Нінтендо після SNES (Денді) був провальний багато поколінь (по продажам). Nintendo 64, gamecube, wii u — всі провальні, окрім Wii, про який ніхто не чув у нас і він був не «потужний» (був ближче до минулого покоління), але по ціні і продажам зробив і Xbox 360, і ps3 з суттєвим відривом. Наразі найпопулярніша консоль в моєму оточенні це switch, але те що там немає українського магазину це провал.
А по дискам, на боксі вже іноді не виходять ігри limited run, і в них курс на cloud, я гадаю там диски будуть і дорожче, а деякі ігри взагалі будуть digital only.
PS наче тримається ще, хоча вже є digital only консоль.
І тільки нінтендо ще сує карт рідер в кожну модель, тому гадаю колекціонування фізичних видань там ще довго буде, а от за хбокс реально переймаюся.
Ну Польща бо велике комюніті і податки/ціни, або відразу в США за американською мрією і хто думає що в Польщі небезпечно. Ще є варіанти для для хто любить море, і Німеччина для тих хто хотів жирну допомогу.
Треба взяти собі таку футболку, і щоб напис скуф був саме на животику
Гарна тема для п’ятниці
підтримую, он need for speed most wanted перепройти, оце тема
А що, фігура може буде не найкраща, але хоч настрій буде підвищений
По стратегіям дійсно біда, але на Xbox не так вже й погано, бо є age of empires і зворотньо сумісні Command & Conquer
— Heroes немає
— AoW — age of wonders? Є на ps/xbox
— AoE — age of empires — Є 2га і 4а частина на xbox. Ще незабаром Age of mythology
— Starcraft — є тільки 1а частина на Nintendo 64
— Warcraft — є тільки 2га частина на ps1, зворотньо сумісна на ps2, ps3
містобудівні симулятори
Хз, є тропіко, frostpunk,
— Немає Total war, козаків
+ Є civilization, Praetorians, Red alert 3 є на ps3 і на Xbox з 360 і до нового
Так само з Command & Conquer tiberium war i Kane wrath, Lord of the rings battle for middle earth — на ps3 і на Xbox з 360 і до нового
Є ще Dune і red alert 1 на ps1 (зворотньо сумісні до ps3)
а ізометричних РПГ
портували перші 2 baldurs gate, neverwinter nights, planescape torment, icewind dale
Алк звісно ці жанри мають на ПК більше представників
кіберпанк, яка друга? pathfinder kingmaker?
А судячи із того як це почали рекламувати вона таки буде
А я гадаю просто відволікають від мобілізації і підняття податків можливого, це як морква на мотузці
Звучить як саме час для індивідуалок)
ТРО Монако :)
Від зради застрахованих немає
Ну, я мав на увазі зовсім інше, що історично у чоловіка був один головний обов’язок — заробляти, а все інше було з цим пов’язано
Але це неважливо, бо минулі століття залишилися в минулому, а ми в теперішньому, а якщо хочеться
де у жінки прав не буде, окрім як буди в сімї та кохати чоловіка
то треба знайти жінку яка те ж так хоче, я гадаю таких доволі немало, але не в айті.
+ можна зробити шлюбний договір, врегулювати деякі питання, але багато дівчат будуть в істериці він таких пропозицій. Хоча вони і самі можуть внести якісь пункти в цей договір.
ПС. Можливо у дівчат в кого вже був шлюб буде інша реакція на договір, незнаю, досвіду немає
Так в такій моделі чоловік має йти на війну воювати проти нахабних загарбників якщо вороги напали.
При будь-якій моделі наразі так буде, неважливо хто головний у сім’ї, та і стосувався цей захист більше злочинців і гопоти а не армій
Взагалі здається що у 21му сторіччі питання війни і питання сімейних відносин не взаємопов’язані.
Раніше були пов’язані, бо більшість роботи була фізично важкою і можливості заробітку для жінок були обмежені + народжували разів по
Я до того що жінці з усім оцим було не до цього, тут хоч би з дітьми вижити. А у чоловіка була одна задача — заробляти, а про захист — так, але це більше про гопників і злочинців.
Про захист країни я вважаю це був більше (по факту) не обов’язок, а можливість видертися зі злиднів, ризикований але потужний соціальний ліфт. Бо зарлатня на війсковій службі була радикально кращою, так ще й повага від оточуючих + можливість зайняти гарну посаду після війни у війську, або в якійсь іншій організації де цінуються сміливі досвідчені люди. ну і звісно якщо мотивованих не вистачало, то примус теж був, але одна справа коли тебе примушують і ти за це нічого не отримаєш, а інша коли є всі ті можливості які я описав вище.
Тобто з моєї точки зору це був не «обов’язок» напряму, а більше як можливість вирішити свій головний обов’язок з забезпечиння сім’ї, у суворому світі де інших можливостей видертися зі злиднів було близько до нуля.
Гарний приклад, в нас же регуляно показують приклад як деякі росіяни приїхали сюди щоб заробити, віддати кредити, когось сім’я відправила на «заробітки» — це і є як на мене та ж мотивація як і у солдат якоїсь умовної британської імперії
Напевно багато хто сподівається що відсидиться в 100км від фронту
Ті хто не в окопах, більше всіх кричать проти перемовин, і за відновлення територіальної цілісності 91 року
Хз, я з такими не знайомий. Може це так тільки на телемарафоні?
Немає в них такого, в них будь-яка взаємодія з жінок, дівчин чи дівчинок з чоловіками — насилля над всім жіночим родом.
Ви не розумієте, якщо хлопець подобається, то можна поставити фемінизм на коротку паузу :)
Пройшов через місяць після релізу на Xbox SX, баги були, але все одно був чудовий досвід
Пробував на Xbox one s в той час спочатку — там звісно жесть
Теоретично, Діабло 1 була на ps1, старкрафт на nintendo 64, diablo 2 вийщов нещодавно (краще ніж ці зумерскі діабло)
Але так, хайпанули вони на пк
Такі рейтинги можуть бути тільки суб’єктивні, залежать від країни, від того коли автор почав грати і на чому.
Навіть якщо робити опитування, репрезентація буде не нормамлізована, бо олди грати і в старе і в нове, а зумери тільки в нове
+ багато легендарних ігор зараз не дуже доступні. Щось застрягло на оригінальному боксі, ps3, mega drive, щось тільки на вінді без гемору запускається, а я вже виріс і хочу з пуфіка грати а не за компутером
Але великий плюс нінтендо це те що у кожної консолі реально особливий геймпад: то якийсь планшет з додатковим екраном, то зореліт якийсь, то фактично пульт від телевізора. Прикольно але незручно іноді.
Наприклад з пультом не дуже весело проходити need for speed, треба його крутити як руль, але прикольно call of duty, бо виходить це схоже на ті старі ігри на пузатих телевізорах де стріляв в рандомні місця ігровим пістолетом. Але тепер на плазмі і це гра не 90го року, а call of duty black ops.
Ну і порт starcraft 64 на консоль це топ, хоча я не уявляю як можна пройти всі 6 кампаній з консолі, це для мазохістів.