Приємно чути, з цією метою і писав статтю)
Добрий день, дякую за коментар.
— Щодо конденсатора, тут використовув би пораду спільноти і ставив один з
— Фіксатором різьби поки не обробляв жоден дрон, саме з причин ремонту, поки проблем не було
— Тему батарей розкрити не зможу, лишив комусь)
— Щодо відео — дрон за відео ви складете і прошиєте спокійно, спільнота дає все потрібне, проте погоджуюсь, краще доєднатись і бути в курсі всіх змін в інструкції по збірці
Планував, проте обійшовся
Стаття вогонь. Смішно, що ангуляр тепер впроваджує речі з React-у і навпаки)
www.stiystil.com.ua/...ektroregulyuvannyam-lite
ergo.place/...XmC1WvpQfC6F29hs7Sb4KS5_t