2D artist в Freelancer
  • GAMEPACK Studio

    Не рекомендую зв’язуватись з цією компанією.

    По перше — вам ніхто не буде відповідати на повідомлення на пошту, взагалі, навіть в лінкендіні ейчарка може «забути» про вас, і треба постійно про себе нагадувати. Навіть коли вони самі прийшли вам пропонувати фріланс, можуть забути відповісти на питання.

    По друге — в багатьох художніх чатах їх сильно не рекомендують до співпраці, бо пропонують оплату за таску, а не погодинно, потім таска в процесі росте до 50 годин умовних, а оплата все ще як була домовлена на початку. Тому я попросив співпрацю з оплатою по годинах, але компанія відмовилась, бо «тільки за таску і все». Не знаю в чому проблема платити по годинах, окрім як неможливості обманути людину на оплаті й неможливість зекономити.

    Ще кажуть в них якісь приколи з договором і документами, треба все читати та перевіряти детально, щоб ніде не було написано маленьким текстом що вони можуть при якихось обставинах просто не платити за роботу, але я не дійшов до документів, тому дивіться самі.