В мене претензії що жодна свиноморда котра переїхала кудись із рашки, не кинула зв’язки і не перестала слати туди гроші, так, пруфів не буде бо це і так зрозуміло що обрізати контакти ніхто не збирається як і не приїжджати назад, і вони це роблять суто через бізнес і працю а не тому що що вони хароші і проти війни. Я мовчу про росіянських розробників, Owlcat або ці паскуди, зв’язки і фінансування будуть раді отримувати із рашки також і представляти велікую рускую культуру в суто західних іграх, раджу про Owlcat погуглити, розробників комп’ютерної гри Пасфайндер))0
Може і не важливо, але вона не робила їх сама, їм допомагала Freeverse Software із тим же портам на інші платформи і це було під керівництвом Юбісофт де вони самі ніц не вирішували. Як на мене це не теж саме що вони би їх робили самі.
В мене претензії що жодна свиноморда котра переїхала кудись із рашки, не кинула зв’язки і не перестала слати туди гроші, так, пруфів не буде бо це і так зрозуміло що обрізати контакти ніхто не збирається як і не приїжджати назад, і вони це роблять суто через бізнес і працю а не тому що що вони хароші і проти війни. Я мовчу про росіянських розробників, Owlcat або ці паскуди, зв’язки і фінансування будуть раді отримувати із рашки також і представляти велікую рускую культуру в суто західних іграх, раджу про Owlcat погуглити, розробників комп’ютерної гри Пасфайндер))0