Розкажіть, будь ласка, як інвестувати в державні облігації.
Так і робимо.
і все ж щодо публікацій... сьогоднішня новина: dl.acm.org/citation.cfm?id=3139918
А які слабкі сторони?
І що саме на Вашу думку є дивним у програмі?
На факультеті прикладних наук УКУ навчання 100% платне, але Ви можете отримати стипендію яка частково покриє витрати на навчання:
cs.ucu.edu.ua/en/scholarships-2017
csds.ucu.edu.ua/admission/scholarships
Про предмети та викладачів можете почитати тут csds.ucu.edu.ua (прокрутіть трохи вниз)
тут csds.ucu.edu.ua/...the-program/data-science
і тут csds.ucu.edu.ua/...program/computer-science
єдине що нам до першого семестру додали Making Innovation Happen з блоку Product Development третього семестру.
Знаю що в універі викладав Ростислав Гринів (лінійна алгебра) а загалом викладачі такі що займаються як академічною діяльністю, так і роботою в індустрії.
Система навчання модульна: раз на два тижні модуль у три дні, кожного дня два предмети: з
Про публікації нічого не скажу, знаю що це можливо в рамках диплому, але про це рано говорити: програма запустилась лише минулого року і дипломи ще не здавали. Скажу лише що ось так виглядав курсовий проект з Intro to Data Science моєї команди:
доповідь goo.gl/r1s9TS презентація goo.gl/jK78jP
код goo.gl/tAuBgV апка на Shiny.io goo.gl/mtJ4Lh
Якщо Вас цікавить щось по конкретних предметах з першого семестру — питайте :)
Навчаюсь в УКУ на магістерці з datascience. У прикладного факультету чудовий сучасний корпус, зручні, добре обладнані аудиторії. 90% матеріалу подається англійською. Ведеться відеозапис лекцій, для тих хто не зміг бути присутнім з якихось причин. Домашки і проекти здаються онлайн, постійне спілкування і новини у слек, використання LaTeX та github вітаються. Викладачі веселі, натхнені. Наприклад, Java Advanced Programming викладає відомий фахівець зі Spring, Євгеній Борісов.
Щодо ефективності навчання: минулого року команда УКУ зайняла 3тє місце на міжнародному змаганні з datascience Queen’s Innovation Challenge, цього року мої одногрупники взяли 1ше місце у цьому ж змаганні. Також команда УКУ взяла 5те місце Data Science Game 2017.
Трапезна і кафе УКУ — не якась там студентська столовка, а стильний і смачний проект від !FEST — тих самих чиї Криївка, Гасова лямпа, Лівий берег і ще півтора десятка відомих львівських кнайп :)
Нова медіатека УКУ — Центр Шептицького — це також місце яке варто відвідати, якщо будете у Львові: місце зібрало в собі і коворкінг, і кафе, і читальні, і зали для виступів — у вересні там провели конференцію TEDx, згодом частину заходів IT Arena, і з того часу потік івентів не зупиняється ні на день... Одним словом, тут справді приємно проводити час, а вчитися хоч і важко, зате розумієш, що знання ці актуальні і потрібні для роботи в галузі.
с англоговорящими говорил на украинском
якось аж не віриться :) все таки англійська — стандарт в індустрії...
а щодо російської, то я теж з російськомовними принципово або українською або англійською спілкуюсь :) аргумент простий — російською не володію достатньо щоб говорити, але достатньо щоб розуміти сказане співбесідником
Гарний приклад правильної самоосвіти. Сподіваюсь, він дійсно залишиться в Україні, і створить декілька стартап-однорогів :)
Олесь працює над функцією пошуку вже другу неділю
Дякую, дуже цікаво!
Каждая ссылка рядом с knowledge ведет на какой-то раздел или лекциюЧи є якийсь шанс отримати розшифровку цих посилань (на які саме лекції ведуть ті чи інші references)?
Why I’m teaching prisoners to code — Chris Redlitz of The Last Mile describes the thinking behind Code.7370 San Quentin, a program to rehabilitate prisoners by teaching them to code....
Дуже цікаво! Дякую за огляд з середини!
Ну от, далі свого носа я бачу що комплекси (як і надмірна вага) є результатом не знущань, але неправильного (само)виховання :) з ніг на голову... Можна ще багато безглуздя зробити — заборонити показувати терористів негативними героями у фільмах (адже це негативно впливає на їхній і без того викривлений світогляд), легалізувати автомати для автоназії під брендом «самогубство за 5 хв» (кожен має право), заборонити батькам забороняти дітям дивитися телебачення (це ж просто варварство)... :D роботи не початий край!... але краще спершу з’ясувати звідки ноги ростуть!
Прикладом дискримінації повних у нашій країні я вважаю пісню DZIDZIO «108», яку спокійно крутять по радіо за відсутності протестів громадськості.
))))))) Ви це серйозно? Сам я також важу за центнер але за все своє життя не відчував якоїсь дискримінації. Хоча часом мої джинси, зараза, дискримінують — важко вдягати.
Це безумство, яке відбувається на Заході, просування ідеї «бути товстим це нормально» — результат лобіювання виробників їжі. Перегляньте Fed Up Джеремі Джонса, це справжнє харчове пекло де збільшення к-кості хворих на діабет невпинно пришвидшується. Надмірна вага є ознакою проблем зі здоров’ям, і хоча це право кожного — вбивати себе в улюблений спосіб, суспільство має повне право на «пропаганду здоров’я».
Щодо пісні, то не чув щоб до такого додумались навіть на Заході :D Слухайте «Fat Man» Jethro Tull і «Большая женщина» ДДТ і не сприймайте все надто серйозно... особливо Дзідзя :D
доречі, як варіант для інтерактивних звітів shiny.rstudio.com
Ок, чим я можу бути корисним? Тільки попереджаю, в R я початківець, можу десь помилятись.
Зробив невеличке дослідження на тему ЗНО 2016 — розподіл по регіонам, статі та віку rpubs.com/mgontar/214015
+