у податкових злочинах чинновники завжди мають доводити свою невинуватість самі, якщо виникли підозри у перевіряючих органів. для цього і існують декларації. це світова практика. тому що людина, яка розподіляє мільярди податків несе відповідальність за це перед усім народом, який їх сплачує. не можеш нести відповідальність — не лізь до корита. хочеш сидіти біля корита — будь добрий, надай нам всю інформацію по свому фінансовому стану при першій потребі. може вас не турбує що можлива нова школа, садочок чи нормальна дорога конвертуються в нові палаци і машини преміум класу певних людей, але я вважаю що це як мінімум незаконно і за цим має бути відповідний контроль.
на скільки я зрозумів, відмінили статтю, яка знімала ПН у обвинуваченні в незаконному збагаченні чинновників. Тобто, зараз якщо якийсь держ. службовець, митник, податковець чи суддя при зарплаті в 10-30к придбав 2 будинки і 3 лексуса на кожного члена сім«ї за 3 роки держ служби, задекларувавши офіційно тільки свою зарплату. Його просто так не можна звинувачувати, потрібно шукати докази. можливо хай вже просто зроблять себе «недоторканими» як депутати, щоб проти них взагалі неможливо було ніяких справ відкривати і у відкриту направляють гроші з бюджету на свої приватні рахунки і виставляють таксу на свої «послуги» у вирішенні питань.. )
жесть :) і нахрена такий суд треба. тут допоможе тільки повний розгін цієї продажної лавочки, що натягла мантії і віддати судову владу на «аутсорсинг» в якісь штати чи німеччину і там же вирощувати наступні покоління суддів з нуля. інакше вони так і далі будуть міняти всі закони і конституцію під захист своїх казнокрадів і їхні чада що готуються вже їм на заміну будуть робити те саме..
є безліч країн, наприклад багато у африці і на близькому сході, де при владі «тупые» военные, якщо вам не вистачає «жорсткої руки» можете їх відвідати і насолодитися їх режимом зповна. гадаю ваша думка зміниться дуже швидко ) перехід влади до військових — це ознака тухлих громадських інститутів == тупого безвідповідального населення країни, яке не спроможне встановлювати правила поведінки і дотримуватися їх великими групами. у нас є проблеми звичайно з цим, але як на мене ще не «все пропало» )
міхо вернутися надумав шолє? ) www.youtube.com/watch?v=xbyX32QkF04
ні звичайно, але корупція у нас у всіх сферах (і головах:), якщо зняти рожеві окуляри і здійснюється такими самими людьми як і ми ) тут проблема у безкарності таких дій, якщо держ. службовець знає, що може накрасти(або наколядувати:) і потім поділитися з суддею і т.д., щоб його не посадили і решту життя прожити в свому будинку десь в Лондоні, він так і зробить. Якщо держ. службовець буде боятися, що його посадять і ймовірно зловлять він не буде йти на такий крок. хоча он у китаї і під смертну кару крадуть, тому відсоток голодних до грошей завжди є. гуманні, неробоччі закони і пасивне населення створюють умови для корупції, люди, які крадуть це вже наслідок. якщо люди навчаться організовуватися і відстоювати закони, додавати публічності і тиснути на тих хто бере хабарі і не забувати такі вчинки на наступний день, тоді тільки почне зникати корупція. а ці всі балагани, якийсь хрен прийде — порядок наведе.. це все до одного місця і казки для наївного лохторату. не зможе одна людина щось змінити у системі, де 300к чинуш сплять і бачать як вони накрали і в шоколаді катаються.. уповати на доброга царя звичайно простіше, ніж організуватися самим і змусити ситему працювати незалежно від людей, які в ній знаходяться. тому питання зникнення корупції у нашій «демократії» — це питання еволюційного розвитку населення, а не вибору того чи іншого політика.. ) по політиках можна тільки зрозуміти на скільки адекватне чи неадекватне населення, ну ви зрозуміли надіюсь.. )
ну це логічно, бо реальних державотворчих вчинків у нього більше, ніж у інших разом узятих. а люди в кого ще є розум, оцінюють по вчинках, а не по обіцянках і грі у серіалі.. ) і просто складається ситуація: обрати керівника, який вже давно керує, хоч і не ідеально і теж звісно грішить популізмом, чи обрати когось без досвіду і вчорашнього ніхто у політиці, чи старі затерті кадри, які завжди профукували свій шанс.. тому тут все очевидно, як і минулого разу просто так склалася ситуація і ще й 40 технічних кандидатів накинули для більшої дезінформації людей..
бачу часто реально класні петиції, тільки на сайті міської влади. але на них і 500 людей не відгукуються. а тут 25к треба.. ))
і долар був по 2 гривні )
недавній приклад, міська влада побудувала щось там для школи. депутати приїхали на відкриття і дітей в обов«язковому порядку вивели на вулицю їх зустрічати з караваями, кланятися і читати віршики панам депутатам, бо вони «побудували» для школи спорткомплекс (за гроші платників податків звичайно). які якості це розвиває в дітях, думаю і так зрозуміло. і на скільки знаю, жодного зауваження від батьків школі не послідувало.. просто цікаво, чи всім людям у нас підходить, коли її дитина, замість того щоб вчитися і розвиватися, дякує депутату, який за податки її батьків щось там побудував, ще ймовірно половину роздерибанивши.. )
Працівники просто дозволяють це робити і не об"єднуються, щоб захищати свої права..
радий за вас, нехай і не прийдеться з цим мати справу
навряд можливо порішати в іншій норм країні з суддею чи поліцейським за пачку долларів. чи правопорядок і охорона прав і свобод людей, це не послуга держави, за яку ми платим? аналогічно з держ майном, пільгами, субсидіями, дотаціями і т.д. чи для вас держ послуги обмежуються центром адмін послуг для населення, який справки видає? :)
помойму вже всі давно знають, що як мінімум половина з наших податків осідає у кишенях своїх людей і не виконується елементарне функціонування держ. апарату. чи має сенс їх сплачувати більше ніж є, бачачи куди вони йдуть, кожен вирішує сам. і створення довіри між державою і населенням — це насамперед ініціатива держави, бо навколо є сусідні держави, які з радістю заграбастають роботоспосібне населення. що і відбувається в принципі зі всіх сторін зараз, а наші дятли з розкритими ротами на кредити розраховують тільки..
в компанії ти ніколи не будеш мати тої свободи, задоволення і рівня заробітку, як працюючи напряму з клієнтами. якщо ти спроможний сам розвиватися і будувати відносини напряму з клієнтами, розвивайся в цьому напрямку. компаніям такі люди не потрібні, ти там швидко отупієш до рівня code monkey — роби таск, а у все інше носа не пхай ))
лол, навіщо вже на стільки товсто.. :D
більшість форумів типу такого як цей і написані на пиху, достатньо благородно для типового програмеро сича писати на таких форумах чи краще написати свій на хз чому..? ))
лучше отвечать : «по настроению будет видно» ) если вас спрашивают, что-то кроме «хотите ли вы реально работать в нашей команде на таком-то проекте», они тратят и свое и ваше время на бесполезную херню, которую вычитали где-то в умных книжках... )
Спеціально для вас : Принцип рівності, який виходить з того, що всі, хто знаходиться в однаковому становищі мають рівні права, свободи та обов’язки, і є рівними перед судом та законом, але права, свободи та обов’язки є різними, коли право враховує розумні й об’єктивні відмінності між особами (здійснює диференціацію), або створює тимчасові сприятливі умови для певної категорії осіб, з метою компенсації наявної фактичної нерівності.
Принципа загальності у права немає, є принципи загальності та рівності оподаткування, він тут ніяким боком не проходить.
і не хтось вважає, а конкретні перевіряючі органи, які мають конкретні звинувачення з конкретними доказами будь-якої достатності і достовірності. і у випадку зловживання служб. становищем, завжди є можливість звинуватити обвинувачення. тому закон рівний для обох, просто чиновник має бути під контролем громади першочергово, а не навпаки... навпаки не працює, у нас вже був час переконатися )