Unreal Engine Developer в PLAYM8
  • Неоплачувані овертайми, борги та маніпуляції командою. У чому ще співробітники української Thundermark звинувачують компанію

    Не було такого. Були стандартні мітинги-планування, стандартні ж спрінти, і розробка на Анріал Енджин.Це з мого боку, те що я бачив і чув.

    Овертайми були і це всім відомий факт (в дев команді точно, буквально на ретроспективі обговорювали наскільки це погано), неоплачувані, звісно. Як мінімум, я та Данило овертаймили по 10-12 годин протягом орієнтовно 2 тижнів, щоб проект можна було показати на виставці. А з того, що я чув, певні люди овертаймили і по 14 годин, тому тут ти не правий.

    Про те, що грошей немає, я знав власне з липня, якщо не помиляюсь. Бо, власне, саме тому саме тоді й почалось «переформатування».
    Як при цьому той факт що обмежений об’єм грошей рано чи пізно закінчується став несподіванкою — я не знаю. Особливо коли про це напряму кажуть.

    Звісно, всім було відомо, що гроші закінчуються, але ні мені, ні комусь ще, кого я знаю, літом не повідомляли терміни коли вони остаточно закінчаться. А на питання про затримку жовтневої виплати (яку, як і за листопад, в результаті вже ніхто не отримав), казали, що просто щось затримується, скоро все буде. Я розумію причину чому в кінці кінців гроші не появились (не впевнений чи я можу її розказувати, тому краще не буду), але те, що компанія зробила на це ставку і вона вигоріла — об’єктивно не правильно. Не можна перекладати відповідальність за це на працівників.

    — ось цього я не чув. Може, звісно, я просто не був на тих дзвінках, де конкретно це казали. Ну, не пощастило потрапити на ті моменти, де манипулювали. На моменти де була підтримка і висловлювали подяку — потрапляв, на моменти де сумували що під час війни не можуть працювати як в «жирні мирні часи» — потрапляв, а от на моменти де когось звинувачували або манипулювали — не потрапляв. Така вдача, напевно...

    Я, звісно, не можу ручатись за слова Марії, але мені теж казали схожі речі, навіть двічі. Так, це було не в контексті овертаймів, взагалі воно не мало жодного відношення до цієї ситуації, але в мене немає сумнівів, що така ситуація цілком могла статись. Ну і ти цього не чув бо такі розмови відбуваються у приватному форматі, а не на загальних дзвінках.

    Крім всього цього, хотів би підмітити, що в мене немає особистого негативу до керівництва. Мені навіть, по особистому проханню, дозволили користуватись робочим ноутбуком після того як я пішов з компанії, поки він їм не знадобиться, тому ми розійшлись на більш-менш позитивній ноті. Проте ця «версія компанії» в певних моментах є буквально брехнею та маніпуляцією фактів, але найбільше мене дивує те, що в коментарях їх дійсно хтось пробує виправдати.