Это во Франции они религиозная секта, а в России — спортивная секция!
Это, должно быть, включено в пункт «комфортные условия труда» =)
Інфографіка від Яндекса смалить :)
О, а я по критеріям підходжу :) Тільки зп не влаштовує
zakon2.rada.gov.ua/...s/show/z0515-00
Зате тут все ок!
2. Норми Положення (стандарту) 21 застосовуються
підприємствами, організаціями та іншими юридичними особами (далі —
підприємства) незалежно від форм власності (крім бюджетних
установ та підприємств, які відповідно до законодавства складають
фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової
звітності).
{ Пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства
фінансів N 1591 ( z1556-11 ) від 09.12.2011 }
zakon2.rada.gov.ua/...ws/show/929_022
Там ні слова про юридичних чи фізичних осіб, взагалі-то.
Если она в письменном виде сказала, с подписью и печатью, то, думаю, можно ей поверить. Без бумажки ты букашка, а с бумажкой можно будет на инспектора перенести ответственность.
Футбол травмоопаснее.
Несмотря на то, что абсолютное количество программистов у таких городов будет однозначно меньше, чем у городов-миллионников, если взять относительное (соотношение количества програмистов и компаний) — результаты могут быть совсем другими.
Насчет качества жизни — посмотрите тут: Найкращі міста для життя в Україні , детальнее по различным критериям тут: Лучшие города для жизни в Украине
Відповідно, є зміст перекладати і видавати книги по відносно фундаментальним речам (ті ж паттерни, «Perfect Code», алгоритмічні трюки ітд), а не по певних технологіях. На це може бути попит.
«На вас работают ЧП» — есть ли зацепки для того, чтобы проверка налоговой посчитала «ваших» ЧП-шников неоформленными наемными работниками?
В плані якоїсь «двіжухи», концертів ітд будь-яке невелике місто програє Києву чи Львову...
А ще у Чернівцях пекельна бруківка (добре хоч без трамвайних колій), подекуди виглядає так, ніби її з часів Франца-Йосипа не ремонтували (хоча місцями так, мабуть, і є). Не найкраще місто для автомобілістів та велосипедистів.
Зате екологія, компактність, Карпати близько, Румунія і Болгарія недалеко.
Тернопіль непогано розташований — зручно і в Карпати, і до Києва, і до Львова, і на море звідти добиратись.
Чиновники, кагбе, не на предприятиях работают, а на госслужбе.
Спеціальність, по ідеї, більше заточена під мережі й адміністрування, або навіть конструювання ЕОМ (так було при СРСР), але програмісти з випускників теж виходять.
Мови: Pascal/Delphi, C/C++, Assembler x86, Java — окремими предметамиКрім власне мов, вивчали дещо по залізу (теорія електричних кіл, схемотехніка, теорія цифрових автоматів, запис та збереження інформації, конструювання ЕОМ), мережах (передача сигналів, шифрування, мережі), алгоритмах (чисельні методи, комп’ютерна графіка, криптографія, ), процесу розробки (надійність, контроль та діагностика; менеджмент, основи бухгалтерії, аналіз і проектування), інших відносно корисних та загальних дисциплінах (креслення, банківська справа, релігієзнавство, ...).
Математики було небагато, більше фізики та електроніки. До 3 курсу — переважно, фундаментальні дисципліни + вивчення мов прграмування, потім більш спеціалізовані предмети. Багато курсових, майже у кожному семестрі, а в деяких і по дві. Вчитись цілком можна було безкоштовно (в плані заліків/іспитів, а не оплати за навчання), чи суміщати з роботою на півставки. Викладацький склад кафедри молодий — це, з одного боку, плюс, з іншого — нема маститої професури. Аспірантури по цій спеціальності не було. Англійська
Узагальнюючи: хто мав бажання, міг вчитися. Десь 1/3 випуску влаштувалась програмістами, частина адмінами.
Именно так!
main(int c,char**v){return!m(v[1],v[2]);}m(char*s,char*t){return *t-42?*s?63==*t|*s==*t&&m(s+1,t+1):!*t:m(s,t+1)||*s&&m(s+1,t);}
Конфликтных
не берут :)