Не було такого. Були стандартні мітинги-планування, стандартні ж спрінти, і розробка на Анріал Енджин.Це з мого боку, те що я бачив і чув.
Овертайми були і це всім відомий факт (в дев команді точно, буквально на ретроспективі обговорювали наскільки це погано), неоплачувані, звісно. Як мінімум, я та Данило овертаймили по 10-12 годин протягом орієнтовно 2 тижнів, щоб проект можна було показати на виставці. А з того, що я чув, певні люди овертаймили і по 14 годин, тому тут ти не правий.
Про те, що грошей немає, я знав власне з липня, якщо не помиляюсь. Бо, власне, саме тому саме тоді й почалось «переформатування». Як при цьому той факт що обмежений об’єм грошей рано чи пізно закінчується став несподіванкою — я не знаю. Особливо коли про це напряму кажуть.
Звісно, всім було відомо, що гроші закінчуються, але ні мені, ні комусь ще, кого я знаю, літом не повідомляли терміни коли вони остаточно закінчаться. А на питання про затримку жовтневої виплати (яку, як і за листопад, в результаті вже ніхто не отримав), казали, що просто щось затримується, скоро все буде. Я розумію причину чому в кінці кінців гроші не появились (не впевнений чи я можу її розказувати, тому краще не буду), але те, що компанія зробила на це ставку і вона вигоріла — об’єктивно не правильно. Не можна перекладати відповідальність за це на працівників.
— ось цього я не чув. Може, звісно, я просто не був на тих дзвінках, де конкретно це казали. Ну, не пощастило потрапити на ті моменти, де манипулювали. На моменти де була підтримка і висловлювали подяку — потрапляв, на моменти де сумували що під час війни не можуть працювати як в «жирні мирні часи» — потрапляв, а от на моменти де когось звинувачували або манипулювали — не потрапляв. Така вдача, напевно...
Я, звісно, не можу ручатись за слова Марії, але мені теж казали схожі речі, навіть двічі. Так, це було не в контексті овертаймів, взагалі воно не мало жодного відношення до цієї ситуації, але в мене немає сумнівів, що така ситуація цілком могла статись. Ну і ти цього не чув бо такі розмови відбуваються у приватному форматі, а не на загальних дзвінках.
Крім всього цього, хотів би підмітити, що в мене немає особистого негативу до керівництва. Мені навіть, по особистому проханню, дозволили користуватись робочим ноутбуком після того як я пішов з компанії, поки він їм не знадобиться, тому ми розійшлись на більш-менш позитивній ноті. Проте ця «версія компанії» в певних моментах є буквально брехнею та маніпуляцією фактів, але найбільше мене дивує те, що в коментарях їх дійсно хтось пробує виправдати.
Овертайми були і це всім відомий факт (в дев команді точно, буквально на ретроспективі обговорювали наскільки це погано), неоплачувані, звісно. Як мінімум, я та Данило овертаймили по10-12 годин протягом орієнтовно 2 тижнів, щоб проект можна було показати на виставці. А з того, що я чув, певні люди овертаймили і по 14 годин, тому тут ти не правий.
Звісно, всім було відомо, що гроші закінчуються, але ні мені, ні комусь ще, кого я знаю, літом не повідомляли терміни коли вони остаточно закінчаться. А на питання про затримку жовтневої виплати (яку, як і за листопад, в результаті вже ніхто не отримав), казали, що просто щось затримується, скоро все буде. Я розумію причину чому в кінці кінців гроші не появились (не впевнений чи я можу її розказувати, тому краще не буду), але те, що компанія зробила на це ставку і вона вигоріла — об’єктивно не правильно. Не можна перекладати відповідальність за це на працівників.
Я, звісно, не можу ручатись за слова Марії, але мені теж казали схожі речі, навіть двічі. Так, це було не в контексті овертаймів, взагалі воно не мало жодного відношення до цієї ситуації, але в мене немає сумнівів, що така ситуація цілком могла статись. Ну і ти цього не чув бо такі розмови відбуваються у приватному форматі, а не на загальних дзвінках.
Крім всього цього, хотів би підмітити, що в мене немає особистого негативу до керівництва. Мені навіть, по особистому проханню, дозволили користуватись робочим ноутбуком після того як я пішов з компанії, поки він їм не знадобиться, тому ми розійшлись на більш-менш позитивній ноті. Проте ця «версія компанії» в певних моментах є буквально брехнею та маніпуляцією фактів, але найбільше мене дивує те, що в коментарях їх дійсно хтось пробує виправдати.