Цілком погоджуюсь щодо PHP — дуже схоже. Різниця з laravel (це ж PHP фреймворк) і rails (якщо це про Ruby) в тому що тут є React і зручна звʼязка з фронтом. По суті вся сила інтерактивних компонентів на Реакті плюс зручна (безшовна) інтеграція з беком. PHP і Ruby — це лише бек. З ними я працював. От за livewire і hotwire не скажу, не чув. Напевно дуже популярні рішення у веброзробці.
Матеріалів на дану тему я зустрічав дуже мало. Є трішки в моєму блозі travelscode.com/unit-tests-chastina-2 , але в цій статті частина інформації звідти взята.
Дякую. Так, це конкретно для front-end напрямку, я наголошував в статті про це. KISS, DRY, SOLID згадував в розділі
Design and Development принципи
. Agile/Scrum теж важливі, але я більш на технічних складових акцентував увагу.
Знати потрібно більше, значно більше. Тут лише основні теми. Деякі можна виключити (частину про PHP та CMS), але це за умови що плануєте працювати лише на компанії де цього не використовують.
Зроблено. Дякую.
Погоджуюсь. Вживаю багато суржика та кальки з російської.
дякую.
Хто ж рахує ці години. Щоб зрозуміти затрачений час, довжину кожного відео множимо на 2 — це буде час потрачений на запис. Множимо знову на 2, щоб змонтувати усе та відрендирити. Зазвичай рендеринг займає кілька годин, ставимо на ніч. Потім завантажити на YouTube, зробити картинку та опис, додати теги. Це може зайняти ще годину. Ну і після публікації ще ж потрібно поділитися в соціальних мережах.
Годин траться багато, навіть на короткі відео.
ладно, неправильно написав. Друга мова буде не native, а Proficiency (C2)
рідна одна, а рівень спілкування іншою — native. Так саме як і з англійською. Дивлюсь фільми чи серіали англійською, і через день не помню якою мовою дивився, все ж зрозуміло було. Але тут я не можу сказати що англійська рідна.
Якщо говорити про сферу ІТ, то звісно, англійська єдиний правильний вибір. Але ще є і побудова сфера, наприклад, знайти якийсь рецепт або поради по будівництву. На щастя і тут кількість контенту українською зростає кожного дня.
Доброго дня. Дякую за питання. Я так не вважаю. Згідно з останніми опитуваннями, 78% українців вважають своєю рідною мовою українську. Серед молоді віком
Та й без будь-яких опитувань, можу сказати що українська домінує практично в усіх сферах. Дивлячись на своє оточення, а я все-таки проживаю та працюю в Києві в ІТ галузі, можу впевнено сказати що відсоток людей які використовують російську дуже малий.
Ми все ще переживаємо наслідки страшної окупації України радянським союзом. Звідси й менший відсоток віри в себе та часте використання російської для пошуку інформації. Все-таки, багатолітня репресивна машина совка майже зробила свою справу. На щастя, ця проблема також вирішується, і найближчим часом ми забудемо про це. Обсяг та якісь українського контенту збільшується.
Якщо Вам цікаво чому ми часто використовуємо російську в спілкуванні? Так це лише через хороший рівень освіти, що дозволяє спілкуватися кількома мовами, такими як англійською і тією ж російською. Ну і повага до співрозмовників, які не знають українську. Ми часто зустрічаємо іноземних гостей.
Тому можу впевнено казати що Ваша гіпотеза що російської мови повністю хибна.
Дякую.
Дякую за пораду. Радий що курс Вам сподобався.
Привіт, Любомире. Я давно Ваш підписник. Буду радий співпраці.
Дякую за інформацію. Поки що таких сум вкладати в канал не можу, тому буду більше створювати контенту.
Льоня, тримаюсь))
Нажаль це не бекендерам вирішувати. Хто платить гроші то й і дає доступ. Не всі хочуть платити за двох хороших бек і фронт розробників, коли можна менше заплатити за такого собі фул стека.