Business analyst в Elogic Commerce
  • Elogic Commerce

    Вітання!
    Я Марта, і вже майже два роки працюю в Elogic.

    Свій шлях BA в цій компанії я починала майже з нуля (за спиною були лише курси, та пів року на фрилансі), а справжній досвід, що сформував мене як бізнес аналітика, я отримала саме в Elogic.
    Я пройшла довгий шлях — від «що, де, куди?» до самостійного ведення проєктів. У цьому величезна заслуга мого керівника (Іванка, лови респект за свій розум, наполегливість і натхнення) та колег, які завжди підтримували, відповідали і досі відповідають на мої тисячі запитань «чому-чому-чому».
    Можу сміливо стверджувати, що компанія розвивається. В тому числі відділ BA не стоїть на місці — коли я приєдналася, нас було лише двоє, а зараз команда виросла вже до п’яти людей. Проєкти цікаві, є можливість брати участь у пресейлах, дискавері, покращенні внутрішніх процесів — словом, нудьгувати точно не доведеться.

    Щодо компанії загалом, то можу сказати, що у мене чудовий HR (Люба, лови кудосик) — вона якимось чином зчитує настрій (впевнена, що має свої вушка всюди :), знає, коли треба провести one-on-one, і завжди підтримує ментально. Це дуже цінно.
    Колектив теж неймовірний — щирі, відкриті люди, з якими легко працювати і весело спілкуватися. Рекомендую :)

    Хоч я працюю віддалено, та компанія не забуває про таких, як я: тут і тімбілдинги з настільними іграми, і вилазки в гори — кожен може знайти щось для душі, не лише у роботі.

    Ледь не забула! <Вік живи — вік учись> — так, так, і не без цього. Elogic підтримує ініціативу працівників в прагненні до збагачення знань — оплачує курси, сертифікації, внутрішні тренінги.
    З останніх новинок, то відділ BA отримав доступ до IIBA (BAs, я думаю, ви в курсі, що то і з чим то їсти :))