25-30% твого доходу
    Для багатьох іпотека виходить на багато дешевше, ніж оренда + держава повертає частину сплачених відсотків. Тому у більшості якість життя після іпотеки навіть покращується в порівнянні з орендою. І гарний бонус — вартість твого житла, як правило, зростає :)

  • «Нищая» Европа или стоит ли оно того?

    Я зіткнувся вже не раз з замкнутим колом: хочеш відкрити рахунок щоб купити нерухомість — в тебе має бути нерухомість, щоб тобі відкрили рахунок
    Іншого разу було питання з реєстрацією, ти можеш заплатити лише зі свого рахунку за оренду, без цього не буде контракту, а без контракту банк не відкриє рахунок
    Тому кожного разу без допомоги місцевих було не обійтись
    І для придбання нерухомості треба більше 10К, не western union пересилати сам собі.
    І ніхто не погодиться отримати велику суму на свій рахунок

  • «Нищая» Европа или стоит ли оно того?

    Декларируешь доход и потом платишь налог. Бухгалтер в помощь

    А потім сплачуєш штраф) бо в податковій будуть казати кожен раз протилежні речі, а перевірка буде очікувати взагалі по іншому нарахування

  • «Нищая» Европа или стоит ли оно того?

    Ти пробував відкрити рахунок у банку за кордоном? :)
    Якщо так — то назви умови (у тебе там була нерухомість, ти мав робочий контракт, мав мільйон — не гривень)?

← Сtrl 1... 34567...9 Ctrl →