У кого зп більша — у молодшого лейтенанта чи у джуніор девелопера? (Так, риторичное питання...)
Привык уже, но хотелось бы больше, конечно... Лишние полчаса утром, когда не надо подрываться и бежать за дочкой в другую комнату или готовить ей смесь — за счастье.
Из побочных эффектов — упала многопоточность, например слушать разговор и одновременно смотреть в код не получается. Подозреваю, что полушария мозга днем по очереди спят, как у дельфина — для компенсации недосыпания.
Це давня традиція, ще з
Ну мы-то правы оказались :)
Недавно официально утвердили программу ротаций — если человек «засиделся» больше 2 лет на одном проекте занимаясь одним и тем же, ему предлагают «сменить поле деятельности». Это касается и инженеров, и менеджеров. Дело добровольное — если все устраивает, то насильно выпихивать на другой проект не будут.
Змінюється внутрішня структура компанії з метою фокусування підрозділів на спецфічних бізнес-напрямках замовників. Тобто, якщо раніше один підрозділ міг розобляти, скажімо, медичний, військовий та освітній проекти, то тепер будть різні підрозділи, що спеціалізуються на медичних, освітніх чи ще якихось проектах. Відповідно, в межах підрозділу всі проекти будуть, наприклад, медичними, а освітніми буде займатися вже інший підрозділ.
І, відповідно, якщо переформатовуються підрозділи, то і серед їх керівників перестановки.
Гадаю, коли цей процес завершиться, буде якийсь офіційний прес-реліз абощо. Ну, а там будем бачити, як це вплине на добробут рядових інженерів.
Я досить довго працював (на попередній роботі) на проекті, який ми робили собі, робили, а потім якось прочитали про Канбан і зрозуміли, що десь на 80% ми по ньому і працювали :)
Ну от, 276 коментів, а діффи закону, мабуть, двоє людей читало. Нема там нічого, що стосується програмістів. Хіба що як, наприклад, Циклум буде своїх працівників орендувати Люксофту — тоді так.
Це стосується, в першу чергу, шарашкіних «стаффінгових» контор, які набирають, скажімо, прибиральників (будівельників, монтажників, бухгалтерів... ок, програмістів теж, в теорії) на
~мінімалку, і відправляють їх працювати на об«єкти інших компаній. Ну, і ключове слово: «виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця».
В контексті ІТ, цей закон не забороняє компанії укладати контракт на розробку ПЗ для замовника, навіть якщо припустити, що «наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в іншого роботодавця» ним покривається незалежно від локації замовника. Відповідно, компаніям є стимул брати на себе повний цикл розробки, замість того щоб «продавати голови» клієнту. Це плюс, ярахую.
Ось посилання на діфф:
w1.c1.rada.gov.ua/...&pf35401=263551
Лікар неонатолог.
Вдома частіше медицину обговорюємо, ніж програмування
Тут коменти у зворотньому порядку, так що я відписав раніше за тих добродіїв вище :)
Якщо вірити новому СЕО, то у планах є експансія на Київ та Харків. Втім, подробиць стосовно Харкова широкому загалу поки не повідомлялося.
В Черновцах за такие деньги, думаю, вполне можно мидла найти с
Вот и отличная идея для стартапа pet-project-a
Беруть Trainee після навчання у своїй академії.
Часом не про цей проект розповідали два роки тому на JEEConf?Холдинг 1+1 Media ищет Java программиста для работы над системой продажи телевизионной рекламы. Весь серверный код написан на groovy.
Best practices:
" In his team, they have a full-size Justin Bieber cutout that gets placed facing the team member who broke the build. They found that “100% of software engineers don’t like Justin Bieber”, and will work quickly to fix the build problem. " ( lwn.net/...rticles/540368 )Повеселило :)
Времена «спортсменов» уже прошли. Гопота сейчас — это хлюпики, которых страшно ударитьХоть какая-то польза от повального увлечения молодежи компутерными играми :)
Какая досада! :)
Уточнення: у лейтенанта ІТ-відділу