Бачу все одно не доходить
По перше, кожен розробник знає історію створення Лінуксу (ну мені так здається, і кожен знає що перша версія Лінуксу вийшла в 1991 році, і що першу версію Лінус написав власноруч через тому що хейтив unix).
По друге, якщо ви краєм ока дивитесь за версіями ядра то ви знаєте що кожнісеньку версію Лінус кричить які всі п***си а він д’Артаньян і всі псують його Лінукс. І жарт в тому що Лінус хейтить розробників ядра з самого першого (тобто з себе).
Версія, та не розробка
О це новина😱 Лінус чимось незадоволений...
Він незадоволений розробниками ядра з 90го року ;)
Для людини яка найманець (тобто не приймає рішень з управління компанією) ця межа проходить десь у 350K$ на рік (без урахування податків). Таку зарплатню отримують найкваліфікованіші інженери з великою історією досягнень (здебільшого це вже Engineering manager та Solution Architect) у компаніях рівня FAANG.
Якщо ви подивитесь на зарплатню з точки зору бізнесу то немає такого співробітника якому можно платити 1КК на рік (чи більше) бо ця людина не здатна генерувати стільки прибутку для компанії.
Є люди які отримують такі виплати від компанії, але це не зарплатня це здебільшого sales який має або партнерство в компанії, або частку від угоди що по собі є бізнесом, а не наймом.
Якщо гроші то найбільша мотивація то мабуть ніяк, бо в наймі є межа того скільки ти можеш заробляти
Цікаво подивитися як зміниться погляд цієї людини коли вона вирішить вийти з найму та створити власну справу
Так питання риторичне. Бо в кожного своя доля.
Я не кажу за термінальний трудоголізм на дядю, але скажіть що краще на вихідних дивится тупі мемчики\серіали\ходити в зал\бар\тощо тобто робити ту саму ж монотонну працю але більш дешевшу для мозку, або викладати курси чи то працювати на власний стартап який може злетіти?
Наприклад купити квартиру або назбирати на власну яхту. Ви краще скажіть що такого середньостатистична людина робить корисного за вихідні що їй буде корисно років через п’ять?
Кожне питання можна задати на різних рівнях, але якщо джуніор може відповісти що HTTPS секьюрно а HTTP не дуже і цього буде достатьно то для просунутих розробників цього буде замало.
Джун которого вы спрашиваете в 99,9% случаев понятия не будет иметь что есть какие-то другие стандарты
То ви кажете за стажерів які практику проходять, а джуніор як мінімум повинен знати з яким стандартом він працює, щоб не йти кудись де 98й стандарт.
В кожної мови є своя специфіка, на жаль С++ програє як мова для загальних задач, але інструментів для написання застосунків від GUI до RESTfull API через OpenAPI специфікацію достатньо. Якщо в вас є готова команда плюсовиків то не бачу жодних перешкод писати на С++
В этом случае только стоит задуматься а как я сюда попал? Потеря
Хорошая подборка полезных советов, от себя добавлю что полно книжек от людей которые проходили весь этот путь.
Лояльности нет, и добиваться ее нет смысла
Лояльность есть, и добиваться её имеет смысл. Просто лояльность это не когда сотрудник кладёт на себя во благо компании, лояльность это когда человек вместо того чтобы тихо принять офер сначала придёт и спросит, а может компания может что-то сделать для него чтобы он остался?
Просто может так случиться что цели\хотелки сотрудника ну никак не влазят в то что может предложить бизнес (релокация, позиция архитектора, другие технологии итп), и тут лояльность проявится в том что человек уйдёт с проекта с минимальным ущербом.
Расти куда?
По ЗП? — так ЗП вам платит бизнес за решение задач, если бизнесу не приходят задачи сложнее чем может решить обычный Senior SE зачем ему кого-то растить?
Но к примеру у условного Google такие задачи есть и вы всегда можете пройти собеседование и устроится к ним на работу.
Второй вопрос а куда расти Senior SE? Из технических направлений «без людей» это только Software Architect ну или учёный который разрабатывает алгоритмы. Архитекторов учат большинство наших крупных аутсорсеров, а учёных у нас практически нет и учить собственно некому.
Пробачте, а як там з патчамі KDE ?