Всім привіт! Вже приблизно рік пройшов з моменту початку моєї співпраці з WTT SOLUTIONS. Не буду тягнути, WTT це компанія яку я точно можу рекомендувати для розвитку вашої кар’єри. За час роботи тут я працював тільки з цікавими проектами, професійною командою девелоперів і топовим менеджментом. Особливо хочу похвалити СЕО та HR компанії. Тут Вас чекає сильна менторська підтримка, піпл орієнтована корпоративна культура, допомога у розвитку та відкрите спілкування без бюрократії. Є соц. пакет, прозора система оплати праці, гнучкий графік (не тільки на словах, але і на практиці), та регулярні перегляди. Загалом досвід з компанією у мене виключно позитивний, якщо розглядатимете WTT SOLUTIONS для своїх кар’єрних перспектив, то впевнений, що не пожалієте, якщо почнете співпрацю саме з цією компанією.
Друзі, хочу поділитись із вами своїм досвідом співпраці з компанією Степіко. Буду щирий — це було чудово. Сюди мене привело хобі — ігри. Завжди хотілось побачити гейм дев з середини і коли така нагода випала, я нею скористався, і жодного разу не пошкодував. Тут ви зустрінете крутих людей і чудову атмосферу, де всі заряджені на позитив і горять тим, чим займаються. Степіко це саме та компанія, роботу в якій я можу порекомендувати кому завгодно. Тут можна органічно рости, отримувати цікаві виклики і підтримку від всіх навколо у своїх ініціативах. Для мене Степіко стала стандартом того, якою має бути компанія в якій я хочу працювати.