2Denix: Ні, я не помилився, згадавши в пості середньостатистичного J2EE-шника. Ця фраза не стосується того, чим займався пан aff.
Розвідка боєм показала, що компанії у Хмельницькому є, переважно невеликі. Багато РНР, web, є.NET, embedded, навіть VOIP. Java мало (1?). Але щоб їх знайти, потрібно в першу чергу контактувати з місцевими ІТ-шниками — втім, як і в Чернівцях, просто тут я їх знаю більше.
2censio: Розмір ЄП залежить від виду діяльності та місця прописки (визначається органами місцевого самоврядування щороку), наприклад у Чернівцях за «Розробку програмних комплексів та систем» платять 150грн на місяць, а за «Виготовлення віників та мітел» — здається, 40грн:)
А знання — вони знадобляться.
Пошук ведеться, хоча не скажу наскільки активний. Принаймі за останній місяць кілька пропозицій у поштовій скриньці з"явились.
Зараз багато компаній вчать співробітників англійській, незалежно від початкового рівня. Звісно, на стартову зп це може вплинути, але досвід програмування, як правило, критичніший, ніж знання англійської.
Країна знає своїх героїв:)
Щоб не розводити флейм, підсумую: мене LI влаштовує. І користь є, і нервів не псує.
LinkedIn використовую у якості резюме-онлайн. В мережі контактів переважно ІТ-шники (ну і НР — самі набиваються в контакти, час від часу роботу пропонують). Це мережа заточена під профстосунки пошук роботи й персоналу, на відміну від, скажімо, Facebook (вконтактом не користувався, не знаю). Порівняно з Profeo чи Naumz — більш розкручена (принаймі мережа лінкедіновських контактів у мене більша) і, як на мене, зручніша.
Да, приглашения действительно приходят. Мне в свое время после сдачи теста по Java два пришло, причем результат был очень средненький. Но это зависит от НРов — кажется на брейнбенче можно подписаться на результаты тестов (мб за деньги) и быть в курсе новых людей, которые сдали тест.
Я незгоден з позицією Beowulf. У будь-якому випадку знання БД знадобиться. Для не надто масштабних додатків програмістам часто доводиться займатися і проектуванням бази даних, чи, точніше, проектуванням домена предметної області на базу даних. І, як на мене, проектування БД і її адміністрування — це цілком різні речі, оскільки перше стосується розробки, а друге — техпідтримки (принаймі, в робочому процесі нашої компанії).
2Voice: Написав, чекаю відповіді.
Та нормальний солюшен, голландці чимось подібним давно користуються. Тільки в них даху над уборщиками нема, отже білоруська машина крутіша. Там навіть місце для радіоприймача передбачене:)
Disclaimer: Це моя особиста думка, не варто розпочинати флейм якщо ви її не поділяєте.
Хоча я все-таки сподівався, що відгукнеться хтось із хмельницьких розробників...
Yukon Software співпрацює з чернівецьким університетом в галузі генетичних алгоритмів — принаймі один зі їхніх власних проектів мав би їх використовувати. (Тому якщо в Києві нічого не знайдеш — можеш сміливо переїжджати до Чернівців:) Тут і житло дешевше, і середній рівень зарплат непоганий)
При знаннях ООП і С/С++ перевчитися на С# не мало б бути проблемою, було б бажання і трохи вільного часу (+гарна книжка, інтернет і Visual Studio). Але без практики воно дійсно забувається, — можливо варто було б підробляти фрілансом по цій технології, або принаймі лабораторні на ній писати до закінчення ВУЗу:)
Якщо коротко, то Computer Science — це науково-дослідно орієнтована спеціальність, що передбачає фундаментальні дослідження нових алгоритмів і теорій, тоді як Software Engineering передбачає прикладне застосування знань у виробництві програмних систем. (Для порівняння можу навести свій рідний фізфак, де був потік теоретичних кафедр (теорфізика, ФТТ, термоелектрика), і потік інженерних (мікроелектроніка, радіотехніка, комп"ютерні системи й мережі)).
Хотя если компания серьезно настроена, то она должна быть готова к приколам нашего законодательсва, ВТЧ налогам. К тому же, наглог с зарплаты вряд-ли будет ключевой статьей издержек.