За мінувшу добу від російських атак загинуло приблизно 30 гражданських та близько 100 дістали поранення.
Цікаво як спиться тцкуну який не записався у ппо, мвг чи на пісюни, а після присяги на захист народу України обрав роль бусіфікатора.
у штатах відібрали cdl в усіх без громадянства та грінкарти, так що тракінг став не таким доступним.
чувак хоче тусити у тилу по-максимуму, відправляючи замість себе інших, це така собі позиція навіть якщо хабарів не бере
Для 2026 якось дуже наївно, усі хто хоче експортувати вже давно рознесли частину за кордон та роблять збірку для ЗСУ в Україні, а все інше в зручних локаціях типу Болгарії
у Палестину хай їдуть
Я думаю з часом ми прийдемо до якогось формату однозначної спеки. Можете спробувати у своєму агенті попросити згенерувати маркдаун вашого проекту з максимально детальним описом, а потім цю спеку віддати іншому агенту і попросити відтворити. Якщо вийде теж саме — вуаля, вам мова програмування фактично не потрібна, може десь під капотом вона і буде щоб не палити токени на генерацію машинного коду, але що заважає мати якусь віртуальну машину для який легко такі коди генерувати
В америці дофіга різних чаріті та велферів, їжу взагалі раз на тиждень даром видають, плюс на канікулах школа може годувати дітей, шмотки даром, тачку можуть теж віддати за так, якусь 2005 року щоб місце не займала. Жити можна по-дешману у старому будинку на колесах який поставити на ділянку за 2-3к. Працювати за кеш дві-три години на день щоб купити бензин і траву. Тисячи так мешкають
друга світова змила 97% їх грошей та впливу. фактично Британія втратила всю імперію як результат війни.
головне як доживеш не лізти повчати молодих )
причина тряски?
Чому власне єдине житло хтось може вважати інвестицією
Думаю це черговий мультіміліонер з австралії чи його клон
Я спостерігаю багато міксованих дітей, особливо в Німеччині.
Тобто власного досвіду нема, ок
очко світу, але ок
Чувак, тобі треба більше мандрувати, смішно чути фідбек про країну від того хто там ніколи не був. Я думаю що ти еталонний бумер — вирощенний на пропаганді що світ це лише Європа та США. А що як я скажу тобі що довоєнні показники ВВП на душу населення в тій же Аргентині в 2.5 разів більше ніж в Україні.
Аргентина навіть логістично очко світу, офіційний рівень доходу там 8к на рік, рад за твій досвід, але перше що мене попередили в буенос айресе це дивитися уважно навіть якщо у тебе пішоходний зелений, бо їздять обдовбаними, плюс постійні крадіжки на вулиці з кишень та виривають мотоциклісти з рук. Все як у парижі де полукровки таке саме витворяють. Традиційні цінності латинського населення такі, що досі існує вулична проституція, та і у тих самих штатах більшість проституток це латіно
Плюсом в агрентині що можна знайти білу етнічну німкеню
Факт в тому що в США знайти нормальну дівчину майже нереально, там всі дуже промиті антисімейними цінностями — державі треба аби всі працювали.
Сша велика країна з різним населенням та різним ставленням до питань родинних цінностей. Можна обрати для себе локацію де менше воук политики, а можна навпаки. Про працю не дуже зрозуміло, що поганого коли у родині двоє працюють? Я б українку радив таку шукати, праця ж не обовʼязково
Але як я розумію власного досвіду ще нема, є тільки спостереження за чужими дітьми з змішаних шлюбів.
навчив
подобаються іноземки
ну і добре, який досвід родини з азійкою чи латіно? кіко дітей, як у них успіхи, про що з тестем розмовляєте коли бачитесь?
я був в Аргентині, Парагваї
очко світу, але ок
Дітям важливо щоб були нормальні відносини в сімʼї та батьки не розвелись через 3 роки
якось так склалося, що ні в моїй родині, ні в родинах батьків моїх та дружини такого не було досвіду, навіть що мої що її брати та сестри не розлучалися. тому якось у Парагвай не тягне
просто немає бажання возитись з місцевими вихованними на лівацькій адженді та радикальній фєм пропаганді.
в Україні багато праворадикальних дівчат, лівачки-любительки-пітєра як раз по вроцлавам та прагам поїхали щоб не відриватися від свого міжнародного фемдвіжу і бути внєпалітікі.
я розумію американский дід з гарним 401к знаходе собі філіппінку щоб ще раз пройти шлях батьківства, подарувати грінкард та частину спадщини і померти спокійно, але коли це декларує словʼянин середнього віку це виглядає як small dick energy
бо потрібно мати стальні яйця, щоб одружуватися з нашими.
Щоб комфортно відчувати себе у стосунках з токсичною словʼянкою треба бути ще більш токсичним кабаном.
У мене агент ревʼюіт :)