Пробував працювати у цій компанії кілька років тому — дуже негативний досвід. Під час найму домовилися про одну суму зарплатні, в реальності стали платити значно менше, типу, «більше поки не можемо». По ходу роботи змінили умови оплати праці та KPI, через що я відмовився далі співпрацювати та пішов. При звільненні хотіли не оплачувати роботу за останній місяць, добре що один з засновників вирішив з власної кишені виділити гроші. Важливо відмітити, до якості моєї роботи не було зауважень, тобто, це таке ставлення до працівників, а не особисте. За два десятиліття професійної карʼєри це був найгірший досвід.
Пробував працювати у цій компанії кілька років тому — дуже негативний досвід. Під час найму домовилися про одну суму зарплатні, в реальності стали платити значно менше, типу, «більше поки не можемо». По ходу роботи змінили умови оплати праці та KPI, через що я відмовився далі співпрацювати та пішов. При звільненні хотіли не оплачувати роботу за останній місяць, добре що один з засновників вирішив з власної кишені виділити гроші. Важливо відмітити, до якості моєї роботи не було зауважень, тобто, це таке ставлення до працівників, а не особисте.
За два десятиліття професійної карʼєри це був найгірший досвід.