Поняття не маю, може ви підкажете?
У SoftServe немає дочірньої компанії у Росії. В SoftServe немає холдингової структури, чи групи компаній. Автори «розслідування» заплуталися в двох соснах і людей заплутали. Компанія цьому дала офіційну позицію.
Тут можете подивитися детально, що куди й коли ми передавали цього року для підтримки лікарень m.facebook.com/CharityFundOpenEyes
Посилатися на вигадані і анонімні писульки з прекрасного ІТ щодо масштабу витоку даних — епічно. Ви ж наче згадуєте освіту в аудиторській сфері, чи я невірно Вас зрозуміла? То скажіть, будь ласка, окрім фрагментів коду кількох старих проектів і пачки сканованих паспортів, щось ще дає вам підстави оцінювати масштаби витоку чи вірити інші про терабайти?
У мене складається враження, що ви глибоко ображені на компанію, напевне на такі токсичні дописи є свої причини. Я не знаю.
Але розганяти через це закиди, що SoftServe не підтримує медицину, або що компанія масовий пропагує перехід людей з медицини в ІТ, або (!!!) працюючи довго в компанії, в тч в період анексії Криму, знати як є насправді і при цьому аргументувати будь-що статтею ІнормНапалму... Ну таке...
Денисе, з початку пандемії компанія і команда SoftServe скерували більше 15 млн грн для допомоги медикам в українських лікарнях, поставивши в Україну тони засобів індивідуального захисту та медичної техніки. Додатково, цього року ми розробили більше
Друге. Я добре розумію, що Ви сильно переживаєте, хто буде працювати в лікарнях. І трохи смішно, що за реально крутою історією Бориса ви бачите каверзний Серв вимиває кадри з лікарень (пхахахахах). Хочу лише сказати, що мабутні прориви в медицині неможливі будуть без людей на зразок героя цього матеріалу — які працюють на стику технологій і науки, і мають глибокі нішеві знання, яких чистим технарям отримати значно складніше. Так, у нас працює багато кандидатів наук з фізики, біохімії, медицини, тощо. І саме завдяки цим експертам, які поєднують глибокі знання у певних науках з розумінням технологій та роботою в технологічних компаніях, народжуються інновації. Поміркуйте про це.
Щодо «розслідування» Інформнапалму, то офіційна позиція компанії тут www.facebook.com/...y/posts/10164811483835038
SoftServe зараз допомагає двом клієнтам релокувати з Мінська до Києва свої робочі команди. Допомагаємо з логістикою, готелями, та інформаційною підтримкою колегам, аби цей процес пройшов комфортно, наскільки це можливо в існуючих умовах...
у цьому наче суть резерву. просто хтось відпочиває, хтось волонтерить, хтось вчиться і проходить сертифікації. але так — в очікуванні проекту людина може переключитись і, OMG, отримувати зп. Погана, погана компанія)))))
HR-директори українських компаній — у конкурсі беруть участь не лише ІТ компанії, а працедавці з різних секторів економіки.
Асоціація «топить» за збереження податкового рівня для галузі та лобіює (до речі, успішно) прийняття законів, які спрощують роботу галузі в Україні. Персональна історія Валєєва і реальна робота Асоціації — дуже далекі одна від одної речі.
Інфографічна подача дуже крута, класний формат)
))))
Привіт! У SoftServe в Україні розташований HQ, відповідно усі не-девелоперські адміністративні та управлінські позиції також — в Україні.
Колеги, R&D директор SoftServe Василь Милько не на зв’язку зараз, однак просив запостити від його імені кілька коментарів нижче.
@Dmitry Dziuba
Ви вірно розумієте, подяка що пояснили іншим, що 12 сенсорів — то минуле століття.
І за поправку до шкали ще одне дякую.
@Dmitry Nezhinsky
Чи ви смішне, чи сумне своє обличчя відправите на Facebook, вас розпізнають як вас.
Так само і з серцем, чи після сну, чи після кави, це те саме ваше серце.
По кількості сенсорів коротко — інновація в меншій кількості і хорошій якості.
@Alexey Sadikov
1) Про 30 секунд і 70%.
Спочатку зробити, щоб працювало. Потім щоб працювало добре. Потім щоб працювало швидко. Потім мініатюризувати. Для кращої якості ми читатимемо і ECG i BIA одночасно. Літак братів Райт теж невисоко і нешвидко літав колись.
2) Про пустелю.
Мобілка це тимчасовий форм-фактор, щоб програма мала на чому працювати. Потім програма буде працювати на шині автомобіля (не путати шину з колесом). Глибока інтеграція з імобілайзером.
3) Про совок.
Все навпаки. Це для найрозвинутіших країн. Де фурами возять сервери високої щільності, де один процесор коштує $4000, а 2U сервер коштує $60-120K. Фурами возять новітні ліки і вакцини. Твори мистецтва. Це називається high-value cargo.
@all
Це все відрізняється від масового написання бізнес логіки на технологіях, створених іншими.
Ми в R&D створюємо нові технології, глобально нові, конкуруючи з найкращими світу цього.
Наш робочий день починається в бібліотеці, з читання свіжих наукових робіт.
Буду радий глибше пояснити, будь ласка, кидайте питання на vmylko@softserveinc.com
и в этом тоже
Власне робимо, хоч свідомі того, що буде багато різного фідбеку.
Олександре, дякую за коментар та слушні поради. Почули.
Однак погодьтеся, що навіть якби переможцями були виключно усім відомі особистості, у яких все добре, в т.ч. з персональним піаром, до результатів усе одно будуть запитання і ми будемо активно листуватися в коментарях про #зрада #всепропало((
Що саме, сорі? Взяти участь у конкурсі міг будь-який ІТшник, який вважає, що його досягнення та проекти претендують на перемогу у певній категорії. Інформація про старт конкурсу активно поширювалась через професійні медіа, кластери, ІТ-компанії (які погодились, звичайно:)) та соц.мережі. Оскільки процес відбору тривалий і організаційно непростий (для кожного етапу відбору потрібно було знайти час у членів журі, з чим направду непросто), прийом заявок завершився 26 липня. Відповідно, комунікації про конкурс та запрошення податися на участь тривали з середини травня до 25 липня включно.
Ну якщо така партія колись з’явиться, тоді будемо робити ставки) Самій цікаво, відверто
Прийнято, дякую)
Вигадані про 21 терабайт — так, як і про інші дурниці у тому матеріалі, до якого ви апелюєте.
Щодо відповідальності за витік даних, то дякую за інформацію, усі наслідки цього інциденту SoftServe врегулював в інтересах простраждалих сторін та у відповідності до законодавства країн, де працює.