Це не означає, що він перестане писати на ДОУ)
Та і не він один таких поглядів
Тут була дискусія проте який відсоток буде по кзот
dou.ua/...oyees-protection/#2059366
Та і мені здається, що влада хоче прийняти цей закон паралельно з законом про Дія.Сіті, а там відсоток закладений 10 або 15%, не пам’ятаю.
Хоча, звісно, нема гарантій що закон про Дія.Сіті буде прийнятий одночасно з данним законопроектом
Бан каналов Медведчука,
подозрение Шарию.
Мовный закон, для тех кто его поддерживает.
Даже если не получится по итогу, все равно хоть попытались, уже неплохо.
Откуда у людей берется желание обосрать друг друга в комментариях?
Пока только налоги хотят поднять, апокалипсис еще не начался)
Дякую за роз’яснення, бачу дійсно що відсоток менший ніж я гадав.
Але все одно великий 😅
P.S.: Мені здається, що у B5 повинно бути =B4*(1-D2-E2), я правильно зрозумів?
Але на кінцевий результат це все одно суттєво не вплине
Треба.
Проблема що 5% звісно не багато, але й 41,5% то занадто.
Минато не бросил бы свою деревню) ты ненастоящий