Споконвіків їх тут не булоНічого собі риторика :) а давайте будемо жити не користуючись благами цивілізації — їх у нас теж споконвіків не було!
понаїхалиСерйозно? Понаїхали? Тутешні мешканці? А може все таки на понаїхали а охрестились?
Але ваші свободи закінчуються там, де починається простір іншої людиниЯкщо Ви такі впевнені у своїй правоті — ідіть з цим в суд
Погляньте на статистику goo.gl/bVG8wK це опитування свідчить що в Україні християн — 81% і це називається абсолютна більшістьА абсолютна більшість має повне право встановлювати суспільні стандарти і домовленості.
А вот передёргивать не надо.А чому? Це та ж сама суспільна домовленість — з тою різницею що йдеться про слова якими ми користуємось.
оказывается, что 1% сверхагрессивного меньшинстваПогляньте на статистику goo.gl/bVG8wK це опитування свідчить що в Україні християн — 81% і це називається абсолютна більшість, а не «1% агресивної меншості» як Ви висловились.
спочатку традиція, потім свідомий вибір
Ага давайте зараз всі будемо непокоїтися страшенною зневагою до
— тих хто не хоче чути сирен сигналізацій
— тих хто не хоче бачити рекламних стендів
— тих хто не хоче переводити годинник на одну годину назад
— тих хто не хоче називати чорне чорним а біле білим
Є певний суспільний договір, усталена традиція — тут так прийнято. Не подобається — або переїжджайте куди Вам завгодно, або спробуйте переконати абсолютну більшість що цю традицію треба змінити. До чого тут зневага?
Тут наприклад dt.ua/...
не только иеговисты практикуютА хто ж іще? Мені справді цікаво, я ось тільки про Свідків Єгови чув.
І що ж на Вашу думку цей Джордано Бруно такого зробив?
І чому Ви думаєте, що цей езотерик-філософ має щось спільне з боротьбою за мораль?
попередній оратор гарно все про віру пояснив
які там адміни, цілий відділ безпеки з атнивірусами та антималвар щоб проти вірусні боротись, а баги були але лише в менеджменті — людський фактор, нічого не поробиш
який з них?
думаю що ядро не чіпали, швидше відконфігурили систему загалом перед всесвітнім деплоєм для стійкості та scalability
Є, просто віра слабенька. А з тими у кого віра сильна Ви навряд чи випадково зустрінетесь, у них і без того купа роботи.
Підозрюю що в тих соц. опитуваннях питання було чи Ви самі себе вважаєте християнином.
Через подібну зневагуможна детальніше, що за зневага така?
я грекокатолик
Так, під час Вселенського Собору 787 року тоді ще нерозділена Церква прийняла рішення про необхідність вшанування ікон. На скільки розумію, йшлося про те що оскільки Христос воплитився і став людиною, тим часом як людина є створена на подобу та образ Божий, то і вшановуючи образ Божий у вигляді зображеного Христа чи святих таким чином вшановуємо самого Бога. З того часу багато чого змінилось, православні та католики продовжують шанувати ікони, в той час як протестанти хоч і мають певну традицію іконопису, ікон не пошановують, а ставляться до них як до звичних витворів мистецтва на релігійну тематику.
Ну гаразд, спробую розповісти своїми словами, якщо Вам справді цікаво.
Богонатхнення — це коли сам Бог вкладає у людське серце певну істину, в тій мірі, в якій ця людина може її осягнути, зважаючи на освіту, історично-культурний контекст і т п.
Про перебування Святого Духа в Церкві Христос казав:
«І вблагаю Отця Я, і Втішителя іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував, Духа правди, що Його світ прийняти не може, бо не бачить Його та не знає Його. Його знаєте ви, бо при вас перебуває, і в вас буде Він. ... Утішитель же, Дух Святий, що Його Отець пошле в Ім’я Моє, Той навчить вас усього, і пригадає вам усе, що Я вам говорив. » (Йо. 14:16,17,26).
Саме таким чином, під час Вселенських Соборів, коли, як ми християни віримо, Святий Дух надихав архиєпископів, абсолютною більшістю приймалися важливі догмати християнської науки, наприклад кодекс Святого Письма (які книги до нього включити як богонатхнені), про подвійну природу Христа, про триєдину природу Бога, формула символу віри, і т. п.
Для цього і був потрібен Новий Заповіт, там в другій частині цитованого Вами коменту пояснено.
другий каже — пацани, проект з нуля переписуєм
Мені особисто не доводилось, але маю багато прикладів маленького чуда у власному житті. А щодо великих чудес — такі теж бувають навіть в наші зневірені часи, наприклад, за численними свідченнями, те, що змогла зробити св. Тереза з Калькутти, або те що робив св. Піо. Насправді таких людей є значно більше, просто вини не люблять публічності. А взагалі думаю, найбільші чудеса нашого часу — це те, як християни зносять переслідування в мусульманських країнах, не зрікаючись Христа навіть перед муками та смертю. За даними гуманітарної організації Open Doors goo.gl/x9A30D лише у 2015 році через віру було вбито 7000 християн та здійснено напади на 2400 церков — удвічі більше ніж у 2014 році. Це пік переслідування християн за всю історію людства. Для порівняння, внаслідок вироків Святої Інквізиції було страчено від 3000 до 10000 осіб — за 800 років існування цього інституту.