Для мене книжка Стівена Кові 7 звичок надзвичайно ефективних людей як і молодіжна версія його сина Шона 7 звичок високоефективних підлітків є справді джерелом натхнення до щоденного правильного вибору в тій чи іншій ситуації. І справа не в тому що в цих книжках говориться про щось нове чи неочевидне, але в тому, яке велике значення приділяється цим очевидним речам, із наочними поясненнями та живими прикладами. Справді, ці книжки не є черговими описами технік а-ля Карнегі, але порадниками до закладання правильного життєвого фундаменту. Ось ще інфографіка до книжки
Чудова робота, ріспект за відкриті дані та код!
я теж на таксері, ЕЦП виробив безкоштовно в податковій acskidd.gov.ua досить швидко, без черги, там основне не прийти під кінець кварталу бо аврал. Ці ЕЦП нормально працюють з таксером, уклав відповідні угоди, відправив звіти, декларацію — прийняли без проблем.
Круто, шкода що не у Львові! Думаю, бажаючих знайшлося б чимало, враховуючи тутешню data science активність.
оточуюче середовищепросто — «довкілля» :)
а як щодо сортування сміття?
ще можна корки збирати, ми ось вже три 5л баклахи назбирали
Магістерська програма з Data Science розрахована на півтора року. Навчання проходитиме у вигляді коротких триденних навчальних сесій, які будуть відбуватись щотижня.На Дні відкритих дверей в УКУ говорили що навчання — Чт-Пт-Сб кожний другий тиждень.
Мені www.chesscademy.com подобається: flat design, gamification, interactivity
точно не дотнетчик...
але нічого надприроднього тут немаЗалежить, що вважати надприроднім. Якщо людина жертвує земним життям через свої переконання, та ще й з надії на життя після смерті — думаю це в будь-якому випадку надприродньо, тому що людина підносить себе над своєю природою.
Комуняки от теж під танки стрибали.По перше, не факт що комуняки, цілком могли б бути православні, під час війни у Сталіна з церквою були особливі стосунки goo.gl/aC8D3y По друге — тут зовсім інша мотивація, захист батьківщини, помста, страх заградзагонів — тобто речі цілком земні та зрозумілі.
насправді не вірять в ньогоПроблема в тому що Ви розглядаєте віру як булеву величину в той час як вона є кількісною. Тобто припустимо середній християнин має віру 5, практикуючий — 10, але щоб Бог здійснив для когось чудо потрібно мати десь 50 і для цього треба зростати у вірі все життя.
Інакше чому гори не ходять?Це скоріше питання доцільності і не бажання зневажити Бога недостойними і непотрібними прагненнями. Гори не ходять, зате хворі зцілюються, малоймовірні речі стаються, ікони та статуї мироточать та кровоточать, святі являються, виникають стигмати.
www.reddit.com/r/Glitch_in_the_MatrixЦе схоже на глюки мозку, таке інколи буває, приколи сприйняття, фальшива пам’ять. У NatGeo є гарний серіал на цю тему toloka.to/t43917
саме в цьому випадку вірити не можнаНу то не вірте, що ж я тут можу вдіяти :) я свою думку щодо цього питання до Вас доніс — це для мене основне.
перевернули свій тезіс навпакитобто, перевернув? Я писав таке:
давайте зараз всі будемо непокоїтися страшенною зневагою до ... тих хто не хоче називати чорне чорним а біле білим— щоб було повністю зрозуміло, я зробив припущення що є певна група людей, котра відмовляється визнали суспільний договір про те що конкретним кольорам відповідають конкретні назви кольорів, і що прийдеться припустити буцім така група почуватиметься у зневазі тільки тому, що вони відмовляються від користування усталеними назвами кольорів, відтак зіронізував щодо потреби зважати на таку «зневагу». Сподіваюсь тут все зрозуміло. Втім Ви сказали що
це не домовленість, це абстрактна ніненітницяна що я іронічно запропонував Вам перевірити, на скільки така нісенітниця залишиться нісенітницею, якщо Ви самі виявитесь учасником згаданої групи людей, не визнаючих усталені назви кольорів, і тоді, цілком ймовірно, не пройде багато часу
поки вам не закортить перейти дорогу на червоне світло
Вчимось відрізнятиМушу Вас засмутити, навіть найближчі люди не можуть з впевненістю сказати — християнин людина чи ні. Тож прийдеться Вам вірити людям на слово.
це не домовленість, це абстрактна ніненітницяага, до пори до часу, поки вам не закортить перейти дорогу на червоне світло
мабуть ця істина не може вкластись в голові християнина)
Якщо Ви такі впевнені у своїй правоті — ідіть з цим в суд
А ви в гугла запитайте — чотамупапы )
один з найвідоміших філософів того часуВідомим він став відомо з якої причини, і багато хто з вчених сумнівається в тому що Бруно зробив якийсь серйозний вклад в науку — настільки відірваними від наукового методу були його фантазії на тему астрономії. Тим часом в певних колах Бруно більш відомий як містик-езотерик.
так Ви тут праві, вірна моя теза?Яка теза, детальніше будь-ласка.
це вірно?Що вірно, що ви не визнаєте того що християни приймають за правду? Визначтеся про що ми говоритимемо — про те що християни послідовні у своїх переконаннях, чи про те що Ви — не християнин, в чому я і без того не сумніваюсь.
Ви прекрасно розумієте про якого з них я говорюДаруйте, але я щось сьогодні не в формі, важко читати Ваші думки
Мойсей міг помилитись в заповідяхВчора погодній центр повідомив температуру 20 градусів, сьогодні повідомив температуру 25 градусів, Ви також звинувачуватимете погодній центр у помилках?
якщо завтра зійде богонатхнення, і так вирішать єпископиБог завжди незмінний, так само як істина. А те, що може змінитись — людина (наукові знання, історично-культурний контекст, рівень освіченості, темперамент, характер). Від того, в якому стані знаходиться людина і наскільки вона готова — залежить та частина істини, яку Бог може відкрити людині. Це стосується як особистих одкровень, так і вселенських.
Тільки давайте скоротимо, «так» або «ні».Скорочуйте власні слова як Вам заманеться, а я, з Вашої ласки, відповідатиму в тій формі, в якій мені зручніше. Зрештою, ніхто Вас не змушує до цієї бесіди.
Можна не знати деталей науки Церкви, і тим не менше визнавати Христа як свого Бога та спасителя — цього достатньо щоб вважатись християнином.
Мені особисто не доводилось, але маю багато прикладів маленького чуда у власному житті. А щодо великих чудес — такі теж бувають навіть в наші зневірені часи, наприклад, за численними свідченнями, те, що змогла зробити св. Тереза з Калькутти, або те що робив св. Піо. Насправді таких людей є значно більше, просто вини не люблять публічності. А взагалі думаю, найбільші чудеса нашого часу — це те, як християни зносять переслідування в мусульманських країнах, не зрікаючись Христа навіть перед муками та смертю. За даними гуманітарної організації Open Doors goo.gl/x9A30D лише у 2015 році через віру було вбито 7000 християн та здійснено напади на 2400 церков — удвічі більше ніж у 2014 році. Це пік переслідування християн за всю історію людства. Для порівняння, внаслідок вироків Святої Інквізиції було страчено від 3000 до 10000 осіб — за 800 років існування цього інституту.
Споконвіків їх тут не булоНічого собі риторика :) а давайте будемо жити не користуючись благами цивілізації — їх у нас теж споконвіків не було!
понаїхалиСерйозно? Понаїхали? Тутешні мешканці? А може все таки на понаїхали а охрестились?
Але ваші свободи закінчуються там, де починається простір іншої людиниЯкщо Ви такі впевнені у своїй правоті — ідіть з цим в суд
Погляньте на статистику goo.gl/bVG8wK це опитування свідчить що в Україні християн — 81% і це називається абсолютна більшістьА абсолютна більшість має повне право встановлювати суспільні стандарти і домовленості.
А вот передёргивать не надо.А чому? Це та ж сама суспільна домовленість — з тою різницею що йдеться про слова якими ми користуємось.
оказывается, что 1% сверхагрессивного меньшинстваПогляньте на статистику goo.gl/bVG8wK це опитування свідчить що в Україні християн — 81% і це називається абсолютна більшість, а не «1% агресивної меншості» як Ви висловились.
спочатку традиція, потім свідомий вибір
мені подобається цей польський продукт www.popolskupopolsce.edu.pl
вивчення мови + огляд культури регіонів