Не правда, якраз від локації зп і залежить найбільше. Особливо це відчутно на США-Європа порівняннях, але в середині США теж різна. В ситуації з віддаленою роботою зп рахуватимуть відповідно до локації, тому ще більше залежності від того, де живеш, а не від того, що вмієш
Пралки є скрізь, кондиціонерів майже нема. Heat wave переживають або в ванні, або перед вентилятором
Це зовсім не про фб. Я і не уявляла скільки всього тут можуть використовувати і з якою метою.
Фб це ж не лише сайт, це купа аплікух, окулюс, свій хардвар, усі інтернал тулзи (від таск менеджменту до навчальних порталів), workplace, величезна аі спільнота + фреймворки, власний CI/CD, власна мова програмування, тонни сервісів аналізу коду. Ну і проблема для мене особисто що майже все домашнього виробництва — розробляється в компанії і ніде більше не використовується. Документація звісно мінімальна.
Свої версії mysql, різні типи власних сервісів для кешування, конфігурації.
Ти цілком можеш працювати над оптимізацією системи контролю версій для масштабів компанії і від дизайну такої системи залежить робота всіх решти тисяч девелоперів, без дизайн рев’ю не обійтися.
А щодо аватарок... в фб є як мінімум 3 blob сховища, з різними рівнями Qps і окремий тип бази данних спеціально для стрічки (дуже цікава штука, до речі).
Дещо з цього заопенсорсене (якісь обмежені версії звісно), про щось є публікації та статті на архіві.
Хайпувати не охота, я не такий суперстар щоб після скандалу спокійно нову роботу знайти.
Я щось не розумію де я про говорила про потік чи про велосипеди
Що не проект то певним чином дизайнити доводиться. Звісно не твітер з нуля писати, але доводиться і про масштабування думати, і про кеш і про решту подібного булшіту. А ще завели політику дизайн-ревью постійних, то взагалі уже набридає.
Я вас розумію, спершу сама мала дуже скептичне ставлення до релевантності таких інтерв’ю
У нас додали якісь графічні тулзи (Google draw чи що) для того щоб було легше System Design проводити
Аналогічно в Лондоні. У мене вкрали телефон прямо з рук під камерами на зупинці автобусу і ніхто навіть справу не завів. І така ж ситуація трапилася з кількома знайомими, ні один телефон навіть не намагалися шукати
ну а насправді ніхто ж не говорить, що приходьте раніше і ми вас нагодуємо. Просто є бонус, який спрощує життя працівників. І хоч це не обов`язково, більшість все ж приходить на сніданок і йде після вечері. І таким чином забезпечується присутність людей в офісі. Недавно вечерю перенесли на півгодини пізніше. Всі посумували-пожалілися, але більшість все ж тепер лишається на ці півгодини довше.
гірше того, обіди і вечері тож безплатні. Усе щоб довше в офісі сиділи)
От у нас в офісі сніданок з 8 до 10. І хочеш смачно на дурняк поїсти — прийдеш на роботу до 10. Системи штрафів в нашій галузі не діють — пробуйте навпаки заохочувати тих, хто раніше приходять.
І якщо ти все ж хочеш працювати з функціональщиною — майже всі команди з CI активно використовують Хаскель
Та так само клепають, навіть гірше ніж я могла уявити. Все ж на ПХП написано) а щодо питань на спібесідах — так їм просто нема що питати. Те, з чим вам доведеться працювати у компанії-гіганті ви з 90% ймовірністю ніколи в житті не бачили. Їм плювати на знання фреймворків — їх в компанії не використовують. Не дарма перші 5 місяців триває процес ознайомлення з цим місцевим зоопарком. І от якщо кандидату вистачило розуму і наснаги розібратися з задачками — то і з місцевими системами розбереться. А так надзвичайні знання CS на перших
Та ні, на кожну секцію — письмо, аудіювання, читання — виділяється приблизно година. За менше фізично складно зробити.
А, для початку. Звісно, згодна. Рекомендували навіть в хостелі лишитися, якщо нема інших варіантів) але в мене з цим все добре, місяць корпоративного житла
Таке собі задоволення, якщо чесно. Не дуже хочу приходити додому після роботи і пересікатися з чужими людьми (навіть на кухні чи в коридорі). Якби я мала кого знайомого там — то можливо, адже економія все ж велика. А так готова доплатити за приватність і спокій.
А з приводу шлаку з пліснявою — так в мене ж є очі, буду уважно обирати
У меня было достаточно причин, чтобы даже не задумываться о отказе от офера:
1. Я вчерашняя студентка, и украинское IT не успело меня сильно разбаловать.
2. Хорошая известная компания, открывает прекрасные возможности релокейта по всему миру и просто хорошо смотрится в резюме
3. К зп нужно добавить sign on бонусы, стоки.
4. Хорошие бонусы: питание, годовой проездной, скидки на спортзал ...
Но не везде такая ситуация, нужно хорошо все продумать перед решением. Но с другой стороны, даже если с роботодателем не сложиться, виза то уже открыта на несколько лет (можно будет найти другую работу уже там)
Релокируюсь в London через месяц, все документы уже готовы. Вот мой опыт:
1. О визе обычно заботится работодатель.
Я сдавала тест IELTS for UKVI (General). Сертификат действителен 2 года, регистрировалась за месяц вперед, лутше сдать заранее.
Также нужно сделать флюрографию в одно «сертифицированной» клинике, формальность, делают быстро, действителен полгода.
Остальными моментами занималась компания, оформление certificate of sponsorship, подтверждение моего финансового положения, зп и тд.
Оформление прошло без задержек, за две недели от подачи документов я получила визу.
travel history совсем не влияет, у меня була всего одна поездка в безвизовую Європу и виза в UK, которою я делала для прохождения собеседования. (возможно стоит заранее открыть визитор визу для этих целей, она действительна полгода, процес оформления занимает где-то месяц)
2. Я еду как начинающий специалист, но в хорошую компанию. Зп уровня 50к грязными, немного больше чем 3к в месяц после уплаты налогов. Приблизительно такого следует ожидать. Впринципе одному жыть можно (учитывая бонусы компании).
Мой менеджер по релокейту говорит, что не сможет найти мне квартиру мене чем за 1100 в месяц (однокомнатную не в центре). +100 комунальные и council tax, +200 Monthly Travelcard (округляю). И так уже и ползарплаты ушло. А еда, быт, развлечения...
При переезде лучше иметь некоторою финансовою подушку — для залога при оренде квартиры (обычно в размере оплаты
Прекрасне інтерв’ю, страшенно надихає — дякую!