BA в Strimco Ukraine
  • Temy

    Я нечасто пишу відгуки про компанії (напевно тому що нечасто міняю роботу), але щойно написав схвальний позитивний відгук про одну компанію, процес в якій дуже сподобався, тож для балансу напевно напишу тут :)

    Під час пошуку роботи був відкритий профіль на Джинні, а також я був підписаний на іх Телеграм бота з новими вакансіями. В кінці вересня бот підкинув нову вакансію ВА в Temy. Я передивився опис вакансії і знайшов що вона написана от як раз про мене. Потім передивився тут опис компанії та відгуки, і якось ентузіазму поменшало, вирішив не подаватись. Але згодом мені на Джинні написав рекрутер Yevhenii і запропонував поспілкуватись щодо вакансії. Спілкуватись я люблю, отже розкрив контакти (включно з CV), типу чому б і ні :)

    Це було найдивніше спілкування щодо вакансії та роботи, чесно)) не погане, ні. Просто дуже дивне.

    Одразу після розкриття контактів Yevhenii надіслав шаблонну відмову від подальшого спілкування, аргументуючи це тим, що замовнику потрібен досвід, невластивий для ВА, однак наявність якого була чітко вказана в моєму CV, і який я підкреслив раніше в діалозі на Джинні. Це мене прикололо і я вирішив поцікавитись, в чому саме причина такої «логіки». Yevhenii вибачився за те, що невірно прочитав слово «включно» в моему попередньому повідомленні, зрозумівши його як «виключно», що підтвердило мою думку, що моє CV він навіть не відкривав. Коли я звернув його увагу на цю обставину, Yevhenii почав розпитувати мене про календарну складову мого досвіду, яка теж описана в CV, і у підсумку надіслав оновлену шаблонну відмову, базуючись на тому, що замовнику потрібно більше загального календарного досвіду))

    Спілкування залишило дивні відчуття. З одного боку Yevhenii був ввічливим та коректним :) з іншого — навіщо писати людині, щоб потім навіть не ознайомившись з CV відмовляти? Странне))

  • Uklon

    Нещодавно проходив раунд спілкування з компанією Uklon щодо наявної вакансії ВА. Це мій, здається, перший відгук на ДОУ щодо співбесід, бо дуже захотілось поділитись :)

    Досвід був чудовий. Цього разу я спілкувався з 18 компаніями (на різних стадіях), і Uklon якщо не на першому місці, то на пʼєдесталі палюбому. Дуже чіткі процеси, дуже приємне спілкування, дуже чіткі та вчасні фідбеки.

    Окремо хочу виділити рекрутера Ярославу. От цього разу без сумнівів це найкраща рекрутерка, з якою я спілкувався взагалі ever. Відразу відчув дуже людяне та тепле ставлення, не «для галочки» і не тому що скрипт так прописаний. Uklon, бережіть Ярославу, вона і такі люди як вона ваш найцінніший скарб та актив!

    Незважаючи на те що у підсумку прийняв офер іншої компанії, від всього процесу хайрінгу залишились дуже класні відчуття та емоції. Після того як повідомив про прийняття іншого оферу, компанія навіть запропонувала додатковий созвон, щоб пересвідчитись, чи все було добре в процесі, чи нічого в них не поламалось і чи не викликало в мене негатив. Прагнення до зворотнього звʼязку це теж важливо і характеризує компанію та процеси. Мабуть колись ще попрацюємо :)