в казахстані, можна зняти безлімітно, комісія ПБ 2%. нам тут як раз неймовірно потрібні QA :)
це може бути одною із причин правди.
я привів цей приклад як варіант того, що головні ВА і власник були родичами, і я міг скласти конкуренцію тому головному. це також приклад кумовства, не лише коли беруть «іншого», а коли ти можеш потіснити «існуючого кума».
проект пропонувався доволі складний і не думаю що я претендував в ньому на overqualification
Поділюсь своїм досвідом. Я був доволі відкрито продинамлений кумовством в двох невеликих ІТ конторах Львова — на західній україні кумовство значно поширеніше ніж в центральній чи східній частині.
В обох випадках я співбесідувався з директором (власником) компанії + головним ВА цієї контори з позитивним відгуком як від HR так і протягом самої співбесіди з власником. Однак під кінець був ідентичний сценарцій — головний аналітик переглядається з власником і одразу ж повідомлявся факт «ви хороший спеціаліст, але в нашій компанії не має вакансії що відповідає вашому рівню, вибачте».
Можливо мій рівень дійсно не підходящий, але наживо це сприймалось саме так, як я описав.
про який об’єм інвестицій іде мова? здогадуюсь, що ви не шукаєте мільйони тут на форумі. маєте оцінку швидкості повернення інвестицій, або щось економічно розраховане і підтверджене?
в анкеті питання лише про зарплату. є професії котрі живуть додатковими доходами з, наприклад, відряджень. це ліди майже всіх напрямів, це ВА, це архітектори, менеджери і т.п... Може варто задатись окремим питанням в опитуванні про додаткові доходи? відрядження є чималою частиною доволі часто.
знаходжусь зараз у відрядженні з гривневою карткою ПБ. почуваю себе фантастично, бо можу зняти місцеву валюту з банкомату по курсу мастеркард\віза і купити тут доллар.
Заборона ПБ стосується лише купівлі валюти через ПБ24 для фіз осіб. Навіть в ПБ24 для юр осіб вже свої правила.
аудієнція — літературне українське слово, котрому є тлумачення. напевно є запозиченим, оскільки недостатньо милозвучне як для чисто українського.
uk.wikipedia.org/wiki/Аудієнція
напевно варто взяти приклад з теми про жінок і анонсувати курс української мови)
саме це і мав на увазі, лише в контексті мовознавства. тобто, звісно, якщо більшість відвідувачів російськомовні, то перехід на українську буде нав’язуванням. Щоправда наврядче яндекс метрика зможе відобразити такі речі, це більш складний аналіз, або ж натомість — звичайне опитування.
Варто подумати і над зміною мови контенту. Звісно ДОУ краще видна аудієнція сайту, але назва натякає, що то є в основному україно-направлений ресурс. Особливо, коли мова йде про статистичний контент, як то індекс джину, то було б логічно читати таке українською.
life.pravda.com.ua/...4/12/11/185681
якщо питання не горить, то можна спробувати дочекатись «прискореної» доставки укрпошти за7-10 днів