А що ви маєте на увазі під цим «хорошим софтом»?
Скільки працюю ще не разу не почув такого, щоб програмістам на маках не вистачало софту, а тим більше студентам, бо вони можуть отримувати безкоштовні ліцензії.
А що ви маєте на увазі під цим «хорошим софтом»?
Скільки працюю ще не разу не почув такого, щоб програмістам на маках не вистачало софту, а тим більше студентам, бо вони можуть отримувати безкоштовні ліцензії.