-=irony mode on=-
Тему створено аж 16 лютого, 18:34 — у зв’язку з чим прошу підказати, як саме __зараз__ легально отримувати платежі від замовника на ФОП рахунок?
-=irony mode off=-
(а) заґуґлити і додати коментар в одну з існуючих тем? — ні, нізащо!
(б) створити нову тему! — так, це те що потрібно...
В АТБ не потрібно.
А якщо серйозніше, то процитую свою колишню колегу з минулого проекту: «Почуваю себе зі слабкою англійською наче інвалід».
Відвідував місцеву unix users group. На першій роботі, не пов’язаній з IT, зголосився встановити і далі підтримувати лінукс-сервер з проксі, поштовим сервером і файловою шарою.
Констатують факт.
Пізно, вже основні медіа про це написали
www.letmegooglethat.com/... перевищив $5 млрд у 2020
моя вчителька інофрматики морально застаріла
Люто плюсую. Львівська політехніка, 1999 рік (щоправда, мій напрямок був не айтішний). Викладач на «лекціях» малює крейдою на дошці як виглядає Word (так-так, як той відомий африканський вчитель). На практичних заняттях були живі комп’ютери, все на той час з англомовним інтерфейсом, а от викладачка в школі вчила німецьку, тому щоразу під час пояснень просила студентів перекласти що там написано, щоб вона могла пояснити що робити далі. Це для повноти картини.
Тепер від нас точно не відчепляться...
використовувати Oracle, наприклад, погано бо там теж потім від платежів не відмахнешся
З вашої логіки будь-яке не опенсорсне рішення — автоматом має бути невигідним клієнту.
Потрібно мати інформацію з різних боків. Наприклад, на одному з минулих проектів за тюнінг одного справді складного запиту компанія Oracle виставила рахунок — не мало не багато а близько мільйона північноамериканських єнотів... Після цього змігрували все на Postgres (це дещо зайняло часу).
за допомогою якого саме тулза ви будете керувати всією оркестрацією? Інтеграція зазвичай значить розробку декількох десятків різних сервісів. Як саме буде проходити базовий менеджмент всієї системи?
Не впевнений що повністю розумію запитання. Йдеться мабуть про конфігураційні таблиці, щоб користувач щоразу не відкривав тікет на девелоперів аби змінити якісь налаштування; в такому випадку за допомогою того ж Flask/Python виводиться форма у зв’язці з потрібною конфігураційною таблицею на фронтенд. Так як кастомне API самописне, то й фронтенд в даному випадку кастомно-самописний.
Upd: А ще краще — замість конфігураційних таблиць додати в самому API інтерфейсі input parameter і задати на вході певну перевірку на його допустимі значення.
Пропрієтарщина. Варто один раз зв’язатися з такою платформою — і від регулярних платежів вже сокирою не відмахаєшся, хоча комусь це може й підходить. У той час як у Flask/Python (чи на іншому опенсорс стеку) просто підвантажуються потрібні бібліотеки, наприклад Snowflake та Google Drive — і ганяємо дані туди-сюди в csv. Проміжне data quality — за допомогою також опенсорс postgres. Error handling дописується під конкретні задачі, на специфічні помилки — сигналізування через email або в slack, все решта що не прописане все одно йде в лог.
Єдине що можливо в спеціалізованій платформі доступна авторизація через сучасний oauth 2.0 (однак це не точно), а я поки що можу створити авторизацію лише за допомогою basic auth або ж x-api-key (щось складніше потрібно вивчати окремо), зате можна дозволити доступ лише з певних IP а також просто захостити цю API в інтранеті.
Коротше, це звичайна рекламна стаття. Існують опенсорс альтернативи.
Значить принаймні моє родинне село і також село де я вже почав облаштовуватися — винятки.
Використовую Flask/Python для побудови простих API.
Це ви якраз поцікавтеся. Там де до «асвабаждєнія» запоребриком фольксдойчі організували фільварки, люди навчені старанно працювати і досі в моєму родинному селі зустрічаю череди по 30+ корів (стою машиною на узбіччі поки пройдуть, коли відвідую цвинтар).
А там де лише бухали раніше, там і тепер лише бухають...
Чому це ФОПи саме з айті кведами повинні платити на 5% більше, ніж ФОПи з іншими кведами...
З другої спроби викопали колодязь. З першого разу — 8 бетонних кілець, вода з’явилася але наступного дня зникла. З другого разу — ще 2 кільця, наступного дня вода теж була, буду наглядати далі.
Тут з мого боку не вистачає контексту. Кінець нульових, кишеньковий банк. В таких банках обов’язково власник або ж «почесний президент» — депутат. Знаючи це, я відповів на запитання приблизно так: не буває такого щоб не було квитків взагалі, бо завжди певна їх кількість резервується для депутатів, отже потрібно «просто» зняти депутатську броню на це місце в потязі. Відповідь їм підійшла. Місце роботи мені — ні, хоча саму цю співбесіду вважаю для себе напрочуд пізнавальною.
Коли в селі зникає 220, насос працюватиме від акумулятора 12 вольт без втрат на перетворення 12->220.
Ще цікавить, як себе поводить дешевий насос, якщо води зненацька нема. Буде просто шуміти чи згорить нафік?
Зрозуміло, дякую!
Щодо перегріву, то планую просто вмикати ненадовго і вимикати надовго. З adruino це я погарячкував, мені вже підказали що є прості і дешеві варіанти рішення, ґуґлити «Реле затримки з таймером», ціна питання до 100 грн.
На OLX валом.
За описом підійде будь-яка бібліотека.