Ми розглядали такий варіант, проте в такому випадку когнітивне навантаження збільшується, також від великої кількості елементів «рябило в очах». Зупинилися на тому, що можна дозволити користувачу вмикати і вимикати режим відображення іконок всередині хексу
Дякую за ресурси, Maxim! Цікава ідея, іконки ми б могли додати до підпису кольорів, але як бути з оверлеєм на карті? В кожен хексагон додати іконку всередину?
Цікавий випадок, ми також спостерігали тенденцію, що люди, які по іншому бачать кольори, часто запитують порад в колег (ще одне свідчення того, що вони не звикли покладатися тільки на колір)
Дякую за уточнення про цифрові інтерфейси)
Дякую, що поділились власним досвідом, Igor! Мій друг, який також має особливості кольороприйняття — розробник, то він підказує своїй команді поради по контрастності кольорів типу «мені тут важко прочитати, давайте підбирати інше рішення по контрастності/кольору» тому це прям безцінно, коли є кому підказати як створювати інклюзивний продукт!
Так, ви абсолютно праві такі окуляри існують (і контактні лінзи також) і можна провести окреме дослілження на тему «Як часто люди з особливостями кольоросприйняття носять такі окуляри?» або «Який відсоток людей їх носить?» і т д
Цікавий факт який ми чули на інтервю з респондентами — вони звикли до особливості кольоросприйняття, вони (в більшості) народилися з цими особливостями і призвичаїлися, тому в них є якісь алгоритми дій, коли вони не впевнені і тут ще треба дослідити чи є в коритсувачів достатьно мотивації купувати якісь девайси.
Доброго дня, я не шукала спеціальні спільноти, ми рекрутили просто через пости в соціальних мережах. В англомовному просторі бачила треди в Reddit з запитаннями на тему особливостей сприйняття кольору і люди, у яких є ці особливості, часто там коментують.